18.06.04, 21:34
Zamienię 40-latkę w dobrym stanie, garażowana, ładnie utrzymana, nadwozie
nieuszkodzone („nie bita”), wyposażenie dodatkowe: sprawnie działająca
funkcja sprzątania, gotowania i prania, (ze względu na duży przebieg - silnik
do kapitalki)
na młodszą za dopłatą.
Obserwuj wątek
    • schizoo Re: Zamiana 18.06.04, 21:41
      jelenia szukasz,kto Ci taki złom kupi....w dodatku tak drogo???
    • puszysty_inaczej Re: Zamiana 18.06.04, 21:50
      może dodam jeszcze że posiada aktualny przegląd techniczny oraz że jestem
      pierwszsym właścicielem - dodaje gratis komplet pokrowców i zimówki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka