conejito13 23.10.05, 22:57 wazne, co wazne. to sie podziele radoscia:) CF Valencia wygrala z Real Madrid 2:1!!! Amunt Valencia! (niech zyje Valencia:) no, to tyle. lece rzucic jakas mini petardke na ulicy. pa. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj