Dodaj do ulubionych

Zapraszam na kawę / herbetę / kakao

18.04.10, 08:30
Właśnie piję herbatę z cytrynę a dziewczynki siedzą w wannie,
omawiają ważne sprawy :-) Coś mnie chyba przeziębienie dopada, mam
nadzieję że stłamszę gada zanim się rozwinie. Za oknem zimno ale
słonecznie :-) Życzę Wam miłego, pogodnego dnia. Mam bardzo dobry
humor, bo mieszkanie lśni :-)
Obserwuj wątek
    • anmroz Re: Zapraszam na kawę / herbetę / kakao 18.04.10, 08:34
      Moi domownicy jeszcze śpią, co jest niewiarygodne właściwe o tej porze. Kawę
      właśnie skończyłam:) Za oknem cudne słońce :)
      • maniulka_25 Re: Zapraszam na kawę / herbetę / kakao 18.04.10, 08:37
        Żeby tak trochę cieplej było :-)
        • a090707 Re: Zapraszam na kawę / herbetę / kakao 18.04.10, 09:08
          maniulka zastanawia mnie czy Ty zostawiasz dziewczynki same w wannie i tak sobie siedzisz przed kompem z kawa ? Bo piszesz tak juz ktorys raz...
          Ja zaraz robie druga kawke, maly z tata na dworze, wczoraj dziadek zrobil mu hustawke i piaskownice kolo domu- pomagal bardzo, malowal, stukal mlotkiem, to byla radosc :)
          • maniulka_25 a090707 18.04.10, 09:33

            Tak ! Zostawiam dzieci same w wannie, drzwi są otwarte a ja siedzę 3
            metry dalej z kompem. Bo w bloku są takie odległości :-) Hania
            bardzo często rano ląduje w wannie, bo jest bardzo "ubrudzona"
            szkoda mi całej paczki chusteczek, a woda jest bardziej ekologiczna
            i zdrowsza ;-)
            • a090707 Re: a090707 18.04.10, 11:02
              To musisz miec cieplo w domu, ja jeszcze dogrzewam lazienke jak Wiktor sie
              kapie. Fajnie, ze one tak chca razem posiedziec.
    • shemreolin Re: Zapraszam na kawę / herbetę / kakao 18.04.10, 09:13
      Dzisiaj Oskarek wstał o 7 rano, ale włączyłam mu "Łowcy smoków" i jeszcze
      pospałam. Dzisiaj mam zamiar trochę popracować w domu, może wreszcie okna umyję.
      ;) Oskarek trochę chory, ostatnio spuchły mu oczka i wyglądał jak chińczyk.
      Pewnie coś pyli i go uczuliło. U lekarza już byliśmy i mamy stosowne leki.
      Najfajniejsze to to, że się dostał do przedszkola. Jestem strasznie szczęśliwa,
      bo wydawało mi się, że nic z tego - tyle się nasłuchałam o kolejkach do
      przedszkoli. A tu proszę, udało się. Okazało się, że ana jego korzyść jest fakt,
      że chodzi do klubiku i jest uspołeczniony. :)
      Dzisiaj ładna pogoda jest całkiem, wiec może jakiś spacerek uskutecznimy. :)
      • a.zaborowska1 Re: Zapraszam na kawę / herbetę / kakao 18.04.10, 09:26
        Ja już po kawce i wodzie z cytrynką. Siedzimy w domu sami z juniorkiem. M
        pojechał na ryby a A została u teściowej na noc.
        Dziś w planie mam obiad i trochę ogarnięcie mieszkania a później dotlenienie.
        Wczoraj mały był prawie cały dzień na powietrzu. Fajnie, że takie piękne słońce
        tylko szkoda, że tak zimno.

        Maciuś ma teraz straszny zapał do strzelania. Gdy tylko jesteśmy na działce
        targa ze sobą męża wiatrówkę i strzelają. O mały włos helikopter by do nas nie
        wylądował :-/ Podlecieli tak blisko, że myślałam że będą kłopoty :-/
    • domatorka.amatorka Re: Zapraszam na kawę / herbetę / kakao 18.04.10, 09:23
      to i ja się dosiadam z kawką i resztką pysznej szarlotki :)
      miłego dnia dziewczyny
    • klarysa007 Re: Zapraszam na kawę / herbetę / kakao 18.04.10, 09:35
      Siadam z herbatą waniliową i śniadaniem. Jak zwykle jem ostatnia.
      Czekam aż mama przyjdzie do zwierzyńca i wybywam do warszawki. M. niecierpliwie
      wygląda na mnie z okna przy ul. Wolskiej :)
      Dziś będzie długi dzień.
      • burdziaa Re: Zapraszam na kawę / herbetę / kakao 18.04.10, 15:16
        herbatka po zupce i mufinki czekoladowe mam na osłode, u nas
        lato,chyba ze 20 stopni w słoncu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka