violcia83
09.09.05, 22:23
Poznalam faceta, widzielismy sie tylko raz i to nie byla randka moja kumpela
dala mu moj numer i od pieciu dni dostaje od niego eski, niby nic takiego ale
wysyla ich z 10 dziennie, na poczatku odpisywalam, nawet umowilam sie z nim na
kolacje, ale teraz sie zastanawiam. Pisze, ze za mna teskni (po jednym
spotkaniu?), nazywa swiom kwiatuszkiem itp. Co o tym myslicie, nazuca sie czy
to ja mam cos z glowa?