Gość: syren IP: 195.136.33.* 17.03.03, 18:41 WIELKI SINISTER W WARSZAWIE!!!!!!!!! 22-04-03 WRAZ Z CANNIBALAMI!I!ENTER CHAOS. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pyros Re: WIELKI SINISTER W WARSZAWIE IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 21.04.03, 16:16 niestety na razie odpadam a szkoda Odpowiedz Link Zgłoś
faciu No i jak tam ten chaos... 22.04.03, 22:57 Gość portalu: syren napisał(a): > WIELKI SINISTER W WARSZAWIE!!!!!!!!! > 22-04-03 WRAZ Z CANNIBALAMI!I!ENTER CHAOS. Działo się cosik??? Synie Belzebuba?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pyros Re: No i jak tam ten chaos... IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 27.04.03, 16:06 sądząc po po rozmowie z p. Syrenem to było zajebiście tylko czekać na coś podobnego w Poznaniu Odpowiedz Link Zgłoś