Dodaj do ulubionych

Do 4F LO ONZ (rocznik '81)

12.12.04, 23:44
Salama Alejkum!!!

Kochani, czy ja była ślepa i głucha, że przeklikiwałam obok tego forum, nie zauwazając was?!?
Jak ja mogłam nie wiedziec o tym forum!!!

Ale skoro się juz tak zdarzyło,że tu wpadłam to chcę pozdrowić dawną KLASĘ F z ONZ (rocznik '81)- podopiecznych Baszy Ożgi. Speszyl gritingd for Banaszek-my sun, Ewa Ka., Korka, który podobo gdzieś za zachodnią granicą, Sajki, Gusi, Pawła Zet oraz Goras'a, który zrobił mi kiedys niespodziankę. Ludzie, zobaczmy się na święta!!! Proponuję Opłatka w 2płacie. Co wy Na to?

Zdrówka. KaeL
Obserwuj wątek
      • wasla Re: Do 4F LO ONZ (rocznik '81) 03.01.05, 10:56
        Nie teraz, to może kiedy indziej tu zajrzą. O ile dobrze wiem to jak na razie mamy 4 małżeństwa, w tym jedno chyba zakończyło już swój zywot. W lipcu szykuje siekolejne wesele. Reszta "sparzonego/zdublowanego" towarzystwa woli zyc na kocią łapę.
    • agbana Re: Do 4F LO ONZ (rocznik '81) 17.12.05, 12:33
      Witam!!!
      Tu Banach, melduję się i wydłużam listę ale jak znam życie i naszą klasę to na
      mnie się skończy :-) hihi. No ale Kamka spójżmy prawdzie w oczy: ludzie nie
      mają bladego pojęcia że takie forum tu istnieje. No, to naturalne że Ty tu
      jesteś, ja przez Ciebie a Paweł trafił przypadkiem. He He przypomina mi to
      nasze spotkania klasowe. Zawsze byliśmy my i może ktoś jeszcze. Ojej. Niedługo
      idę na kolejne- ja i Bździuch na kawie :-). Pozdrawiam naszą klasę!!!!!
      • camillem Yagna, jak dobrze ze jestes!!! 11.01.06, 21:46
        Hello Agus, ale mi zrobilas niespodzinke, dawno tu nie zagladalam a tu taka mily
        wpis. Kurcze ile to juz lat kiedy nie spotkalismy sie dawna klasa. Ciekawe jak
        to sie innym zycie potoczylo. U mnie wiesz co slychac, dzisiaj rano wyslalam Ci
        mailika. Jak zawsze singiel z zamiarami kiedystam wyjscia za maz. W moim
        przypadku lepiej pozno niz wcale jest chyba najbardziej odpowiednie. Jeszcze
        kilka latek (4?) i mozemy urzadzac spotkanie 10-lecie niebycia razem. Mezaci,
        zonaci, niektorzy nawet dzieciaci przybyjemy naszymi polskimi limami pod progi
        slawnego el-o. ale bedzie ubaw... Ale jak na razie szara rzeczywistosc i
        budowanie niestworzonych historii, ktore kiedys trzeba opowiedziec ;-) byle
        tylko byc lepszym... Moze pzresadzam, ale w pewnych przypadkach to pewnie bedzie
        mialo miejsce... Chyba lapie "niebieski"... Mysle, ze rozumiesz... Do nastepnego
        Buziaki - papa
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka