Dodaj do ulubionych

Jestem....

22.04.05, 11:24
Chora na straszny katar :[
MAM GORACZKE!!!!!!!!!!!!!!
oczy mi lzawia, gardlo swedzi i boli, jak oddycham to z bolem...

NIECH MNIE KTOS PRZYTULI
:[
Obserwuj wątek
    • konrado80 Re: Jestem.... 22.04.05, 11:25
      <przytul> ;)
      szybkiego powrotu do zdrowia
      • didi83 Re: Jestem.... 22.04.05, 11:34
        :]
    • szefu13 Re: Jestem.... 22.04.05, 13:44
      To może być na podłożu alergicznym - może Claritine? Albo Alleric? Albo cos w
      tym stylu jak Zyrtec, Allertec, Clemastinum? :)))
      • didi83 Re: Jestem.... 22.04.05, 13:48
        YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
        Myslisz, ze to alergie??
        Cholera mozliwe, ale zeby az tak? Ma goraczke!! a ja ra mialam goraczke w
        styczniu jak na sylvestra niezle sie przeziebilam....
        pije jakies proszki, jem tabletki ...... ale prysznic byl dla mnie tak
        wyczerpujaca meka, z epozniej godzine lezalam i spalam ze zmeczenia :/
        koszmar i to na weekend cholera ;/
        • szefu13 Re: Jestem.... 22.04.05, 13:53
          Nie wiem, nie znam sie na tym. Z jednej strony gorączka nic z alergią nie ma
          wspólnego, a z drugiej opisane pozostałe objawy są typowo alergiczne. Poza tym
          znam jednego takiego, który z alergii potrafił dostawać zapalenia płuc w środku
          lata. A byłaś u lekarza?
          • didi83 Re: Jestem.... 22.04.05, 13:59
            Nie bylam... ;/ wczoraj mnie zlapalo kolo poludnia a dzisiaj to juz tragedia :/
            a "tabcin" wycofali z aptek to cierpie ;/ watpie zbey to bylo na tle
            alergicznym... tak szczerze... non stop siedze w pomieszczeniach... ale raz na
            grilu bylam... wiec moze sie wtedy przeziebilam ;/ cholera chyba sie delikatna
            robie ;/
            • szefu13 Re: Jestem.... 22.04.05, 14:27
              Być może nie alergia w takim razie .... ale do lekarza, to powinnaś pójść, bo
              jak Ci słabo jak cokolwiek robisz, a zwłaszcza pod prysznicem, to może być
              jakaś cięższa infekcja bakteryjna i się należy antybiotyk. Szoruj do
              lekarza! :)))))))
              • didi83 Re: Jestem.... 22.04.05, 17:42
                Bylam na obiedzie....nawet nie wieie jak sie zmeczylam.. JEDZAC!!! chyba umieram
                po prostu :[
                antybiotykow nie jem bo mam alergie na takie sztuczne syfy :[ po antybotyku do
                bym dopiero umierala :[
    • northumberland Re: Jestem.... 22.04.05, 15:53
      kurcze! mialem cos takiego jak pierwszy raz w zyciu lyknalem tequille..

      zycze powrotu do poprawnej formy;)
      • didi83 Re: Jestem.... 22.04.05, 17:43
        ooo zartujesz??? to jest moja ulubiona wodka :D :D :D
    • wredna.suka Re: Jestem.... 22.04.05, 17:44
      jesteś to juz ustaliliśmy,
      teraz należy zrobić coś zebys juz nie byla,
      moze lekarstewka;)
      • didi83 Re: Jestem.... 22.04.05, 17:47
        lekarstwa?? bleeeeeeeeeeee
        grzane wino trohche pomoglo :]
        teraz d wanny i znowu na winko :]
        • wredna.suka Re: Jestem.... 22.04.05, 18:02
          jestes alkoholiczką?
          że nimfomanką to już wiem,
          ale masz problem alkoholowy zdaje sie wiesz??
          • didi83 Re: Jestem.... 22.04.05, 18:14
            nimfomanka, erotmanka, gerontofilka i lansiara :] i caly ten tydzien pije :D
            czyli do soboty :/ achhhhhhh :[

            p.s. wlasnie ogladam 3 pornolka dzisiaj i sie zastanawiam dlaczego oni do
            cholery nie sciagaja SKARPETEK?????????? bo 3 ogladam i w trzecim sa te cholerne
            skarpetki
            • wredna.suka Re: Jestem.... 22.04.05, 18:18
              a ROCCO widziałaś?
              Super szczególnie:
              Rocco podbija polske:)
              Swietne akcje:) on nigdy nie ma skarpetek
              • didi83 Re: Jestem.... 22.04.05, 18:25
                Nie widzialam :[
                ale wlasnie widze murzyna w BIALYCH skarpetkach... ohyda ;/
                Dlaczego w TAKICH FILMACH Mezczyzni sa BRZYDCY? Kobiety tez nie 1 klasa........
                Ja bym mogla rezyserowac takie filmy.... i makijaze robic.. bo maja zazwyczaj
                brzydkie ;/
                • wredna.suka Re: Jestem.... 22.04.05, 18:27
                  co ty za filmy w takim razie oglądasz
                  ja mam zawsze więcej szczescia
                  i nie widze tylu skarpetek
                  poza tym ogladaj te krecone latem:)
                  a i rączki na klawiaturke:)
                  • didi83 Re: Jestem.... 22.04.05, 18:31
                    a Ja nie wiem jakie ja ogladam... chyba "sex w skarpetkach" ;/ na jednym bylo
                    widac jak panna az placze z bolu, ale krzyczy wulgaryzmy... jakies nisko
                    budzetowe mam :[
                    a lapki mam na klawiaturze bo filmiki ogladam i analizuje :D
                    • wredna.suka Re: Jestem.... 22.04.05, 18:34
                      no tak te nisko budżetówki są do kitu
                      ale zawsze możesz sobie zapodać z netu
                      np: bang busa:) to dobre mówie Ci
                      laski sa takie naiwne
                      I koniecznie zdobądź ROCCO to dopiero filmik
                      Ja mam 2 czesci w koło je oglądam- TAK RAAAAAJCUJĄ
                      • didi83 Re: Jestem.... 22.04.05, 18:36
                        o tym Rocco cos mi sie obilo o uszy...
                        te panny sa niezle przecpane..... ;/
                        • wredna.suka Re: Jestem.... 22.04.05, 18:39
                          thaaaa niegadaj,
                          nie wiedzialam ze przećpane,
                          moze dlatego takie mlode i wszystko robią,
                          tak czy inaczej godne polecenia,
                          zreszta mnie jaraja wszytskie takie filmy:)
                          51sek i juz po wszystki :))))
                          • didi83 Re: Jestem.... 22.04.05, 18:45
                            Ja chyba zbyt wrazliwa jestem.... bo wulgarne wyrazy twarzy tych kobiet i
                            mezczyzn dzialaja wrecz odwrotnie na Mnie... ZWLASZCZA przecpane lale Mnie nie
                            ruszaja ;/
                            a teraz widze muzina w czarnych skarpetkach ;/
                            cholera moze to jakis znak, ze w skarpetkach lepiej? albo moze maja jakas
                            grzybice Ci "aktorzy" ;/
                            • wredna.suka Re: Jestem.... 22.04.05, 18:47
                              ale ja tez lubie w skarpetkch:/
                              szczegolnie jak ma to byc szybki sex
                              poza tym nogi mi bardzo szybko marzną
                              nawet latem:)))
                              • didi83 Re: Jestem.... 22.04.05, 18:58
                                jak jest szybki sex to moze byc i w butach i majtkach lekko zsunietych... ale
                                jak juz w lozku i nago to CALKIEM NAGO....

                                Skarpety sa ohydne ;/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka