Dodaj do ulubionych

lezio! daj no ten numerek

IP: 5.3R2D* / *.tiscali.be 27.08.02, 23:53
z ktorego sie ze szwabii do posli za centy dzwoni. tak se kombinuje, ze jak
wykrece kierunkowy heimatu i potem ten numerek plus numer docelowy, to
zaoszczedze:)))
Obserwuj wątek
    • Gość: mario2 Re: lezio! daj no ten numerek IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 27.08.02, 23:54
      01094-0048-kierunkowy.....
      • Gość: mina Re: lezio! daj no ten numerek IP: 5.3R2D* / *.tiscali.be 27.08.02, 23:56
        marys kurwa!
        kierunkowy na szwabie jest +33 o ile dobrze pamietam.
        z tego numerka ile za minute?
        • Gość: mario2 Re: lezio! daj no ten numerek IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 27.08.02, 23:59
          z tego nr 01094 z Goebelslandu kosztowalo 39 pf za min a do Wawy 29 pf za min.
          W centach nie wiem
          • Gość: mario2 Re: lezio! daj no ten numerek IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 28.08.02, 00:00
            jak ja dzwonilem do Katowic z Niemiec to krecilem: 01094004832..(numer)
            • Gość: mina Re: lezio! daj no ten numerek IP: 5.3R2D* / *.tiscali.be 28.08.02, 00:03
              dziekuje kochanie, zwlaszcza za pelny nimer do katowic< gdyby nie ty, za chuja
              bym sie nie dodzwonila, chyba ze z grzebienia
              te, jakiegos maila miales napisac i chuja widze nie maila, i to nie z po<wodu
              nimfomanii. do roboty, smierdzielu, za kwadrans chce miec info
              • Gość: leziox Re: lezio! daj no ten numerek IP: *.arcor-ip.net 28.08.02, 00:11
                Już ci ciocia podaję:ceny naturalnie za minutę,na niemcy z tego co wiem jest
                +49,chyba z Belgii tak samo,ale sprawdź lepiej.

                0190051
                0190054-te pierwsze 2 numery 6,5 centa/min,ale aktualne tylko do 22.09

                0190079-6,9 centa
                01081-7 c
                010012-9 c
                01039-9,3 c
                01086-10,1 c
                01055-11,8 c
                0190076-12 c
                01058-12 c

                • mina.mina Re: lezio! daj no ten numerek 28.08.02, 00:18
                  dzieki leziu. fakt kurwa, to jest 49, skad mi sie to 33 wzielo? pewnie z
                  bielska:) do luxa 352.
                  a moze bys chuju zadzwonil do biednego pogorzelca?
                  • Gość: leziox Re: lezio! daj no ten numerek IP: *.arcor-ip.net 28.08.02, 00:31
                    Na zdrowie małpo czarnowłosa,zadzwonię tak szybko jak się da,tylko musze teraz
                    na jebany telefon czekać do 3ej rano i nie mogę go przepuścić.
                    Ale nie zapomnę,spox.
                    • mina.mina Re: lezio! daj no ten numerek 28.08.02, 00:32
                      aaaaaaaaaaaaaa! nie o trzeciej rano!!! zaraz ide spac a rano musze jechac do
                      bxl i ni chuja nie mogie zaspac! napisz maila, lajdaku
                      • Gość: Pola Mina IP: *.extern.kun.nl 28.08.02, 01:46
                        0033 to Francja :-)

                        probowalas teledump?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka