Dodaj do ulubionych

brak apetytu

28.08.04, 20:30
Ludzie pomóżcie!!!! Apetyt mi ućkł :-(. Własnie jem kromeczke ale tak naprawde to się zmuszam żeby ją zjeść. Tak jak bym jadła tekture bleee. A przecież musze coś jeść. Zaczynam się tym powoli martwić. Brat wiem że sie o mnie bedziesz martwił ale miejmy nadzieje że apetyt do mnie wróci jak go troche pokusze :-) tak jak to zrobił Sebastian.
Obserwuj wątek
    • danway1 Re: brak apetytu 30.08.04, 10:18
      Brat będzie się martwił. Jak to zwykle z bratem bywa. Ale postaraj się coś jeś
      bo nam całkiem znikniesz a wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów :(
    • majenka3 Re: brak apetytu 31.08.04, 15:01
      Przyznaj się Linea, moze za dużo pracujesz i nie masz czasu na
      jedzenie..wrzucasz w biegu coś tam..i...gotowe..tzw żołądek :)))) się kurczy i
      coraz mniej pojadasz? Taka to teryje, moja siostra wywlokla ostatnio na mój
      uzytek, bo tez mam na sumieniu jakieś zrzutki wagi :))) ale przyznaję, że
      potężnie zmartwiona tym nie jestem (49 kg..powinno byc 52 ca)
      Na nic nie masz ochoty, nawet na te różne słodkości zakazane zwykle???
      Pzdr! i..trzyamm kciuki za Twój "przybór" na wadze??? :))))
      • danway1 Re: brak apetytu 31.08.04, 18:26
        Z tego co wiem powoli sytuacja wraca do normy i nie się już czym martwić.
    • jatotylko Re: brak apetytu 01.09.04, 01:29
      Nie ma co ale majenka ma rację.
      Z własnego doświadczenia wiem że ciągłe życie w biegu nie sprzyja utrzymaniu
      stałej wagi lub przybycia na niej. Nie sprzyja temu również życie w stresie.
      Prawdą jest również, że pod wpływem ograniczenia ilości jedzenia, spowodowanego
      właśnie brakiem czasu na jedzenie, żołądek ulega skórczeniu.
      Potem nie potrzeba już tak dużych dawek pokarmu aby się nasycić.
      Pozdrawiam
    • wojciasf Re: brak apetytu 12.09.04, 23:53
      Chyba problemy z brakiem apetytu sie skonczyły bo sam widziałem jak dwie kromki
      wcinałaś :)
      • kubatka Re: brak apetytu 12.09.04, 23:58
        heh polnoc za chwile a tu o jedzeniu...;) troche mnie skreca z glodu ale do
        sniadania juz wytrzymam (I hope);)
        • wojciasf Re: brak apetytu 13.09.04, 00:09
          zjedz teraz juz rano nie bedziesz musiała:)
          • kubatka Re: brak apetytu 13.09.04, 00:13
            hehe wole rano bo niedlugo pojde spac a przed snem sie nie je ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka