linea21
28.08.04, 20:30
Ludzie pomóżcie!!!! Apetyt mi ućkł :-(. Własnie jem kromeczke ale tak naprawde to się zmuszam żeby ją zjeść. Tak jak bym jadła tekture bleee. A przecież musze coś jeść. Zaczynam się tym powoli martwić. Brat wiem że sie o mnie bedziesz martwił ale miejmy nadzieje że apetyt do mnie wróci jak go troche pokusze :-) tak jak to zrobił Sebastian.