Dodaj do ulubionych

nowa dziewczyna Michala

21.03.08, 15:10
Justyna, strasznie nie sympatyczna. Ma jakas smieszna fryzure, dziwną wymowę i
w ogole nie jest za ładna. W dodatku ma beznadziejny charakter. A co wy o niej
sadzicie? Czy myslicie ze oni beda kiedys razem wogole? Ja sobie tego nie
wyobrazam.
Obserwuj wątek
    • Gość: snow Re: nowa dziewczyna Michala IP: *.icpnet.pl 21.03.08, 15:25
      Jest straszna - nie dość że brzydka to jeszcze niesamowicie
      irytująca w sposobie bycia. Na miejscu Michała od razu bym ją posłał
      na najbliższe drzewo. Nie wiem co go w niej ujęło.
      • matthias_88 Re: nowa dziewczyna Michala 21.03.08, 15:48
        wedlug mnie ona jest psychicznie chora
        • Gość: Ja Re: nowa dziewczyna Michala IP: 193.151.50.* 21.03.08, 15:54
          Nie jest wcale brzydka! Ale macie racje z tym fryzem, zachowaniem i
          wadą wymowy. Ktoś wie jak się nazywa ta aktorka?
          • Gość: Jacenty Re: nowa dziewczyna Michala IP: *.acn.waw.pl 21.03.08, 15:59
            sto razy ładniesza od patrycji i tej poprzedniej, jak jej tam było, co ją mąż bił.
    • Gość: ??? Re: nowa dziewczyna Michala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.08, 18:27
      W dodatku ma beznadziejny charakter



      o, a to czemu?
      • anna-w Re: nowa dziewczyna Michala 21.03.08, 18:47
        niech spada beznadziejna lalka
      • sweetpea Re: nowa dziewczyna Michala 21.03.08, 19:57
        Chociazby temu jak ostanio potraktowała misia. A on 2h na nia czekal az sie
        biedaczek rozchorowal
    • Gość: ikarr Re: nowa dziewczyna Michala IP: *.as.kn.pl 21.03.08, 18:57
      Najlepszy motyw był, jak Michał chciał ją pocałować pod domem ze 2 tygodnie
      temu. Ta go odepchnęła, obraziła się, a jak następnego dnia Michał przyszedł
      przepraszać z kwiatami, ta kretynka z uśmiechem na twarzy powiedziała, że nie
      pozwoliła się pocałować, bo co by on sobie
      o niej pomyślał, że tak szybko na to pozwala, ale tak w ogóle to on dobrze
      całuje. Taka Dulska wychodzi z niej w każdej scenie.
      • Gość: apsiiik Re: nowa dziewczyna Michala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.08, 19:00
        Zgadzam się w 100% z autorem (lub autorką - nie pamiętam) tego wątku.
    • lilith76 Re: nowa dziewczyna Michala 21.03.08, 22:27
      Wymowę ma okropną. Mam nadzieję, że to naturszczyk, bo jeśli ona studiuje aktorstwo, to kto ją przepuścił przez egzaminy?

      Jeśli chodzi o samą postać i sytuację, to wróżę szybką śmierć tego wątku - widziałam sporo takich kobiet, próbujących związku z mężczyzną z dziećmi i taki start, postawa kobiety, to zapowiedź coraz większych kłopotów i kłótni.
      • karen64 Re: nowa dziewczyna Michala 21.03.08, 23:15
        a kto gra te justynke?
        • Gość: Ja Re: nowa dziewczyna Michala IP: 193.151.50.* 21.03.08, 23:22
          Też chciałbym to wiedzieć. Sprawdzenie na przykład na stronie
          filmpolski.pl nie jest takie proste bo mamy tam obsadę serialu od
          1997 roku bardzo przemieszaną.
        • sweetpea Re: nowa dziewczyna Michala 22.03.08, 08:40
          Taaak, nie jest proste... ale w koncu od czego jest opcja Edycja -> Znajdź na
          tej stronie

          z www.filmpolski.pl/fp/index.php/127130 :

          "Monika Andrzejewska (Justyna, sekretarka w biurze budowy, na której jako
          operator koparki pracował Michał Chojnicki, także jej adorator"
          • Gość: Ja Re: nowa dziewczyna Michala IP: 193.151.50.* 22.03.08, 10:50
            Nie pomyslałem o tym! Dzięki. ;) Chyba amatorka bo poza rolą w
            Klanie nigdzie nie zagrała.

            www.filmpolski.pl/fp/index.php/1158462
      • saavage Re: nowa dziewczyna Michala 22.03.08, 21:48
        lilith76 napisała:

        > Wymowę ma okropną. Mam nadzieję, że to naturszczyk, bo jeśli ona
        studiuje aktor
        > stwo, to kto ją przepuścił przez egzaminy?

        Obawiam się, że jednak NIE naturszczyk...
        www.e-teatr.pl/pl/artykuly/51676.html
        • Gość: eryk Nie każdy może być Ronaldhinio czy Kaką IP: *.chello.pl 22.03.08, 22:12
          muszą być i piłkarze III, IV i V ligowi, którzy też mają swoich kibiców
          • Gość: Jacenty Re: Nie każdy może być Ronaldhinio czy Kaką IP: *.acn.waw.pl 22.03.08, 23:36
            łomatko nawiedzona ;p
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka