Dodaj do ulubionych

Dziewczynki macie problem z grzybicą??

10.04.08, 11:51
Witam! Niewiem od czego tak mam,nigdy wczesniej nie mialam żadnej
grzybicy ani drożdzaków pochwy, a zaczeło sie w ciąży i cała ciaże
tylko globulki(clortimazol,nystatyna,lactovaginal) MASAKRA po
porodzie ustało> Ale teraz juz dostałam poraz drugi okres i o zgrozo
znowu sie pojawiła! a to jest straszne swedzi ,piecze jak założe
clortimazol to przechodzi a po tygodniu znowu i tak w kółko. Byłam u
gina i dał mi lactovaginal a on nie dziala na mnie.Juz nie wiem co
mam robić. Jem jogurty ,pije mleko i nic nie pomaga.
Poradzcie coś PROSZĘ!
Obserwuj wątek
    • modeko Re: Dziewczynki macie problem z grzybicą?? 10.04.08, 13:23

      • iwaolej Lactacyd 10.04.08, 14:02
        mnie tez pomógł, stosuje non stop i problemy nie nawracają :) Ale ten płyn można
        kupić i w drogeriach i jest dużo tańszy :) za 1 w aptece zapłaciłam koło 14 zł a
        w sklepie koło 10 - np. rossmann

        Pozdrtawiam
        • a.zaborowska1 Re: Lactacyd 10.04.08, 14:53
          Wiem o czym mówisz ... ja brałam różne specifiki najlepszy okzał
          się "macmiror" Narazie odpukać przeszło ale mam jakieś plamienia po
          @ normalnie jak nie urok to sraczka. Też mi się gin. kłania

          Lactacyt też stosuje, dobry jest tantum rossa ale drogi :-/
    • dmgr Re: Dziewczynki macie problem z grzybicą?? 10.04.08, 20:42
      Ja jeszcze @ nie mam ale w tej drugiej ciąży też nie mogłam się rozstac z
      infekcjami, chyba ze trzy razy miałam, po porodzie przeszło. Płyn, o którym
      dziewczyny piszą u mnie powodował akurat takie lekkie pieczenie więc pewnie coś
      mnie uczulało więc "odstawiłam".
    • 27agnes72 Re: Dziewczynki macie problem z grzybicą?? 10.04.08, 21:53
      Teraz na szczęście nie i w ciąży też nie!!! Ale przez kilka lat!!!
      miałam non stop ciągle coś.Trafiłam na lekarza, który pobierał mi
      wymazy na bakterie, grzyby i drożdże- stosował leczenie celowane (i
      to raczej z tych tańszych leków).No i przeleczył mnie i męża i
      odpukać oby tak zostało.A płyn w tej chwili stosuję Ziaja dla kobiet
      dojrzałych- jest świetny.Powodzenia w zwalczaniu
    • effka_81 Re: Dziewczynki macie problem z grzybicą?? 10.04.08, 22:46
      Też kiedyś miałam ten problem, złapało mnie na wczasach i wtedy ciocia położna
      powiedziała, że mi przejdzie jak będe przemywać zwykłą maślanką kilka razy
      dziennie i naprawde pomogło a jaka ulga hoho!! Na razie nie powraca na
      szczęście, odpukać!!
      Również używam tego płynu co dziewczyny o nim piszą i polecam warto.
      • joannakw Re: Dziewczynki macie problem z grzybicą?? 10.04.08, 23:07
        nic nowefo nie powiem bo lactacyd na mnie działa, i inne apteczne
        specyfiki :) i jeszcze jedno co mowił gin, mycie rąk przed i po
        ubikacji :)
        • ewel76.pl Re: Dziewczynki macie problem z grzybicą?? 10.04.08, 23:47
          DZieki dziewczyny, bede działać aby sie pozbyć tego cholerstwa.
          POzdrawiam
          • latortura Re: Dziewczynki macie problem z grzybicą?? 11.04.08, 07:38
            u mnie tez cos z tym ostatnio kiepsko, ale mialam usuwana nadzerke i
            mysle, ze moze po tym,

            zreszta ja to jestem taka wrazliwa, ze po wizycie u ginekologa zaraz
            mnie piecze itp, poprostu moje cialo nie znosi w sobie ciala
            obcego ;))))))))))

            wyprobuje polecany przez Was lactacyd,

            na mnie dzialaja ZAWSZE globulki clotrimazolum - mija wszystko po 2-
            3 globulkach, ale bedac u gina zapomnialam poprosic o recepte ;(

            pozdrawiam
            • latortura Re: Dziewczynki macie problem z grzybicą?? 11.04.08, 07:39
              a to cialo obce u gina to o wziernik mi chodzilo ;))))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka