Dodaj do ulubionych

Do INKAGEO

12.01.08, 10:46
Inka mam wielką prośbę, czy możęsz mi podać numer do Pani Wandy-
krawcowej z Flossmana?

Top bardzo pilne.

PZDR
Obserwuj wątek
    • inkageo Re: Do INKAGEO 12.01.08, 12:34
      071 341 06 17
      Proszę bardzo :)
    • tres_jolie Re: Do INKAGEO 12.01.08, 13:50
      Wielkie dzięki :)
      Chcę u niej uszyć sukienkę i nie widziałam żadnej z jej "prac".

      A pamiętam, że chyba przerabiałaś sukienkę u niej. Wybrałam model z
      Pronovias, więc mam nadzieję, że zna tę sukienkę i uszyje mi taką
      samą.
      A możesz coś więcej o niej powiedzieć? BArdzo proszę.
      • inkageo Re: Do INKAGEO 12.01.08, 16:31
        Ja we Flossmannie kupiłam i dopasowywałam suknię pronovias, łącznie
        z przygotowaniem podpięcia trenu, byłam bardzo zadowolona, ale nic
        nie wiem o szyciu sukni na miejscu..
    • martos82 Re: Do INKAGEO 12.01.08, 15:53
      A ta Pani szyje suknie? czy tylko poprawki robi?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka