Dodaj do ulubionych

moze rower...

05.08.05, 10:24
w jakis piekny weekend moze ktos ma ochote wybrac sie ze mna na rower. Rower
posiadam , natomiast gorzej z towarzystwem na rower - a w grupie zawsze
razniej:)
Obserwuj wątek
    • malwa_1 Re: moze rower... 05.08.05, 10:40
      a skad jestes Ty i ten rower?
      pzdr.

      ps: jak ja nie lubie zdrobnienia 'elizka' brrrrrrrrrrrr
    • konrado80 Re: moze rower... 05.08.05, 10:40
      ale gdzie??
      • elizka30 Re: moze rower... 06.08.05, 11:11
        a gdzie oczy poniosa:)
        • pomysl.po.wypiciu Re: moze rower... 06.08.05, 11:14
          oczywiscie ze tam gdzie oczy poniosa ale skad maja niesc?? :)
        • konrado80 Re: moze rower... 06.08.05, 11:19
          widze ze jednak sama pojedziesz
          • pomysl.po.wypiciu Re: moze rower... 06.08.05, 11:25
            wiecej optymizmu konrado :)
            • konrado80 Re: moze rower... 06.08.05, 11:28
              ale ja sie tym nie przejmuje, to nie ja szukam kogos na rower
              jak nie chce powiedziec w jakim miescie to jej problem
              ja tam jezdzilem sam, wiec jak bede mial dzisiaj ochote to tez pojade sam ;)
              • pomysl.po.wypiciu Re: moze rower... 06.08.05, 11:36
                cam jezdzi sama rowerkiem zdaje mi sie :)
                • konrado80 ?????? 06.08.05, 11:38
                  mozesz przetlumaczyc to co napisales?? :)
                  • pomysl.po.wypiciu Re: ?????? 06.08.05, 11:47
                    cam=camillie
                    • konrado80 Re: ?????? 06.08.05, 11:49
                      ale co ma camillie do elizy30??
                      • pomysl.po.wypiciu Re: ?????? 06.08.05, 11:54
                        nic, raczej to ze sam jezdzisz na rowerze
                        • konrado80 Re: ?????? 06.08.05, 11:56
                          bo jak nie mam z kim
                          a to ze nie mam z kim to nie zabije sie z tego powodu :)
        • bocian34 Re: moze rower... 07.08.05, 00:10
          A skąd jesteś? jak z Wrocławia to chętnie.....
          Pozdrawiam.
    • elizka30 Re: moze rower... 06.08.05, 11:43
      mieszkam na bielanach, ale punkt wypadowy zawsze moze byc w innej dzielnicy
      • konrado80 Re: moze rower... 06.08.05, 11:45
        i od razu lepiej ;)
        teraz w koncu mozna sie umowic na ten rower
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka