poranna_smerfetka 05.10.10, 15:20 byłe żony zawsze są wredne? I chcą za wszelką cenę zniszczyć życie byłego męża? Nadmieniam ze mają dorosłe dzieci i wyszła właśnie za nowego męża. "Spieszmy się kochać ludzi Tak szybko odchodzą " Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kajetan-3 Re: Czy 05.10.10, 18:35 Moja odpowiedź brzmi : nie. Te wredne, to szczególne wyjątki i przypadki. Moje byłe, są do dzisiaj ze mną na lepszej stopie niż w trakcie małżeństwa. Odpowiedz Link Zgłoś
1_konkretna Re: Czy 05.10.10, 18:35 Nie rozumiem dlaczego miałabym niszczyć życie byłego męża., i chyba większość kobiet uważa ,że skoro jest już były to niech żyje swoim życiem. Chyba tylko kobiety porzucone pałają chęcią zemsty. Odpowiedz Link Zgłoś
poranna_smerfetka Re: Czy 05.10.10, 20:10 No to ja mam cholernego pecha;( A może nie ja tylko ona? Zobaczymy jak to się skończy:( Odpowiedz Link Zgłoś
kajetan-3 Re: Czy 05.10.10, 20:44 Łap szczęście za czuprynkę i duś jak cytrynkę. ;-) Nie przejmuj się " oną ". Im więcej jesteś radosna i szczęśliwa, tym bardziej ją krew zalewa. Porzucony babsztyl sam się wykończy, albo skończy w Tworkach. ;-)))) Od dobrej żony mąż nie odchodzi. ;-) Życzę Wam szczęścia, cierpliwości, wytrwałości. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz_ski.51 Czy, cztery, pięć... itd. 06.10.10, 12:11 Aha, byłe żony? Cholera wie, nie miałem przyjemności mieć swojej byłej żony a cudze byłe żony są dla mnie całkiem miłe... Odpowiedz Link Zgłoś
poranna_smerfetka Re: Czy 06.10.10, 13:52 jakby to było takie proste to nie denerwowałabym się.Ten babsztyl ciąga Go po sadach policji itd. jest wredna i nie utrzciwa.małżeństwo rozpadło sie zjej winy wszyscy wiedza ze doprawiała rogi byłemu.A na dodatek chce pieniędzy bo ma długi.No cóż musimy dać sobie jakoś radę:0 A tak a propos Kajtku a gdzie piosenka dla mnie? Odpowiedz Link Zgłoś
kajetan-3 Re: Czy 06.10.10, 14:09 Cicho cicho. Nie jest on chyba też takim aniołkiem. Zawsze winne są dwie strony. Jeśli mają wspólne długi, nic nie zwalnia go z obowiązku pokrycia w połowie. Im prędzej to zrobi, tym prędzej uwolnicie się od niej. Piosenka. Hmmmmm....to forum na takie cóś raczej się nie nadaje. Wyobrażasz sobie do czego by mnie przyrównał Tadeusz ? Wolę nie myśleć. ;-) Jaki jest Zgrywus wiesz, więc ja nie dam się sprowokować. ;-) Przeczekamy. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
poranna_smerfetka Re: Czy 06.10.10, 19:47 Ok poczekam:) Nie długi narobiła pani kiedy wyprowadziła się na pół roku zostawiając faceta samego z dwiema dorastającymi córkami! Teraz zresztą córki też sa nastawione przeciwko ojcu i Babci(matce ojca). Odpowiedz Link Zgłoś
kajetan-3 Re: Czy 06.10.10, 20:12 Jeśli się kochacie, to takie drobiazgi nie powinny być dla Was przeszkodą. Macie teraz jakby próbę przetrwania. Życzę powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś