Dodaj do ulubionych

Co kupujecie swoim mamom

23.05.08, 17:35
bo u mnie zero pomysła
Obserwuj wątek
    • edzia.79 Re: Co kupujecie swoim mamom 23.05.08, 17:41
      ja zawsze czekoladki,bombonierke itp.
      mama tak ja i ja to straszny lasuch
      • blanka0 Re: Co kupujecie swoim mamom 23.05.08, 17:45
        o maly wlos bym zapomniala
        dzieki za przypomnienie
        pewnie jakis krem - jak zawsze ;-)
      • modeko Re: Co kupujecie swoim mamom 23.05.08, 17:46
        czekoladki

        Mamy tak dużo wydatków, że nie ma szans na większe wydatki.
    • dziunia27 Re: Co kupujecie swoim mamom 23.05.08, 17:45
      ja tez dla jednej czekoladki dla drugiej jakies winko;)
      chciałam im zrobic kubki z nadrukiem wnusi, bo na dzien babci sie
      niewyrobiłam, aleeee teraz też niepodołałam zadaniu;////
      • izoola Re: Co kupujecie swoim mamom 23.05.08, 18:10
        moja amma 350km ode mnie, tesciowa tez, zamowilam bukieciki w poczcie kwiatowej,
        mysle, ze beda mile zaskoczone:)
        • patrice7 izoola 23.05.08, 21:06
          z ciekawosci :) ile taka przyjemnosc?? :)
    • bubunia1 Re: Co kupujecie swoim mamom 23.05.08, 22:21
      Teściowa - życzenia przez telefon od M /bo to nie moja mama ;)/ a z moją mamą
      byłysmy już na zakupach i wybrała sobie spódnice. Z niespodzianek dostanie
      koraliki pasujące do spódnicy ;p
      • lilka.k Czekoladowy telegram 23.05.08, 22:52
        Pewnie nie zje, ale mysle, ze jej sie spodoba
        www.chocolissimo.pl/do/chocotelegram
        • burdziaa Lilka super pomysł ! 23.05.08, 23:17
          moze i ja zamowie mojej mamuni
          • lilka.k Re: Lilka super pomysł ! 23.05.08, 23:19
            chyba jeszcze zdążysz, bo kurierem wysyłają :)
            • dziunia27 Re: Lilka super pomysł ! 23.05.08, 23:32
              swietne;DD
        • kaga6 Re: Czekoladowy telegram 24.05.08, 10:03
          rewelacja!!!
          • patrice7 ale super czad :)) 24.05.08, 10:34

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka