braineater 27.05.05, 16:03 wielka chamówa wykorzystywać własne posty w pisanej za pieniądze pracy z 'socjologi grup dyskusyjnych'?:) Pozdrowienia:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dr.krisk Re: czy to jest 27.05.05, 16:14 braineater napisał: > wielka chamówa wykorzystywać własne posty w pisanej za pieniądze pracy > z 'socjologi grup dyskusyjnych'?:) > Pozdrowienia:) A skad! Wal smialo. Masz nasze przyzwolenie. KrisK P.S. Jakbys potrzebowal jakiegos postu na potwierdzenie swojej teorii - daj znac! Zrobi sie! Odpowiedz Link Zgłoś
braineater Re: czy to jest 27.05.05, 16:30 między innymi dlatego bardzo lubie pisac socjologom prace o internecie. Wszystko da się potwierdzić:) Pozdrowienia:) Odpowiedz Link Zgłoś
quarantina Re: czy to jest 27.05.05, 18:24 Znaczy się, jesteśmy królikami doświadczalnymi? Czy myszkami białymi? :) Odpowiedz Link Zgłoś
broch Re: czy to jest 27.05.05, 18:36 braineater pisal o wlasnych postach, jesli wiec ktos jest biala myszka to sam autor. Jesli sam przed soba nie zastrzegl praw autorskich :)))))), to pytanie nieco dziwne. Odpowiedz Link Zgłoś
quarantina Re: czy to jest 27.05.05, 20:34 Ale wykorzystywanie tylko własnych postów, wyrwanych z kontekstu jest chyba bez sensu. Czy nie jest? Odpowiedz Link Zgłoś
braineater Re: czy to jest 27.05.05, 20:43 cały urok pracy socjologicznej polega na tym, ze najpierw znajduję posty, a potem wymyslam kontext:) Pozdrowienia:) Odpowiedz Link Zgłoś
dr.krisk Moznaby sobie wyobrazic .. 27.05.05, 20:48 .. forum powstale tylko po to, aby trzaskac na jego temat prace magisterskie i doktorskie, w rozmaitych ze tak powiem aspektach i pod roznym katem! Ktos chce napisac magisterke o dostepie wloscian do internetu - a my buch: forum imienia Chlopa Polskiego Pokrzywdzonego! I stosowne wpisy! I w tym guscie. Odpowiedz Link Zgłoś
quarantina Re: Moznaby sobie wyobrazic .. 27.05.05, 20:50 Ładnie to tak naigrywać się z młodych naukowców? Odpowiedz Link Zgłoś
dr.krisk Zadne naigrawanie sie.. 27.05.05, 20:52 .. tylko wieloletnie doswiadczenie & obserwacja srodowiska przeze mnie przemawia. Jedno z twierdzen dra KrisKa: " kazda teoria moze byc udowodniona teoretycznie". Ot co. Odpowiedz Link Zgłoś
quarantina Re: Zadne naigrawanie sie.. 27.05.05, 20:58 Czy to twierdzenie też jest udowodnione?:) Odpowiedz Link Zgłoś
dr.krisk Oczywiscie! 27.05.05, 21:03 quarantina napisała: > Czy to twierdzenie też jest udowodnione?:) Mialem akurat troche kartonu, patyczkow i kleju, to je udowodnilem eksperymentalnie. A co... Teraz dowod stoi na polce i sie kurzy. Odpowiedz Link Zgłoś
braineater To jest 27.05.05, 21:03 projekt żenialny wręcz! Drobna opłata i napiszemy post potwierdzający kazdą teorię.:) Pozdrowienia:) Odpowiedz Link Zgłoś
nienietoperz Re: To jest 27.05.05, 21:06 I jak tu nie zostac matematykiem? (albo hydraulikiem rzecz jasna.) Odpowiedz Link Zgłoś
braineater Re: To jest 27.05.05, 21:08 Podasz Toperzu, podstawowe dane do twierdzenia Fremata albo równań Heisenberga a za drobną opłatą, a nawet jako dla członka TWA bez opłaty, w mig sprokurujemy Ci 100 postów z gotowymi rozwiązaniami:) Pozdrowienia:) P.S. Your parrot is dead or alive? Odpowiedz Link Zgłoś
quarantina Re: To jest 27.05.05, 21:10 A twierdzenie Fermata nie już przypadkiem rozwiązane, na ten czas? Odpowiedz Link Zgłoś
dr.krisk Takze w hydraulictwie jest sporo do zrobienia!!! 27.05.05, 21:11 Zagadnienia takie jak wyzszosc zaworu kolowego nad grzybkowym, oraz czy lepsiejsze konopie czy tasma teflonowa, czekaja na swoje fora dyskusyjne! Odpowiedz Link Zgłoś
nienietoperz Re: To jest 27.05.05, 21:20 Wohow, zebym to ja wczesniej wiedzial, ze fora takie uzyteczne byc moga! To ja bym a) dawno juz przeczytal Prousta od deski do deski b) nie siedzial w tzw. pracy w piatek wieczorem (i to przed weekendem z wakacjami bankowymi na koniec) c) zostal slynnym juz 'polskim hydraulikiem' (na dowod slynnosci - n.p. dzisiaj rzeczony p.h. wystapil w glownym artykule odredakcyjnym 'Guardiana', pisanym przez T.G.Asha). Wasz nntz P.S. My parrot is late... Odpowiedz Link Zgłoś
quarantina Re: To jest 27.05.05, 21:07 Ja mogę ostatecznie za darmo. I tak to robię permanentnie. Odpowiedz Link Zgłoś
broch Re: czy to jest 27.05.05, 23:27 "Ale wykorzystywanie tylko własnych postów, wyrwanych z kontekstu jest chyba bez sensu. Czy nie jest?" Pisanie w kontekscie nie ma sensu. O czym każdy dobrze wie. Odpowiedz Link Zgłoś
quarantina Re: czy to jest 28.05.05, 11:35 To ja już nic nie rozumiem. Nie pierwszy i nie ostatni raz:) Odpowiedz Link Zgłoś
dr.krisk A moglbys uscislic? 28.05.05, 17:05 broch napisał: > > Pisanie w kontekscie nie ma sensu. O czym każdy dobrze wie. Ja tez nie bardzo lapie o co chodzi. Moglbys uscislic & wyjasnic? Bo ja zawsze sadzilem, ze cytujac czyjes wypowiedzi, badz omawiajac zdarzenia nalezy jakos tam uwzglednic okolicznosci ich powstania.... A nie? KrisK Odpowiedz Link Zgłoś
broch Re: A moglbys uscislic? 28.05.05, 17:52 primo: ło Jezu secundo: jeśli koniecznie ma być serio (lub nie za bardzo): braineater: pisze, pisze, pisze i na potwierdzenie tezy cytuje braineatera z forum przez braineatera założonego, nawet wyjęte z konteksu ma sens: wypowiedź wyłącznie służy do potwierdzenia tezy, nic innego. tertio: jeśli koniecznie ma być serio, poczytaj setki naukowych wypocin, gdzie cytaty są kompletnie wyjęte z kontekstu (i dalej udają iż mają sens). Polecam tyż prasę często i wspólczesną ostatnio: ponieważ wypowiedzi na forach nie są chronione prawmi autorskimi, po prostu cytuje co chce. No chyba iż ktoś jest tak przywiązany do swoich wypowiedzi i uznaje je za tak szaleńczo błyskotliwe iż o zgodę pytać autora (tychże błyskotliwych wypowiedzi) trzeba. Odpowiedz Link Zgłoś
braineater Re: A moglbys uscislic? 28.05.05, 18:00 Ja tam se zgodę dałem:) Pozdrowienia:) Odpowiedz Link Zgłoś
quarantina Re: A moglbys uscislic? 28.05.05, 23:11 broch napisał: > primo: ło Jezu > secundo: jeśli koniecznie ma być serio (lub nie za bardzo): > braineater: pisze, pisze, pisze i na potwierdzenie tezy cytuje braineatera z > forum przez braineatera założonego, nawet wyjęte z konteksu ma sens: wypowiedź > wyłącznie służy do potwierdzenia tezy, nic innego. > tertio: jeśli koniecznie ma być serio, poczytaj setki naukowych wypocin, gdzie > cytaty są kompletnie wyjęte z kontekstu (i dalej udają iż mają sens). Polecam > tyż prasę często i wspólczesną > ostatnio: ponieważ wypowiedzi na forach nie są chronione prawmi autorskimi, po > prostu cytuje co chce. No chyba iż ktoś jest tak przywiązany do swoich > wypowiedzi i uznaje je za tak szaleńczo błyskotliwe iż o zgodę pytać autora > (tychże błyskotliwych wypowiedzi) trzeba. --------------------------------------- Ty wiesz, że masz rację. Chyba. Zwłaszcza jeśli chodzi o prasę. Odpowiedz Link Zgłoś