kogosia Re: Akcja Wielkanoc 05.03.09, 11:07 pomóżcie dziewczynki zareklamowac na innych forach na których bywacie. W tej akcji bierze udział właśnie rodzina mojej koleżanki, dla której zbieram ciuszki Odpowiedz Link