marijela1 14.07.07, 21:41 W dniu 12 lipca urodziłam coreczke Monike waga 3970 dł 60 cm Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
joaska_29 Re: Urodziłam 14.07.07, 22:07 Witaj, moje gratulacje - spora dziewczyna. Wszystkiego dobrego dla Was. Ja urodziłam 10 lipca, moja Ola to kruszyna 3450 i 54 Odpowiedz Link
cyrkonia11 Re: Urodziłam 14.07.07, 22:17 WIELKIE GRATULACJE! mój synek tez ponoć ma być taki duży :) najważniejsze ze zdrowe i silne dzieci się rodzą! Odpowiedz Link
agatka_1979 Re: Urodziłam 15.07.07, 12:15 super!! gratulacje no i duzo sily, zdrowka i radosci!! Odpowiedz Link
a.l.a.s.k.a77 Re: Urodziłam 15.07.07, 12:26 Gratulujemy i cieszymy się z narodzin kolejnej damy:) Odpowiedz Link
asieczek76 Re: Urodziłam 15.07.07, 16:58 Serdeczne gratulacje i duuuzo całusków dla duuuzej dziewczynki Odpowiedz Link
yvonne79 Re: Urodziłam 15.07.07, 17:09 Serdecznie gratuluję! Duża ta Twoja córcia :-))) Zdrówka i szczęścia dla całej rodzinki! Odpowiedz Link
zumali Re: Urodziłam 16.07.07, 12:29 Calkiem spora dziewuszka :) Gratulacje i wszystkiego dobrego. Pozdrawiam serdecznie. Odpowiedz Link
sylpal13 Re: Urodziłam 16.07.07, 17:37 gratuluję!!! Zdrówka dla wszystkich i sił dla mamusi!! Odpowiedz Link