elizka30 05.08.05, 10:24 w jakis piekny weekend moze ktos ma ochote wybrac sie ze mna na rower. Rower posiadam , natomiast gorzej z towarzystwem na rower - a w grupie zawsze razniej:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
malwa_1 Re: moze rower... 05.08.05, 10:40 a skad jestes Ty i ten rower? pzdr. ps: jak ja nie lubie zdrobnienia 'elizka' brrrrrrrrrrrr Odpowiedz Link Zgłoś
pomysl.po.wypiciu Re: moze rower... 06.08.05, 11:14 oczywiscie ze tam gdzie oczy poniosa ale skad maja niesc?? :) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: moze rower... 06.08.05, 11:28 ale ja sie tym nie przejmuje, to nie ja szukam kogos na rower jak nie chce powiedziec w jakim miescie to jej problem ja tam jezdzilem sam, wiec jak bede mial dzisiaj ochote to tez pojade sam ;) Odpowiedz Link Zgłoś
pomysl.po.wypiciu Re: moze rower... 06.08.05, 11:36 cam jezdzi sama rowerkiem zdaje mi sie :) Odpowiedz Link Zgłoś
pomysl.po.wypiciu Re: ?????? 06.08.05, 11:54 nic, raczej to ze sam jezdzisz na rowerze Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: ?????? 06.08.05, 11:56 bo jak nie mam z kim a to ze nie mam z kim to nie zabije sie z tego powodu :) Odpowiedz Link Zgłoś
bocian34 Re: moze rower... 07.08.05, 00:10 A skąd jesteś? jak z Wrocławia to chętnie..... Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
elizka30 Re: moze rower... 06.08.05, 11:43 mieszkam na bielanach, ale punkt wypadowy zawsze moze byc w innej dzielnicy Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: moze rower... 06.08.05, 11:45 i od razu lepiej ;) teraz w koncu mozna sie umowic na ten rower Odpowiedz Link Zgłoś