21.05.09, 21:54
Ty serio z tymi jutrzejszymi wieczornymi ploteczkami??
A jakbym tak, powiedzmy, miała chęć na nie wpaść, to nie wproszę się?? Tylko
szczerze mi tu odpowiadaj, nie obrażę się, jakby co ;P
Obserwuj wątek
    • ulkadabrowska Re: Ula 21.05.09, 22:08
      No jasne!
      Tylko w gumiokach, wiesz, u mnie remont ;)
    • patrice7 Re: Ula 21.05.09, 22:08
      Plotkary :P
      • metanira Re: Ula 21.05.09, 22:17
        Ciebie, Patrice, pierwszą obgadamy ;P

        Ula, no to całe szczęście, bo już się bałam, że mnie zielonooki potwór nawiedzi,
        jak będziesz miała za ładne mieszkanie ;)
        • patrice7 Re: Ula 21.05.09, 22:18
          A obgadujcie ile wlezie.
          Jak mi krosty na języku wyskoczą będę wiedziała przez kogo :P
          • ulkadabrowska Re: Ula 21.05.09, 22:19
            i czkawkę jeszcze mieć będziesz! :D

            okrooooopną!
        • ulkadabrowska Re: Ula 21.05.09, 22:19
          jaki potwór? o której będziesz?
          może być pizza z Sycyliany, bo nie mam nuty do gotowania ostatnio? :)
          • metanira Re: Ula 21.05.09, 22:35
            Ula, może być cokolwiek, mnie smakuje wszystko, do gotowania/przyrządzania czego
            nie przyłożyłam ręki ;)
            A o której mam być? Brunek będzie? Jeśli tak, to pewnie, jak go już spać
            położysz, nie??
            • ulkadabrowska Re: Ula 22.05.09, 08:12
              jeśli Tobie nie przeszkadza kładzenie Brunka spać (czyt. moje zniknięcie na
              chwilkę) to wpadaj o której chcesz :)
              • metanira Re: Ula 22.05.09, 09:44
                Mnie nie przeszkadza, ale też ja Wam nie chcę przeszkadzać.
                Ja i tak przyjadę komunikacją miejską, więc muszę wyjść wcześniej. Nie wiem też,
                gdzie mieszkasz, mówiłaś chyba, że koło SCC? Tak czy siak, muszę jechać
                autobusem i tramwajem, więc trochę mi to zajmie zwłaszcza wieczorem. Czy jeśli
                wyjdę ok. 19.00 i dokulam się do Ciebie może ok. 20.00, to będzie dobrze? Napisz
                mi, na ukrytym albo w SMSie, jak do Ciebie trafić.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka