Dodaj do ulubionych

WIERNOŚĆ ISTNIEJE !!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.05, 20:15
Tylko popatrzcie jak ja wyglądam - tak nas , słonie, natura pokarała za bycie
z jedna partnerką kilkadziesiąt lat :))
Obserwuj wątek
    • kotek_mru Re: WIERNOŚĆ ISTNIEJE !!! 21.02.05, 20:19
      ...z powodu długiej traby:)
      • Gość: słoń_który_mówi Re: rajcuje ciebie ta trąba, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.05, 21:31
        co ?:)
    • Gość: Literka Re: WIERNOŚĆ ISTNIEJE !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.05, 20:28
      I znów obejrzałam "Człowieka słonia"...
      cudowny,cudowny film...
      polecam,
      apropo's są kary niezawinione...
      :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka