Dodaj do ulubionych

Dreczyciel

09.09.05, 22:23
Poznalam faceta, widzielismy sie tylko raz i to nie byla randka moja kumpela
dala mu moj numer i od pieciu dni dostaje od niego eski, niby nic takiego ale
wysyla ich z 10 dziennie, na poczatku odpisywalam, nawet umowilam sie z nim na
kolacje, ale teraz sie zastanawiam. Pisze, ze za mna teskni (po jednym
spotkaniu?), nazywa swiom kwiatuszkiem itp. Co o tym myslicie, nazuca sie czy
to ja mam cos z glowa?
Obserwuj wątek
    • bob_dywan Re: Dreczyciel 09.09.05, 22:26
      Miłość od pierwszego wejrzenia ;)
      mówi Ci to coś?
      • nieswietymikolaj Re: Dreczyciel 09.09.05, 22:28
        Umów się A potem napisz nam jak z nim jest naprawde
        A nóz sie zakochał?
      • violcia83 Re: Dreczyciel 09.09.05, 22:30
        Niestey zle trafil bo ja niewierze w milosc od pierwszego wejrzenia
        • violcia83 Re: Dreczyciel 09.09.05, 22:30
          Opowiem na bank, to juz obiecalam wczesniej ;)
        • bob_dywan Re: Dreczyciel 09.09.05, 22:33
          violcia83 napisała:

          > Niestey zle trafil bo ja niewierze w milosc od pierwszego wejrzenia

          A czemu?
          to take romantyczne
          • violcia83 Re: Dreczyciel 09.09.05, 22:37
            ale dla mnie nie mozliwe, jak moge pokochac kogos kogo zupelnie nie znam? Chyba
            po prostu nie jestem romantyczna dziewczyna :)
            • bob_dywan Re: Dreczyciel 09.09.05, 22:41
              No wiesz nie chodzi o to by tak od razu wpadać sobie w ramiona
              ale przynajmniej wzbudzić w sobie zainteresowanie tym kimś
              rozumiem że po tym spotkaniu nic takiego nie poczułaś
              • violcia83 Re: Dreczyciel 09.09.05, 22:43
                A no nie poczulam :( ale chcialam go lepiej poznac bo wydaje sie bardzo
                sympatyczny, zreszta nawet gdybym cos tam poczula to nie wysylalabym mu 10 esek
                kazdego dnia. Juz mi sie wena tworcza konczy zeby na niw wszystkie odpisywac :)
                • bob_dywan Re: Dreczyciel 09.09.05, 22:53
                  chłopak trochę przegina idzie na total
                  może to słomiany zapał, może nie
                  musisz to sprawdzić.
                  zacznij od odpowiadania na co drugi es
                  jeśli będzie miał pretensje to wiej!
                  • krzys23-1986 Re: Dreczyciel 09.09.05, 22:54
                    umów sie tak co by gdzieś blisko były taxi i oświetlona okolica była bo gość
                    jakiś bardzo narwany jest...
                  • violcia83 Re: Dreczyciel 09.09.05, 22:57
                    Dzieki za rade, wlasnie dzisiaj nie odpisalam na dwie ostatnie bo juz sily nie
                    mialam. Na razie cisza, ale jest w pracy i moze nie ma czasu (na szczescie)
                    • neita33 Re: Dreczyciel 09.09.05, 22:57
                      Violciu czemu jesteś taka okrutna??
                      • violcia83 Re: Dreczyciel 09.09.05, 23:23
                        Okrutna ja? Ja po prostu nie rozumiem jak tak sie mozna od razu zakochac, moze
                        jakas nieczula jestem :(
                        • jula09 Re: Dreczyciel 09.09.05, 23:43
                          Nie jesteś okrutna. To nie Twoja wina że nie zwrócilas wcześniej uwagi na
                          chłopaka. Chłopakowi mogłaś podobać się duzo wczesniej tylko nie miał okazji by
                          Cię bliżej poznać.
                          • jula09 Re: Dreczyciel 10.09.05, 00:08
                            Nie musisz odpisywać na wszystke SMS-y. Napisz że nie msz czasu by odpisywać
                            ale chetnie wszystkie czytasz. Zakochany chłopak nie potrafi poradzić sobie
                            nieraz z ogromem uczuć jaki przeżywa, Jeden wtedy pisze wiersze, inny chodzi
                            pod oknami dziewczyny jeszcze inny rysuje jej portrety. Ten chłopak pisze SMS-y
                            bo pragnie chociaż w taki sposob kontaktować się z Tobą.
                            Sadze że jest zauroczony Tobą.
                    • bob_dywan Re: Dreczyciel 09.09.05, 22:59
                      Zawsze możesz wysłać "puste koperty"
                      ale ostrożnie to nie jest normalne
                      pozdrawiam :)
                      • krzys23-1986 Re: Dreczyciel 09.09.05, 23:01
                        no ja nigdy sie tak niezakochałem - ja to wole popłakć do podusi niż dręczyć
                        tak innych -jak niechce po dobroci to wale to i tyle...
    • jula09 Re: Dreczyciel 09.09.05, 23:23
      Może znał Cie z widzenia dużo wcześniej niz Ty go poznałaś. Dążył do poznania
      Ciebie, szukał kontaktu przez Twoja koleżankę a teraz po spotaniu z Tobą
      doszedł do wniosku że jesteś wymarzoną dziewczyną i którą chciałby się
      spotykać. Szkoda że nie proponuje Ci następnych spotkań.
      • violcia83 Re: Dreczyciel 09.09.05, 23:24
        Twoja reoria jest calkiem mozliwa bo czesto bywalam w pubie w ktorym on pracuje.
        A spotkania proponuje widzimy sie w niedziele
        • northumberland Re: Dreczyciel 09.09.05, 23:45
          @




          :)
          • arti19682 Re: Dreczyciel 09.09.05, 23:49
            Oj violcia a tak sie szykowalas na ta randke i teraz same klopoty uwazaj na
            siebie roznie bywa
        • tingel-tangel Re: Dreczyciel 09.09.05, 23:49
          Spróbuj mu kulturalnie i rzeczowo wytłumaczyć, że jeśli w takim tempie zasypuje
          cię SMSami, to nie jest aż tak bardzo miłe, jak mu się wydaje, za to czytanie
          tego wszystkiego może być trochę męczące. Spytaj, czy nie wydaje mu się, że
          zachowując się w taki sposób mógłby zostać uznany za osobę niezrównoważoną
          emocjonalnie - a która kobieta zechciałaby napalonego maniaka-dręczyciela? A w
          ogóle to dlaczego do ciebie po prostu nie zadzwonił, tylko ciągle SMSy pisze?
          Czyż nie milej jest usłyszeć znajomy głos w słuchawce?
          • violcia83 Re: Dreczyciel 10.09.05, 01:29
            Nie wiem dlaczego nie zadzwonil sama sie nad tym zastanawialam, przed chwila
            dostalam znowu eske, dokladnie o 1.17 to chyba nie jest normalne? Ale w
            niwdziele sie dowiem i wam powiem. Problem jeszcze wtym ze mam takie miekkie
            serducho i jak juz zaczelam odpisywac to nie moge przestac no bo psykro mu
            bedzie, a ja nie lubie jak komus jest zle z mojego powodu :(
    • konrado80 Re: Dreczyciel 10.09.05, 07:59
      radzil bym uwazac, bo z kolesiem moze byc cos nie tak
      znam pare podobnych przypadkow, gdzie koles nie chcial sie odczepic
      nie rozumial co to znaczy "nie" nawet jak dana dziewczyna miala/poznala kogos
      innego, to i tak caly czas do niej pisal, dzwonil, az doszlo do tego ze
      zaczynal przysylac rozne dziwne rzeczy, przez ktore dziewczyna zaczynala sie
      bac i szla na policje ale tam sie okazywalo ze w swietle prawa nic nie zrobil

      ale mam nadzieje ze bedzie innaczej u Ciebie i koles da sobie spokoj
      jak Ty go nie chcesz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka