30.03.06, 13:10
dziś o 18 w sadyba best mail fantasy park chcemy pograc w kręgle, może ktoś
ma ochote sie przyłaczyć, zapraszam :)
Obserwuj wątek
    • pomysl.po.wypiciu Re: kręgle 30.03.06, 19:23
      co oznacza "my"?
      • daisy7733 Re: kręgle 30.03.06, 21:33
        teraz to już się nie dowiesz co to znaczy "my" :)
        trzeba było zaryzykować i iść
        • pomysl.po.wypiciu Re: kręgle 30.03.06, 21:49
          no nie myslalem tylko ze to jakies rozdwojenie jazni :)
          • daisy7733 Re: kręgle 30.03.06, 21:53
            no patrz pomyliłeś się :D
            • pomysl.po.wypiciu Re: kręgle 30.03.06, 21:58
              i co w zwiazku z tym?
              • beautiful.day.monster W zwązku z tym ... 30.03.06, 23:04
                jesteś pomylony. :)
                • pomysl.po.wypiciu Re: W zwązku z tym ... 31.03.06, 00:11
                  możliwe :)
                  • wiosenny_ludzik :-) 31.03.06, 00:53
                    Jeśli by brać pod uwagę wieloznaczność, to można sobie wybrać

                    W TYM ZWIĄZKU JESTEŚ POMYLONY :-)

                    Mogę 1/1000 uncji złośliwości? Jak się gra w kręgle w mailu?




                    best mall ;-)
                    • malmoni20 uncja złośliwości 31.03.06, 08:23
                      ludzik sie nie dowie, bo raczej nie wybierze sie z nami na kręgle, literówki
                      każdemu sie zdarzają jak sie szybko pisze, ludzikowi pewnie też?
                      • villamos Re: uncja złośliwości 31.03.06, 09:18
                        jakie to miłe z rana (obydwie :>)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka