kokolores Re: Pozdrowienia 03.12.04, 12:12 VF nie mialas ladniejszej pocztowki!! :o) W Niemczech pokazuja czasem reportarze o Polsce. Przewaznie sa to tematy zwiazane z grupami przestepczymi(kradzieze samochodow ,przemyt prostytutek na zachod) , pokazuja miejszosci niemieckie na slazku ,rodziny patologiczne lub zabite dechami wsie.Taka kartka potwiedzilaby tylko obraz "Polakow" u przecietnego Niemca ,ktory jescze nigdy nie byl w Polsce. Wiem ,ze jest to swego rodzaju zart ,he,he,he! Na holenderskich pocztowkach widac wiatraki , na angielskich krolowa, na niemieckich nic nadzwyczajnego! Kazdy pokazuje co ma, no nie,he,he! Rowniez pozdrawiam. :o) Odpowiedz Link Zgłoś