maga60 03.07.05, 11:15 Cześć Wrocławianie i cała reszta świata! Znalazłam to forum i myślę,że może ta samotność w tłumie nie będzie aż tak smutna. Pozdrawiam i miłej (nie samotnej) niedzieli. Maga. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
konrado80 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 11:18 witaj ;) i zapraszamy do pisania jak oczywiscie nie masz inego zajecia ;) Odpowiedz Link Zgłoś
albercik7 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 11:19 no witam wczoraj szybko przelecialem mobilkiem wroclaw a dzisiaj wracalem ale juz normalnie pozdrawiam:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 11:23 jak dobrze przeczytalem, to miales tylko na godz wyjechac :PP Odpowiedz Link Zgłoś
albercik7 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 11:29 no niby tak ale sprawa sie troszke skomplikowala i potrzebna byla szybka pomoc a jako strazak ja zawsze pomagam :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 11:31 nie trzeba byc strazakiem zeby pomagac innym :P ja nie jestem i lubie pomagac ;) Odpowiedz Link Zgłoś
albercik7 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 11:33 no i bardzo dobrze ze pomagasz to sie chwali a autorka pewnie w kuchni szaleje :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 11:35 przygotowuje nam cos dobrego do schrupania :)) a ja taki glodny jestem i mialem zamiar wybrac sie do sklepu :) Odpowiedz Link Zgłoś
maga60 Re: PS. autorka watku gdzies nam sie zapodziala 03.07.05, 11:41 Jestem tylko ganiam między kompem , a kuchnią. Gotuję niedzielny obiadek :) Odpowiedz Link Zgłoś
albercik7 Re: PS. autorka watku gdzies nam sie zapodziala 03.07.05, 11:44 kolega slyszal na obiadek jestesmy zaproszeni dzieki srdeczne a co bedzie do jedzonka?:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
maga60 Re: PS. autorka watku gdzies nam sie zapodziala 03.07.05, 11:55 Gołąbki i młode ziemniaczki mniammmmm Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: PS. autorka watku gdzies nam sie zapodziala 03.07.05, 11:56 to ja juz nie ide do sklepu :)) tylko czekam na te golabki ;) Odpowiedz Link Zgłoś
maga60 Re: PS. autorka watku gdzies nam sie zapodziala 03.07.05, 11:58 Pocieszające jest już to, że ludzie odpowiadają na forum. Na ulicy wszyscy sztywni, zabiegani, w pracy(1/2 etatu wrrrrr) też. A tutaj....sympatycznie :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: PS. autorka watku gdzies nam sie zapodziala 03.07.05, 12:00 tylko ostrzegam ze nie zawsze tak jest nie kazdy tutaj jest taki, wiec uwazaj Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_as_chocolate Re: PS. autorka watku gdzies nam sie zapodziala 03.07.05, 12:04 oj.. nie zawsze jest sympatycznie.. Czasem dużo nie trzeba, żeby ktoś Cię tu zmieszał z błotem. A jak już jedna osoba to zrobi, to potem lawina niekorzystnych wypowiedzi.. Generalnie jednak jest sympatycznie i zabawnie. Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: PS. autorka watku gdzies nam sie zapodziala 03.07.05, 11:47 no popatrz, a ja jestem glodny i nie mam obiadu, bo kumpel zapomnial pobrac z restauracji, wiec jak powiesz ze mieszkasz blizko mojej pracy to chetnie wpadne i pomoge ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_as_chocolate Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 11:43 No ja swoją samotność leczę ostatnio na forum.. Skutek póki co pocieszająco dobry;)) Odpowiedz Link Zgłoś
albercik7 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 11:46 a czemu jestes samotna moze wymagania sa zbyt duze :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 11:48 i tak trzymaj ;) PS. to jak w koncu z tym spacerkiem? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_as_chocolate Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 11:52 no właśnie, co z nim..?;) dziś pogoda wymarzona na spacerek.. a mi znowu zapowiada się dzień w czterech ścianach. poza tym, ktoś musi otrzeć dziś moje łzy, bo wczoraj Ktoś za mało trzymał kciuki i nie zdałam egzaminu ;(( Odpowiedz Link Zgłoś
albercik7 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 11:54 a to widze ze szanowni panstwo sie znaja a to kolega z pewnoscia Cie pocieszy :- ))) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 11:56 ooooooooo, szkoda, nastepnym razem bede trzymal jeszcze mocniej ;) a teraz nie placz, bedzie poprawka i na pewno ja zaliczysz a teraz porozmawiamy sobie, albo moze wybierzesz sie na rower, albo na spacer? i moze jakas kolezanka dotrzyma towarzystwa ja bym bardzo chetnie, ale musiala bys przyjechac do Wawy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_as_chocolate Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:01 Koleżanki odsypiają.. Wczoraj byłyśmy na panieńskim:)) Ja jestem twarda, trzy godzinki snu po imprezie i jestem jak nowonarodzona:)) Ale na rower to jednak formy dziś brak. Z tym płaczem żartuję. Dała mi szansę podejść za tydzień. Więc wiesz... już zaczynaj trzymać;) a najlepiej położyć się krzyżem na ziemi;) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:07 moze chcesz pieguska ;)) to juz zaczynam trzymac, na pewno zaliczysz ale na takie wolne tempo, zeby mial szanse siakis przystojniak sie dolaczyc to nie trzeba formy :) Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_as_chocolate Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:11 hmmmm, ok przemyślę ten rower dziś;) a może lepiej dziś samochodem zrobić kilka kółek po mieście. Tylko, że ja nie mam audi;( wiec na wabik nie złapię..;( Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:14 a kogo bys chciala na taki samochod zlapac? ja wolalbym spotkac Ciebie gdzies na spacerze w parku lub na scierzce rowerowej ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_as_chocolate Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:19 w takim razie, mogę Ci podać wszystkie uczęszczane przeze mnie ścieżki rowerowe;) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:22 to juz szukam siakiejs mapki Twojego miasta w necie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_as_chocolate Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:23 najpierw musiałabym Ci podać nazwę tego miasta;) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:24 gdzies chyba podawalas, albo przynajmniej ja skads wiem ale nie jestem pewien, bo moglem miec siakies urojenia :)) Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_as_chocolate Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:30 To napewno urojenia;) bo jestem pewna, że nigdy tu nie podawałam miejsca zamieszkania Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_as_chocolate Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:41 dojdzie, cierpliwości;) Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_as_chocolate Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:48 mnie też przykro.. szczególnie, że u mnie mnóstwo terenów do spacerków..;) mieszkam pod samym lasem, 10min od domu trzy stawy (kaczki, łabądki;), a 20min dalej duuuuuże jezioro. każdego lata kajaki ze znajomymi. Uwielbiam moje miasto. Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:49 szkoda fajnie masz, tylko pozazdroscic ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_as_chocolate Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:54 ale to nie wszystko..;) niedaleko jest nasza miejska świątynia..;))) miejsce, gdzie robią najlepsze polskie piwo;) już więcej wskazówek nie potrzebujesz;) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:57 czy ono jest takie najlepsze no chyba ze jest to Harnas ;)) PS. Zywiec?? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 13:00 zapomnialem dodac harnas ktory stoi w lodowce i czeka az go otworze ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_as_chocolate Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 13:02 i nie piję tyskiego tylko ze wzlędów "patriotycznych":) naprawdę uwielbiam. Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 13:06 ostatnio dziwnie smakuje, ale moze tylko u nas takie jest Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_as_chocolate Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 13:07 przemilczę dyplomatycznie.. żeby nie przestało być miło..;) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 13:08 ale nie powiem jakis czas temu dosc czesto bylo tyskie 0,66 ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_as_chocolate Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 13:10 no bo tyskie najlepiej smakuje w swoim mieście.. a zdecydowanie nad naszym jeziorem w taką pogodę jak dziś;) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 13:12 a u nas sprzedali Krolewskie i juz nic nie mamy Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_as_chocolate Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 13:02 i kto tu teraz smaka robi..?:) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 13:07 nie wiem o czym mowisz :P zastanawiam sie czy wypic go do obiadu (ktorego nie mam, bo nie wiem co kupic) czy zabrac go do domu? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_as_chocolate Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 13:01 oj nieładnie, nieładnie.. żywiec? proszę Cię.. wiem wiem, mieszkańcy takich dużych miast pewnie nie słyszeli o takim piwie nawet..;) a już nie wspomnę o takiej miejscowości jak TYCHY. Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 13:10 mala pomylka, zwlaszcza ze zywiec lezy troche daleko od... ;) oczywiscoie mam nadzieje ze wybaczysz mi taka gafe? ;) a co rozumiesz przez "mieszkancy takich duzych miast"?? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_as_chocolate Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 13:13 no bo wiesz.. były facet mojej siostry (mieszkający na stałe w stolicy) stwierdził, że tychy to zapewne dobrze prosperująca wieś... Nigdy w tychach nie był.. Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 13:16 ja tez nie bylem i nigdy tak nie powiedzialem na inna miejscowosc, miasto Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_as_chocolate Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 13:20 daje mi się we znaki brak snu... chyba położe się na chwilke. bo cały dzien bede wczorajsza. Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_as_chocolate Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 13:24 dziekuje, do miłego;) Odpowiedz Link Zgłoś
albercik7 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:01 a ta kolezanka to dla mnie ma sie rozumiec :-))) moge ja na rower zabrac mam dobra rurke ... Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:08 hehe :)) to juz zalezy od kolezanki ;) Odpowiedz Link Zgłoś
albercik7 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:10 no wlasnie a one spia po imprezce i moze sa tak slabe ze nie dadza rady sie utrzymac na rurcea bagaznika nie mam ...:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_as_chocolate Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:13 Oj dziś to napewno nie utrzymałyby się.. Przypuszczam, że z utrzymaniem równowagi na prostej drodze idąc będą miały jeszcze problem do wieczora. Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:15 to widze ze bylo bardzo fajnie :)) Odpowiedz Link Zgłoś
albercik7 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:18 no to widze ze byla niezla jazda haha a to sie dziewczyny zabawily czyli rower odpada to moze kocyk i lezenie w cieniu ... Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:20 i to na dodatek bez nas a ten kocyk to bedzie chyba najlepsiejszy pomysl :)) Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_as_chocolate Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:22 kocyk genialna myśl, szczególnie u mnie nad jeziorem.. Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:25 do tego olejek zeby nasmarowac plecki ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_as_chocolate Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:21 Ano, koleżanki bawiły się super. Ja do pewnego momentu też. Najpierw była imprezka w domu, tancerz przyszedł;), a potem dziewczyny pojechały na dyskotekę. Ja pojechałam do domu (z pewnych powodów) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:23 oo to pewnie szkoda ze nie pojechalas z nimi Odpowiedz Link Zgłoś
albercik7 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:23 to znaczy ?jesli mozna wiedziec bo ja ciekawski jestem:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_as_chocolate Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:28 W sumie tak strasznie nie chciałam jechac na dyskotekę. Ostatnio nie bawią mnie takie imprezy. No ale okazja nie była banalna. A powód, dla którego nie pojachałam...? żałosny. wstyd się przyznać. Moj (prawie) ex zaczął do mnie wydzwaniać z pretensjami, że nie daję mu sygnałów co pół godziny, żeby wiedział, że jest wszystko ok. Że 2h nie dawałam znaku życia. No wiem wiem, miałam już dawno skończyć z nim. Jutro nareszcie się widzimy, więc zrobię to na 100%. Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:31 to czekamy na sprawozdanie i mam nadzieje ze poradzisz sobie ze nie dasz sie i zakonczysz to cos Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_as_chocolate Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:34 teraz dla mnie to już tylko formalność.. jakiś czas temu może miałabym wątpliwości.. teraz..... stukam się po głowie, jak mogłam w ogóle tylu chorych jego zachowań nie widzieć.. nieważne, to już temat zamknięty dla mnie. Szczególnie tu nie chce o tym juz więcej pisać. Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:36 i bardzo dobrze, a teraz sie usmiechnij, bo nie ma sie co smutkac ;) Odpowiedz Link Zgłoś
albercik7 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:35 jak co to dzwon pomozemy :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:37 zapomnialem zaoferowac takowa pomoc ;) Odpowiedz Link Zgłoś
albercik7 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:43 alez prosze bardzo a teraz znokam na chwilke bo obiadek na stole ma ktos ochote na rosolek to zapraszam:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_as_chocolate Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:44 smacznego:) ja już po obiedzie. Był też rosołek;) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: HEJ WROCŁAWIANIE!!!!! 03.07.05, 12:45 czy musicie robic mi takiego smaka :> musze isc do sklepu po cos do jedzenia, tylko jeszcze nie wiem co :( Odpowiedz Link Zgłoś
albercik7 Re: PS. smacznego ;) 03.07.05, 13:02 dzieki ale zapraszalem tak wiec nie ma problemu teraz drugie danie i jade po obiadku na lotnisko pograc w pilke haha lotnisko i pilka a jednak :-)))pilka lotnicza... Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: PS. smacznego ;) 03.07.05, 13:11 i znowu :P nie dosc ze jestem glodny, to jeszcze bym pogral w pilke :) Odpowiedz Link Zgłoś
albercik7 Re: PS. smacznego ;) 03.07.05, 13:15 kurde nie widze problemu zapraszam bedzie piwko :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: PS. smacznego ;) 03.07.05, 13:17 to powiedz gdzie i juz jade :) a piwo tez mam :P Odpowiedz Link Zgłoś