metanira 21.05.09, 21:54 Ty serio z tymi jutrzejszymi wieczornymi ploteczkami?? A jakbym tak, powiedzmy, miała chęć na nie wpaść, to nie wproszę się?? Tylko szczerze mi tu odpowiadaj, nie obrażę się, jakby co ;P Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ulkadabrowska Re: Ula 21.05.09, 22:08 No jasne! Tylko w gumiokach, wiesz, u mnie remont ;) Odpowiedz Link
metanira Re: Ula 21.05.09, 22:17 Ciebie, Patrice, pierwszą obgadamy ;P Ula, no to całe szczęście, bo już się bałam, że mnie zielonooki potwór nawiedzi, jak będziesz miała za ładne mieszkanie ;) Odpowiedz Link
patrice7 Re: Ula 21.05.09, 22:18 A obgadujcie ile wlezie. Jak mi krosty na języku wyskoczą będę wiedziała przez kogo :P Odpowiedz Link
ulkadabrowska Re: Ula 21.05.09, 22:19 i czkawkę jeszcze mieć będziesz! :D okrooooopną! Odpowiedz Link
ulkadabrowska Re: Ula 21.05.09, 22:19 jaki potwór? o której będziesz? może być pizza z Sycyliany, bo nie mam nuty do gotowania ostatnio? :) Odpowiedz Link
metanira Re: Ula 21.05.09, 22:35 Ula, może być cokolwiek, mnie smakuje wszystko, do gotowania/przyrządzania czego nie przyłożyłam ręki ;) A o której mam być? Brunek będzie? Jeśli tak, to pewnie, jak go już spać położysz, nie?? Odpowiedz Link
ulkadabrowska Re: Ula 22.05.09, 08:12 jeśli Tobie nie przeszkadza kładzenie Brunka spać (czyt. moje zniknięcie na chwilkę) to wpadaj o której chcesz :) Odpowiedz Link
metanira Re: Ula 22.05.09, 09:44 Mnie nie przeszkadza, ale też ja Wam nie chcę przeszkadzać. Ja i tak przyjadę komunikacją miejską, więc muszę wyjść wcześniej. Nie wiem też, gdzie mieszkasz, mówiłaś chyba, że koło SCC? Tak czy siak, muszę jechać autobusem i tramwajem, więc trochę mi to zajmie zwłaszcza wieczorem. Czy jeśli wyjdę ok. 19.00 i dokulam się do Ciebie może ok. 20.00, to będzie dobrze? Napisz mi, na ukrytym albo w SMSie, jak do Ciebie trafić. Odpowiedz Link