ewel76.pl
10.04.08, 11:51
Witam! Niewiem od czego tak mam,nigdy wczesniej nie mialam żadnej
grzybicy ani drożdzaków pochwy, a zaczeło sie w ciąży i cała ciaże
tylko globulki(clortimazol,nystatyna,lactovaginal) MASAKRA po
porodzie ustało> Ale teraz juz dostałam poraz drugi okres i o zgrozo
znowu sie pojawiła! a to jest straszne swedzi ,piecze jak założe
clortimazol to przechodzi a po tygodniu znowu i tak w kółko. Byłam u
gina i dał mi lactovaginal a on nie dziala na mnie.Juz nie wiem co
mam robić. Jem jogurty ,pije mleko i nic nie pomaga.
Poradzcie coś PROSZĘ!