Dodaj do ulubionych

Pozdrowienia

02.12.04, 22:18
z Polski
:)))
Obserwuj wątek
    • kokolores Re: Pozdrowienia 03.12.04, 12:12
      VF nie mialas ladniejszej pocztowki!!
      :o)
      W Niemczech pokazuja czasem reportarze o Polsce. Przewaznie sa to tematy
      zwiazane z grupami przestepczymi(kradzieze samochodow ,przemyt prostytutek na
      zachod) , pokazuja miejszosci niemieckie na slazku ,rodziny patologiczne lub
      zabite dechami wsie.Taka kartka potwiedzilaby tylko obraz "Polakow" u
      przecietnego Niemca ,ktory jescze nigdy nie byl w Polsce. Wiem ,ze jest to
      swego rodzaju zart ,he,he,he!
      Na holenderskich pocztowkach widac wiatraki , na angielskich krolowa, na
      niemieckich nic nadzwyczajnego!
      Kazdy pokazuje co ma, no nie,he,he!

      Rowniez pozdrawiam.

      :o)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka