Gość: mina IP: 5.3R2D* / *.tiscali.be 27.08.02, 23:53 z ktorego sie ze szwabii do posli za centy dzwoni. tak se kombinuje, ze jak wykrece kierunkowy heimatu i potem ten numerek plus numer docelowy, to zaoszczedze:))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mario2 Re: lezio! daj no ten numerek IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 27.08.02, 23:54 01094-0048-kierunkowy..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mina Re: lezio! daj no ten numerek IP: 5.3R2D* / *.tiscali.be 27.08.02, 23:56 marys kurwa! kierunkowy na szwabie jest +33 o ile dobrze pamietam. z tego numerka ile za minute? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mario2 Re: lezio! daj no ten numerek IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 27.08.02, 23:59 z tego nr 01094 z Goebelslandu kosztowalo 39 pf za min a do Wawy 29 pf za min. W centach nie wiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mario2 Re: lezio! daj no ten numerek IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 28.08.02, 00:00 jak ja dzwonilem do Katowic z Niemiec to krecilem: 01094004832..(numer) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mina Re: lezio! daj no ten numerek IP: 5.3R2D* / *.tiscali.be 28.08.02, 00:03 dziekuje kochanie, zwlaszcza za pelny nimer do katowic< gdyby nie ty, za chuja bym sie nie dodzwonila, chyba ze z grzebienia te, jakiegos maila miales napisac i chuja widze nie maila, i to nie z po<wodu nimfomanii. do roboty, smierdzielu, za kwadrans chce miec info Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leziox Re: lezio! daj no ten numerek IP: *.arcor-ip.net 28.08.02, 00:11 Już ci ciocia podaję:ceny naturalnie za minutę,na niemcy z tego co wiem jest +49,chyba z Belgii tak samo,ale sprawdź lepiej. 0190051 0190054-te pierwsze 2 numery 6,5 centa/min,ale aktualne tylko do 22.09 0190079-6,9 centa 01081-7 c 010012-9 c 01039-9,3 c 01086-10,1 c 01055-11,8 c 0190076-12 c 01058-12 c Odpowiedz Link Zgłoś
mina.mina Re: lezio! daj no ten numerek 28.08.02, 00:18 dzieki leziu. fakt kurwa, to jest 49, skad mi sie to 33 wzielo? pewnie z bielska:) do luxa 352. a moze bys chuju zadzwonil do biednego pogorzelca? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leziox Re: lezio! daj no ten numerek IP: *.arcor-ip.net 28.08.02, 00:31 Na zdrowie małpo czarnowłosa,zadzwonię tak szybko jak się da,tylko musze teraz na jebany telefon czekać do 3ej rano i nie mogę go przepuścić. Ale nie zapomnę,spox. Odpowiedz Link Zgłoś
mina.mina Re: lezio! daj no ten numerek 28.08.02, 00:32 aaaaaaaaaaaaaa! nie o trzeciej rano!!! zaraz ide spac a rano musze jechac do bxl i ni chuja nie mogie zaspac! napisz maila, lajdaku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pola Mina IP: *.extern.kun.nl 28.08.02, 01:46 0033 to Francja :-) probowalas teledump? Odpowiedz Link Zgłoś