tres_jolie 12.01.08, 10:46 Inka mam wielką prośbę, czy możęsz mi podać numer do Pani Wandy- krawcowej z Flossmana? Top bardzo pilne. PZDR Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tres_jolie Re: Do INKAGEO 12.01.08, 13:50 Wielkie dzięki :) Chcę u niej uszyć sukienkę i nie widziałam żadnej z jej "prac". A pamiętam, że chyba przerabiałaś sukienkę u niej. Wybrałam model z Pronovias, więc mam nadzieję, że zna tę sukienkę i uszyje mi taką samą. A możesz coś więcej o niej powiedzieć? BArdzo proszę. Odpowiedz Link
inkageo Re: Do INKAGEO 12.01.08, 16:31 Ja we Flossmannie kupiłam i dopasowywałam suknię pronovias, łącznie z przygotowaniem podpięcia trenu, byłam bardzo zadowolona, ale nic nie wiem o szyciu sukni na miejscu.. Odpowiedz Link
martos82 Re: Do INKAGEO 12.01.08, 15:53 A ta Pani szyje suknie? czy tylko poprawki robi? Odpowiedz Link