Dodaj do ulubionych

Urodziłam

14.07.07, 21:41
W dniu 12 lipca urodziłam coreczke Monike waga 3970 dł 60 cm
Obserwuj wątek
    • asia_zal81 Gratulacje!! 14.07.07, 21:44
      Duzo zdrowka i radosci!!!
    • asia19813 Re: Urodziłam 14.07.07, 21:46
      gratulacje, juz w domku? szybko
    • joaska_29 Re: Urodziłam 14.07.07, 22:07
      Witaj,
      moje gratulacje - spora dziewczyna. Wszystkiego dobrego dla Was.

      Ja urodziłam 10 lipca, moja Ola to kruszyna 3450 i 54
      • cyrkonia11 Re: Urodziłam 14.07.07, 22:17
        WIELKIE GRATULACJE!
        mój synek tez ponoć ma być taki duży :) najważniejsze ze zdrowe i silne dzieci
        się rodzą!
    • musia79 Re: Gratuluję :) i zdrówka życzę :) 14.07.07, 22:38

    • agasar79 Re: Urodziłam 14.07.07, 22:54
      Gratulacje!!!!!!!!!
      Dużo zdrówka życzę :)))
    • ingapol Re: Urodziłam 14.07.07, 23:04
      gratulacje !!!
      • edzia.79 Re: Urodziłam 14.07.07, 23:33
        gratuluje,ale grubasek :)
    • dagi.ww Ogromne gratulacje dla kolejnej mamy!!! 15.07.07, 00:32
    • ridibunda Gratulacje, ale duża córa:) 15.07.07, 08:57

    • lucy_cu Gratuluję serdecznie! :-) 15.07.07, 10:09
    • bubunia1 Re: Urodziłam 15.07.07, 10:23
      Gratulacje ;)
      • zabka1233 Re: Urodziłam 15.07.07, 10:44
        Serdeczne gratulacje
        • burda3 Re: Urodziłam 15.07.07, 11:42
          Usciski i gratulacje !!!
    • agatka_1979 Re: Urodziłam 15.07.07, 12:15
      super!! gratulacje no i duzo sily, zdrowka i radosci!!
    • a.l.a.s.k.a77 Re: Urodziłam 15.07.07, 12:26
      Gratulujemy i cieszymy się z narodzin kolejnej damy:)
    • ab_78 gratuluje cory i imienia jako jej immienniczka nt 15.07.07, 15:11

    • a090707 Re: Urodziłam 15.07.07, 16:18
      gratuluje coreczki
    • asieczek76 Re: Urodziłam 15.07.07, 16:58
      Serdeczne gratulacje i duuuzo całusków dla duuuzej dziewczynki
    • yvonne79 Re: Urodziłam 15.07.07, 17:09
      Serdecznie gratuluję! Duża ta Twoja córcia :-)))
      Zdrówka i szczęścia dla całej rodzinki!
    • zumali Re: Urodziłam 16.07.07, 12:29
      Calkiem spora dziewuszka :) Gratulacje i wszystkiego dobrego. Pozdrawiam
      serdecznie.
    • metanira Re: Urodziłam 16.07.07, 12:30
      Gratulacje :D
    • sylpal13 Re: Urodziłam 16.07.07, 17:37
      gratuluję!!! Zdrówka dla wszystkich i sił dla mamusi!!
    • katx1 Re: Urodziłam 16.07.07, 20:21
      Gratulacje i dużo zdrówka życzę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka