Dodaj do ulubionych

Jacko! :)))

09.07.07, 11:53
Mam nadzieję, że teraz jesteś usatysfakcjonowanywink)) Mówisz i maszbig_grin

Btw. baby masz w nosietongue_outPP
Obserwuj wątek
    • jacko1971 Re: Jacko! :))) 09.07.07, 21:56
      > Mam nadzieję, że teraz jesteś usatysfakcjonowanywink)) Mówisz i maszbig_grin
      no szok...aż boje sie mówić głosno żeby kolejne moje słowa nie zostały
      spełnione...;-P

> Btw. baby masz w nosietongue_outPP
      wcale bo nie! mam czysty i drożny nosek!;-P
      • khinga Re: Jacko! :))) 09.07.07, 22:52
        jacko1971 napisał:

> no szok...aż boje sie mówić głosno żeby kolejne moje słowa nie zostały
        > spełnione...;-P

a są kolejne...? tongue_outP
        • jacko1971 Re: Jacko! :))) 10.07.07, 15:39
          > a są kolejne...? tongue_outP
          pewnie...uważaj żeby worek z życzeniami sie nie rozwiązał, możesz nie nadążyć ze
          spełnianiem ;-PPP
          • goldenfisz Re: Jacko! :))) 10.07.07, 15:43
            Ja jej pomogę wink))
          • khinga Re: Jacko! :))) 10.07.07, 15:50
            jacko1971 napisał:

> pewnie...uważaj żeby worek z życzeniami sie nie rozwiązał, możesz nie nadążyć
            ze spełnianiem ;-PPP

od spełniania życzeń mamy tutaj złotą rybkęsmile))
            • jacko1971 Re: Jacko! :))) 10.07.07, 16:01
              > od spełniania życzeń mamy tutaj złotą rybkęsmile))
              no to Szefowa rozdysponowała zadania widzę ;-P
              • goldenfisz Re: Jacko! :))) 10.07.07, 16:32
                Każdy ma w życiu jakąś rolę do odegrania... wink))
                • jacko1971 Re: Jacko! :))) 10.07.07, 16:54
                  > Każdy ma w życiu jakąś rolę do odegrania... wink))
                  a ja nie gram żadnej roli, jestem sobom ;-P
              • khinga Re: Jacko! :))) 11.07.07, 11:24
                jacko1971 napisał:

> no to Szefowa rozdysponowała zadania widzę ;-P

ktoś tu musi trzymać porządektongue_out nie ma lekkowink)
                • jacko1971 Re: Jacko! :))) 11.07.07, 11:32
                  > ktoś tu musi trzymać porządektongue_out nie ma lekkowink)
                  a zapowiadało się lekko, łatwo i przyjemnie...;-P
                  • khinga Re: Jacko! :))) 11.07.07, 11:40
                    eee, to byłoby za prostetongue_outP

A przyjemnie to jeszcze będziebig_grinD
                    wink))
                    • jacko1971 Re: Jacko! :))) 11.07.07, 12:29
                      łobiecanki cacanki ;-P...no ale dobrze, wierzę ;-P
                      • khinga Re: Jacko! :))) 11.07.07, 12:32
                        łobiecanki cacanki ;-P ...chyba była jeszcze druga część;PPP

Jacku, wiara czyni cudawink)
                        • jacko1971 Re: Jacko! :))) 11.07.07, 12:35
                          >..chyba była jeszcze druga część;PPP
                          ta o gópim? ;-P

> Jacku, wiara czyni cudawink)
                          łoptymistka ;-P
                          • khinga Re: Jacko! :))) 11.07.07, 12:39
                            jacko1971 napisał:

> ta o gópim? ;-P

..teżtongue_outPP choć ten pierwszy człon wykluczamtongue_outP
                            • jacko1971 Re: Jacko! :))) 11.07.07, 14:39
                              > ..teżtongue_outPP choć ten pierwszy człon wykluczamtongue_outP
                              i rozmowa zeszła na temat człon-ków ;-P
                              • khinga Re: Jacko! :))) 11.07.07, 14:42
                                masz coś przeciw?tongue_out
                                • jacko1971 Re: Jacko! :))) 11.07.07, 16:05
                                  nieee ee, no i forum cenzury tesz nie ma wink zapodawaj śmiało co z nimi, z tymi
                                  członkami ;-P
                                  • khinga Re: Jacko! :))) 11.07.07, 16:10
                                    a miewają się dobrze...stan na wczorajtongue_out dziś przybedzie nowy;PPPPPP
                                    • jacko1971 Re: Jacko! :))) 11.07.07, 16:14
                                      nowy? to chyba żart! nazywać członkiem wężowego ogórka;-P
                                      • khinga Re: Jacko! :))) 11.07.07, 16:28
                                        nic nie wspominałam o ogórkutongue_out
                                        • jacko1971 Re: Jacko! :))) 11.07.07, 16:31
                                          myślałem że zabrałaś go z warzywniaka skoro miał tyle zalet a nawet przeważał w
                                          porównaniu z facetami ;-P
                                          • khinga Re: Jacko! :))) 11.07.07, 16:34
                                            tak,ale już się nim zajęłam;P wieczorem spodziewam się czegoś bardziej giętkiego
                                            i filigranowegotongue_outP
                                            • jacko1971 Re: Jacko! :))) 11.07.07, 16:40
                                              no niech zgadne...przerobiłas go na korniszona? ;-P
                                              • khinga Re: Jacko! :))) 11.07.07, 16:42
                                                no weź! Korniszon nie nadawałby się już do użytku, a feetongue_out
                                                • jacko1971 Re: Jacko! :))) 11.07.07, 23:47
                                                  czyżbyś pisała to z własnego doświadczenia?wink
                                                  • khinga Re: Jacko! :))) 12.07.07, 12:30
                                                    nie tylko faceci to wzrokowcy, więc widzę jak wygląda korniszonwink
                                                  • jacko1971 Re: Jacko! :))) 13.07.07, 00:23
                                                    czasem pozory mylą;-P
                                                  • khinga Re: Jacko! :))) 14.07.07, 13:03
                                                    niespodzianki zawsze mile widzianewink tylko te pozytywnewink
                                                  • jacko1971 Re: Jacko! :))) 14.07.07, 14:22
                                                    > niespodzianki zawsze mile widzianewink tylko te pozytywnewink
                                                    mówisz jak z daniem na tacę...co łaska.. ale minimum pincet! ;-P
                                                  • khinga Re: Jacko! :))) 14.07.07, 14:51
                                                    a lubisz złe niespodzianki?? no?wink
                                                  • jacko1971 Re: Jacko! :))) 14.07.07, 17:12
                                                    niespodzianka ma to do siebie że jest tajemnicą..a co to za tajemnica kiedy
                                                    wiesz że to coś miłego musi być?
                                                  • khinga Re: Jacko! :))) 16.07.07, 12:46
                                                    to odkrycie tylko znikomej części niespodzianki. Samo sedno jest tajemnicą...
                                                  • jacko1971 Re: Jacko! :))) 16.07.07, 20:17
                                                    tajemnica nie będąca w 100% niespodziankom? eeee to jak podejrzany prezent na
                                                    swięta...potem co, udawane zaskoczenie? ;-P
                                                  • khinga Re: Jacko! :))) 16.07.07, 22:13
                                                    lepsze to, niż udawany orgazmtongue_outPP
                                                  • jacko1971 Re: Jacko! :))) 16.07.07, 22:32
                                                    a tego nie wiem...nigdy nie udawałem ;-P
                                                  • khinga Re: Jacko! :))) 16.07.07, 22:35
                                                    ja też nie tongue_out
                                                  • jacko1971 Re: Jacko! :))) 16.07.07, 22:41
                                                    he he he to skąd wiesz że to lepsze? ;-PPP
                                                  • khinga Re: Jacko! :))) 16.07.07, 22:47
                                                    toć to logiczne! Chyba żaden facet/kobieta nie chciałaby,aby jego partner udawał
                                                    orgazm,co nie??smile
                                                  • jacko1971 Re: Jacko! :))) 16.07.07, 22:57
                                                    nie wiem, może żeby podnieść komuś morale, skoro inaczej sie nie da? jeżeli
                                                    facetowi nie idzie a chciałabyś go podbudować to przecież nie powiesz że jest
                                                    kiepski?
                                                  • khinga Re: Jacko! :))) 16.07.07, 23:01
                                                    Może niektórzy tak własnie postępują...by podnieść komuś morale. Żenujące!
                                                    Jak facetowi nie idzie to nie zawsze jest to tylko i wyłącznie jego wina. Coś
                                                    trza z tym zrobić-obie strony, ale na pewno nie udawać oragzmu. To tylko moje
                                                    zdanie...
                                                  • jacko1971 Re: Jacko! :))) 16.07.07, 23:05
                                                    hmmm w życiu bywa różnie, być może komuś i udawanie pomaga....
                                                  • khinga Re: Jacko! :))) 16.07.07, 23:08
                                                    Być może...
                                                    Tak, jak wspomniałam to moje zdanie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka