09.12.02, 15:31
Witam w ten na maksa przepierprzony dzien - dlaczego ja mam tylko 4
konczyny??????????????


Buziaki
Obserwuj wątek
    • 0nly Re: Czesc 09.12.02, 15:40
      a co ci sie stanelo w piata odnoge????? odmroziles sobie tak jakby????
      • jerry2023 Re: Czesc 09.12.02, 15:50
        Piąta kończyna w taki mróz może zniknąć
      • _grucha Re: Czesc 09.12.02, 15:51
        0nly napisała:

        > a co ci sie stanelo w piata odnoge????? odmroziles sobie tak jakby????

        To nie jest tak jakby konczyna. To jest moje centrum dowodzenia w sytacjach
        kryzysowych, jesli mowimy o tym samym...
        :)
        • ulalka Re: Czesc 09.12.02, 16:15
          czesc :))
          ja myslalam, ze to codzienne centrum dowodzenia, a nie tylko kryzysowe, kazdego
          zdrowego faceta ;P

          ps. jesli myslimy o tym samym ;))
          • 0nly Re: Czesc 09.12.02, 16:27
            NO ALE NIE NASZ GRUCHA
            ON MA KRYZYS JAK NIE ..............:)
            • czarowna_ica Re: Czesc 09.12.02, 16:31
              sugerujesz chorobe, u nadobnego chlopca?
              ktoremu ta choroba nieobca?? ;P
              • _grucha Re: Czesc 10.12.02, 15:47

                Choroby nie mam, codzienne centrum dowodzenai pod gruba, welniana czapka jest
                schowane:). Ale inni maja byc moze inne zdanie - tylko i jedynie sluszne;))
    • szaruga Re: Czesc 09.12.02, 17:56
      czesc gruche"u!!!!!!!!!!
      w koncu sie pojawiles!
      buzki wielkie
      • _grucha Re: Czesc 10.12.02, 15:45
        szaruga napisała:

        > czesc gruche"u!!!!!!!!!!
        > w koncu sie pojawiles!
        > buzki wielkie

        czesc Szarugo, stesknilem sie za Toba troche - rzeczywiscie cos przerwa jakas
        wystapila:)). buziaczek:)
    • konikkonik Re: Czesc 09.12.02, 18:53
      świat jest do bani...
      • ulalka Re: Czesc 09.12.02, 19:17
        koniku :)) pobrykaj troszke, poskacz, bedzie lepiej :)))

        ps. mam znajoma czarownice, ktora wysyla dobre fluidki, chcesz to z nia
        pogadam.. podesle Ci troche :))
    • saqqara :( 10.12.02, 15:48
      ta sygnaturka....
      • _grucha Re: :( 10.12.02, 15:51
        Twoje zyczenie jest dla mnie rozkazem, slonce moje najdrozsze:))
        • saqqara :) 10.12.02, 15:55
          nio:)))
          • _grucha Re: :) 10.12.02, 15:58
            Mam jeszcze inne w zanadrzu:))
            • saqqara Re: :) 10.12.02, 15:59
              moze byc:)
              • ulalka Re: :) 10.12.02, 16:08
                ale mojej zadnej nie wykorzystales :((

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka