_grucha 09.12.02, 15:31 Witam w ten na maksa przepierprzony dzien - dlaczego ja mam tylko 4 konczyny?????????????? Buziaki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
0nly Re: Czesc 09.12.02, 15:40 a co ci sie stanelo w piata odnoge????? odmroziles sobie tak jakby???? Odpowiedz Link Zgłoś
_grucha Re: Czesc 09.12.02, 15:51 0nly napisała: > a co ci sie stanelo w piata odnoge????? odmroziles sobie tak jakby???? To nie jest tak jakby konczyna. To jest moje centrum dowodzenia w sytacjach kryzysowych, jesli mowimy o tym samym... :) Odpowiedz Link Zgłoś
ulalka Re: Czesc 09.12.02, 16:15 czesc :)) ja myslalam, ze to codzienne centrum dowodzenia, a nie tylko kryzysowe, kazdego zdrowego faceta ;P ps. jesli myslimy o tym samym ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
0nly Re: Czesc 09.12.02, 16:27 NO ALE NIE NASZ GRUCHA ON MA KRYZYS JAK NIE ..............:) Odpowiedz Link Zgłoś
czarowna_ica Re: Czesc 09.12.02, 16:31 sugerujesz chorobe, u nadobnego chlopca? ktoremu ta choroba nieobca?? ;P Odpowiedz Link Zgłoś
_grucha Re: Czesc 10.12.02, 15:47 Choroby nie mam, codzienne centrum dowodzenai pod gruba, welniana czapka jest schowane:). Ale inni maja byc moze inne zdanie - tylko i jedynie sluszne;)) Odpowiedz Link Zgłoś
szaruga Re: Czesc 09.12.02, 17:56 czesc gruche"u!!!!!!!!!! w koncu sie pojawiles! buzki wielkie Odpowiedz Link Zgłoś
_grucha Re: Czesc 10.12.02, 15:45 szaruga napisała: > czesc gruche"u!!!!!!!!!! > w koncu sie pojawiles! > buzki wielkie czesc Szarugo, stesknilem sie za Toba troche - rzeczywiscie cos przerwa jakas wystapila:)). buziaczek:) Odpowiedz Link Zgłoś
ulalka Re: Czesc 09.12.02, 19:17 koniku :)) pobrykaj troszke, poskacz, bedzie lepiej :))) ps. mam znajoma czarownice, ktora wysyla dobre fluidki, chcesz to z nia pogadam.. podesle Ci troche :)) Odpowiedz Link Zgłoś
_grucha Re: :( 10.12.02, 15:51 Twoje zyczenie jest dla mnie rozkazem, slonce moje najdrozsze:)) Odpowiedz Link Zgłoś