Dodaj do ulubionych

kubek niekapek

11.02.05, 14:46
Mam pytanko jakich kubków niekapków używacie? My do tej pory mieliśmy Avent
ale zaczął strasznie przeciekać i nie pomogło nawet wymienienie ustnika.
Teraz trzeba małej kupić nowy i nie bardzo wiem jaki byłby Ok. (Avent odpada)
Obserwuj wątek
    • merenre Re: kubek niekapek 11.02.05, 17:44
      Może używałaś Aventu do ciepłych rzeczy? Też chciałam go kupić, ale koleżanka
      mi odradziła, mówiąc że tam nie można lać nawet lekko ciepłych rzeczy, bo leci
      uszczelka. Ja mam Canpola - taki bez rączek, z gumowymi "wstawkami" żeby z
      łapek się nie wyślizgiwał i z plastkikowym ustnikiem - i z całego serca
      ODRADZAM, bo wystarczy, że kubek spadnie (co jest przecież na porządku
      dziennym) a od razu wpada zaworek do środka kubka i dziurki w ustniku są niczym
      nie zabezpieczone. No i jest lanie na całego:)
    • yvi1 Re: kubek niekapek 12.02.05, 09:17
      My uzywamy kubkow z firmy "M.A.M" Nie wiem czy sa w Polsce,moze jest magiczny
      kubek firmy Nuk?Z obydwoch jestesmy zadowoleni.Te z M.A.M sa super
      praktyczne,mozna je potem bez wentyla,a dalej jako plastikowych szklanek
      uzywac.Z Aventu moj Kai nawet nie chcial pic i tak sobie stoja w szafie,a teraz
      powoli ucze "normalnie" pic,wiec mam nadzieje,ze sie ten problem sam
      rozwiaze.Pozdrowienia.
      • speni Re: kubek niekapek 12.02.05, 10:01
        My uzywamy bidonu z Mother care i jestem baaardzo zadowolona. Etap niekapka z
        Aventu tez mam za sobą, ale nie będę po was powtarzac tych przygód. Ale w tym
        temacie coś innego mnie trapi. Bez wzgledu na kubek zawsze jest problem z
        myciem tej "niekapkowej" części. Niemiłosiernie mnie to wkurza, że nie wszędzie
        sie człowiek z myjką dostanie. Efekt jest taki, że potem dziecko pije przez
        pleśń. Jak to jest u Was ? Choc przyznam, że ten problem też niejako mamy już
        za soba, bo mąż mój (musze go pochwalic) nauczył Marysie pic samą wodę
        (Nałęczowianka niegazowana), w związku z czym nie ma sie z czego robic osad.
        Niemniej jednak podajac na przykład dziecku soczki nieklarowane problem jest
        bardzo duzy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka