enya81
08.07.07, 20:26
Hej dziewczyny jak się macie? Czy już jesteście w domku ze swoimi maluszkami, czy tak jak ja jeszcze się kulacie? Ja mam termin na 17 ale juz starsznie chciałabym urodzic bo zaczyna mi brakowac cierpliwości, a juz najbardziej nie chciałabym się przeterminować. Uff juz ciężko.
Pozdrawiam