Dodaj do ulubionych

Czy Lena umarła?

08.05.12, 14:15
Bardzo polubiłam tę postać grana przez Anitę Sokołowską, chciałabym aby grała dalej,ale wygląda na to że ją uśmiercą....?
Obserwuj wątek
      • lejdi35 Re: Czy Lena umarła? 08.05.12, 16:40
        na pewno nie umrze,wyjdzie ze szpitala,czytałam w swiat seriali.Wolałabym zeby zmarła,pokazaliby wtedy jakie zycie jest bezlitosne,ale wiadomo ze w lesnej górze kazdego umarlaka wyleczą.
          • piotr7777 Re: Czy Lena umarła? 08.05.12, 20:03
            Teoretycznie można powiedzieć, że to mało realne, ale
            -posocznicę można wyleczyć
            -Lena ma faktycznie nawrót choroby nowotworowej, ale - skoro została zakwalifikowana na chemioterapię - nie jest to terminalne stadium. Choć dobrze nie jest, skoro pani profesor nie była w stanie znaleźć pierwotnego ogniska nowotworu (a to znaczy pewnie, że są przerzuty). Z drugiej strony ogólne wyniki miała chyba niezłe.

Wbrew temu co się wydaje twórcy tego serialu w kwestiach stricte medycznych raczej dbają o zgodność z realiami. W innych kwestiach już niekoniecznie, ale to temat na inną opowieść.
        • kajot34 Re: Czy Lena umarła? 09.05.12, 15:57
          tez wolałabym zeby umarła-pokazaliby zycie ojca wdowca z niemowlakiem,i to jakie zycie jest brutalne.Mógłby tez byc nowy ciekawy watek,ja bym wyswatała latoszka z dorota.
          • piotr7777 Re: Czy Lena umarła? 09.05.12, 18:17
            > tez wolałabym zeby umarła-pokazaliby zycie ojca wdowca z niemowlakiem,i to jaki
            > e zycie jest brutalne.

To już było - Bruno Walicki, także Michał Sambor (choć jego syn niemowlakiem nie jest).

.Mógłby tez byc nowy ciekawy watek,ja bym wyswatała latosz
            > ka z dorota.

Nie wiem o jaką Dorotę chodzi, ale jeśli o postać graną przez Liszowską to pudło - ona nie żyje już od prawie 4 lat.
              • domi_33 Re: Czy Lena umarła? 09.05.12, 18:41
                NEWSY
                Na granicy życia i śmierci
                Wczoraj, 8 maja (05:00)
                Więcej na temat: Na dobre i na złe, seriale, tv

Lena wciąż jest na granicy życia i śmierci. Nie wiadomo, czy antybiotyk zwalczy infekcję, ani kiedy Starska wybudzi się ze śpiączki…

Trudne chwile w "Na dobre i na złe" /Agencja W. Impact
                Interesują cię seriale? Sprawdź, czy twój ulubiony tytuł jest u nas na stronie i zostań jego fanem!
                ŚLUB LENY I WITKA
                liczba zdjęć: 21

Witek czuwa przy ukochanej niemal dzień i noc. Siedząc przy jej łóżku, cicho obiecuje:

- Jak tylko z tego wyjdziesz, oddam obrączki do zmniejszenia... Poproszę o usługę ekspresową! I będziemy je nosić do... Cały czas. Ja swojej nie zdejmę nigdy.

Tymczasem mijają kolejne godziny, a stan Leny się nie poprawia... Latoszek na zmianę odzyskuje i traci nadzieję - czekając, aż leki zaczną w końcu działać. W chwili załamania, szepcze do ukochanej:

- To nie może się tak skończyć... Słyszysz mnie?! Wstawaj! Zdecyduj się wreszcie: albo tak, albo tak! Jakoś trzeba to rozwiązać. Nie będziemy żyć w zawieszeniu, między piekłem i niebem... Tak nie można żyć, tak się nie da. Dosyć. Albo życie, albo śmierć. Trzeba wybierać, musisz wybierać!

A sekundę później, błaga żonę o wybaczenie:

- Przepraszam, przepraszam, przepraszam!... Lena... Jeśli mnie zostawisz, nie będę już miał nikogo. Nikogo.

I w końcu dostaje wymarzoną odpowiedź... Starska odzyskuje przytomność!

- Lena?...

Przez chwilę, Witek nie może uwierzyć w swoje szczęście.

- Zaczekaj, zaraz zawołam... Powinni cię zobaczyć...

- Czekaj, nie wołaj nikogo... Chcę być z tobą. Tylko z tobą - dziewczyna posyła mężowi ciepły uśmiech. - Wszystko pamiętam... Wiem, że byłeś przy mnie cały czas. I wszystko słyszałam. Masz rację: albo - albo.

A sekundę później, do pokoju wpada Van Graaf - z dobrą nowiną.

- Mamy wyniki posiewu! Trafiliśmy z antybiotykiem, powinno być dobrze... Słyszysz? Będzie dobrze!

--
    • mama303 Re: Czy Lena umarła? 09.05.12, 22:15
      redudek napisała:

> Bardzo polubiłam tę postać grana przez Anitę Sokołowską, chciałabym aby grała d
      > alej,ale wygląda na to że ją uśmiercą....?

Ja tej postaci nigdy nie lubiłam. Takie ciepłe kluchy, zero temperamentu.
    • klawiatura_zablokowana Re: Czy Lena umarła? 11.05.12, 21:34
      Lena żyje i fika.
      Swoją teorię wyłożyłam już wcześniej. Lena nie umrze bo:

- do zabicia przeznaczona jest Ludmiła (tu nie ma szans), a Ludmiła musi umrzeć, aby pogrążyć Falkowicza i zmotywować innych bohaterów (Ninę do połączenia z Samborem, przyjaźni z Wiki, może powrót Wiki i Przemka)
      - patrz punkt wyżej, a dwie śmierci to za dużo
      - Lena zostanie "nagrodzona" za pójście na leczenie mimo rozterek serca, co ma pokazać pacjentkom, że mimo wątpliwości zawsze warto się leczyć, a to jednak serial z przesłaniem jest - tutaj opozycją jest znowu Ludmiła, która odrzuca dobrych lekarzy z Leśnej Góry i woli podejrzane terapie hochsztaplera Falkowicza, zresztą tak samo było z wątkiem Zosia-jej koleżanka- prof. Hartman (też oszustka), ta, która się leczyła tradycyjnie przeżyła, druga eksperymentowała, uwierzyła w cud-terapie i umarła.
      - wątek samotnego ojca obstawia Sambor, więc byłoby to wtórne
      - Dla Agaty szykują kogoś innego niż Witek, bo tego wątku się już nie da odgrzać, ale nie mam pojęcia, kogo :)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka