Dodaj do ulubionych

WIELKI SINISTER W WARSZAWIE

IP: 195.136.33.* 17.03.03, 18:41
WIELKI SINISTER W WARSZAWIE!!!!!!!!!
22-04-03 WRAZ Z CANNIBALAMI!I!ENTER CHAOS.
Obserwuj wątek
    • Gość: pyros Re: WIELKI SINISTER W WARSZAWIE IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 21.04.03, 16:16
      niestety na razie odpadam a szkoda
    • faciu No i jak tam ten chaos... 22.04.03, 22:57
      Gość portalu: syren napisał(a):

      > WIELKI SINISTER W WARSZAWIE!!!!!!!!!
      > 22-04-03 WRAZ Z CANNIBALAMI!I!ENTER CHAOS.


      Działo się cosik???
      Synie Belzebuba??

      • Gość: pyros Re: No i jak tam ten chaos... IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 27.04.03, 16:06
        sądząc po po rozmowie z p. Syrenem to było zajebiście tylko czekać na coś
        podobnego w Poznaniu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka