edzia.79 Re: Co kupujecie swoim mamom 23.05.08, 17:41 ja zawsze czekoladki,bombonierke itp. mama tak ja i ja to straszny lasuch Odpowiedz Link
blanka0 Re: Co kupujecie swoim mamom 23.05.08, 17:45 o maly wlos bym zapomniala dzieki za przypomnienie pewnie jakis krem - jak zawsze ;-) Odpowiedz Link
modeko Re: Co kupujecie swoim mamom 23.05.08, 17:46 czekoladki Mamy tak dużo wydatków, że nie ma szans na większe wydatki. Odpowiedz Link
dziunia27 Re: Co kupujecie swoim mamom 23.05.08, 17:45 ja tez dla jednej czekoladki dla drugiej jakies winko;) chciałam im zrobic kubki z nadrukiem wnusi, bo na dzien babci sie niewyrobiłam, aleeee teraz też niepodołałam zadaniu;//// Odpowiedz Link
izoola Re: Co kupujecie swoim mamom 23.05.08, 18:10 moja amma 350km ode mnie, tesciowa tez, zamowilam bukieciki w poczcie kwiatowej, mysle, ze beda mile zaskoczone:) Odpowiedz Link
bubunia1 Re: Co kupujecie swoim mamom 23.05.08, 22:21 Teściowa - życzenia przez telefon od M /bo to nie moja mama ;)/ a z moją mamą byłysmy już na zakupach i wybrała sobie spódnice. Z niespodzianek dostanie koraliki pasujące do spódnicy ;p Odpowiedz Link
lilka.k Czekoladowy telegram 23.05.08, 22:52 Pewnie nie zje, ale mysle, ze jej sie spodoba www.chocolissimo.pl/do/chocotelegram Odpowiedz Link
lilka.k Re: Lilka super pomysł ! 23.05.08, 23:19 chyba jeszcze zdążysz, bo kurierem wysyłają :) Odpowiedz Link