didi83 22.04.05, 11:24 Chora na straszny katar :[ MAM GORACZKE!!!!!!!!!!!!!! oczy mi lzawia, gardlo swedzi i boli, jak oddycham to z bolem... NIECH MNIE KTOS PRZYTULI :[ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
konrado80 Re: Jestem.... 22.04.05, 11:25 <przytul> ;) szybkiego powrotu do zdrowia Odpowiedz Link Zgłoś
szefu13 Re: Jestem.... 22.04.05, 13:44 To może być na podłożu alergicznym - może Claritine? Albo Alleric? Albo cos w tym stylu jak Zyrtec, Allertec, Clemastinum? :))) Odpowiedz Link Zgłoś
didi83 Re: Jestem.... 22.04.05, 13:48 YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY Myslisz, ze to alergie?? Cholera mozliwe, ale zeby az tak? Ma goraczke!! a ja ra mialam goraczke w styczniu jak na sylvestra niezle sie przeziebilam.... pije jakies proszki, jem tabletki ...... ale prysznic byl dla mnie tak wyczerpujaca meka, z epozniej godzine lezalam i spalam ze zmeczenia :/ koszmar i to na weekend cholera ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
szefu13 Re: Jestem.... 22.04.05, 13:53 Nie wiem, nie znam sie na tym. Z jednej strony gorączka nic z alergią nie ma wspólnego, a z drugiej opisane pozostałe objawy są typowo alergiczne. Poza tym znam jednego takiego, który z alergii potrafił dostawać zapalenia płuc w środku lata. A byłaś u lekarza? Odpowiedz Link Zgłoś
didi83 Re: Jestem.... 22.04.05, 13:59 Nie bylam... ;/ wczoraj mnie zlapalo kolo poludnia a dzisiaj to juz tragedia :/ a "tabcin" wycofali z aptek to cierpie ;/ watpie zbey to bylo na tle alergicznym... tak szczerze... non stop siedze w pomieszczeniach... ale raz na grilu bylam... wiec moze sie wtedy przeziebilam ;/ cholera chyba sie delikatna robie ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
szefu13 Re: Jestem.... 22.04.05, 14:27 Być może nie alergia w takim razie .... ale do lekarza, to powinnaś pójść, bo jak Ci słabo jak cokolwiek robisz, a zwłaszcza pod prysznicem, to może być jakaś cięższa infekcja bakteryjna i się należy antybiotyk. Szoruj do lekarza! :))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
didi83 Re: Jestem.... 22.04.05, 17:42 Bylam na obiedzie....nawet nie wieie jak sie zmeczylam.. JEDZAC!!! chyba umieram po prostu :[ antybiotykow nie jem bo mam alergie na takie sztuczne syfy :[ po antybotyku do bym dopiero umierala :[ Odpowiedz Link Zgłoś
northumberland Re: Jestem.... 22.04.05, 15:53 kurcze! mialem cos takiego jak pierwszy raz w zyciu lyknalem tequille.. zycze powrotu do poprawnej formy;) Odpowiedz Link Zgłoś
didi83 Re: Jestem.... 22.04.05, 17:43 ooo zartujesz??? to jest moja ulubiona wodka :D :D :D Odpowiedz Link Zgłoś
wredna.suka Re: Jestem.... 22.04.05, 17:44 jesteś to juz ustaliliśmy, teraz należy zrobić coś zebys juz nie byla, moze lekarstewka;) Odpowiedz Link Zgłoś
didi83 Re: Jestem.... 22.04.05, 17:47 lekarstwa?? bleeeeeeeeeeee grzane wino trohche pomoglo :] teraz d wanny i znowu na winko :] Odpowiedz Link Zgłoś
wredna.suka Re: Jestem.... 22.04.05, 18:02 jestes alkoholiczką? że nimfomanką to już wiem, ale masz problem alkoholowy zdaje sie wiesz?? Odpowiedz Link Zgłoś
didi83 Re: Jestem.... 22.04.05, 18:14 nimfomanka, erotmanka, gerontofilka i lansiara :] i caly ten tydzien pije :D czyli do soboty :/ achhhhhhh :[ p.s. wlasnie ogladam 3 pornolka dzisiaj i sie zastanawiam dlaczego oni do cholery nie sciagaja SKARPETEK?????????? bo 3 ogladam i w trzecim sa te cholerne skarpetki Odpowiedz Link Zgłoś
wredna.suka Re: Jestem.... 22.04.05, 18:18 a ROCCO widziałaś? Super szczególnie: Rocco podbija polske:) Swietne akcje:) on nigdy nie ma skarpetek Odpowiedz Link Zgłoś
didi83 Re: Jestem.... 22.04.05, 18:25 Nie widzialam :[ ale wlasnie widze murzyna w BIALYCH skarpetkach... ohyda ;/ Dlaczego w TAKICH FILMACH Mezczyzni sa BRZYDCY? Kobiety tez nie 1 klasa........ Ja bym mogla rezyserowac takie filmy.... i makijaze robic.. bo maja zazwyczaj brzydkie ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
wredna.suka Re: Jestem.... 22.04.05, 18:27 co ty za filmy w takim razie oglądasz ja mam zawsze więcej szczescia i nie widze tylu skarpetek poza tym ogladaj te krecone latem:) a i rączki na klawiaturke:) Odpowiedz Link Zgłoś
didi83 Re: Jestem.... 22.04.05, 18:31 a Ja nie wiem jakie ja ogladam... chyba "sex w skarpetkach" ;/ na jednym bylo widac jak panna az placze z bolu, ale krzyczy wulgaryzmy... jakies nisko budzetowe mam :[ a lapki mam na klawiaturze bo filmiki ogladam i analizuje :D Odpowiedz Link Zgłoś
wredna.suka Re: Jestem.... 22.04.05, 18:34 no tak te nisko budżetówki są do kitu ale zawsze możesz sobie zapodać z netu np: bang busa:) to dobre mówie Ci laski sa takie naiwne I koniecznie zdobądź ROCCO to dopiero filmik Ja mam 2 czesci w koło je oglądam- TAK RAAAAAJCUJĄ Odpowiedz Link Zgłoś
didi83 Re: Jestem.... 22.04.05, 18:36 o tym Rocco cos mi sie obilo o uszy... te panny sa niezle przecpane..... ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
wredna.suka Re: Jestem.... 22.04.05, 18:39 thaaaa niegadaj, nie wiedzialam ze przećpane, moze dlatego takie mlode i wszystko robią, tak czy inaczej godne polecenia, zreszta mnie jaraja wszytskie takie filmy:) 51sek i juz po wszystki :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
didi83 Re: Jestem.... 22.04.05, 18:45 Ja chyba zbyt wrazliwa jestem.... bo wulgarne wyrazy twarzy tych kobiet i mezczyzn dzialaja wrecz odwrotnie na Mnie... ZWLASZCZA przecpane lale Mnie nie ruszaja ;/ a teraz widze muzina w czarnych skarpetkach ;/ cholera moze to jakis znak, ze w skarpetkach lepiej? albo moze maja jakas grzybice Ci "aktorzy" ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
wredna.suka Re: Jestem.... 22.04.05, 18:47 ale ja tez lubie w skarpetkch:/ szczegolnie jak ma to byc szybki sex poza tym nogi mi bardzo szybko marzną nawet latem:))) Odpowiedz Link Zgłoś
didi83 Re: Jestem.... 22.04.05, 18:58 jak jest szybki sex to moze byc i w butach i majtkach lekko zsunietych... ale jak juz w lozku i nago to CALKIEM NAGO.... Skarpety sa ohydne ;/ Odpowiedz Link Zgłoś