Gość: słoń_który_mówi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.05, 20:15 Tylko popatrzcie jak ja wyglądam - tak nas , słonie, natura pokarała za bycie z jedna partnerką kilkadziesiąt lat :)) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: słoń_który_mówi Re: rajcuje ciebie ta trąba, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.05, 21:31 co ?:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Literka Re: WIERNOŚĆ ISTNIEJE !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.05, 20:28 I znów obejrzałam "Człowieka słonia"... cudowny,cudowny film... polecam, apropo's są kary niezawinione... :-) Odpowiedz Link Zgłoś