malmoni20 30.03.06, 13:10 dziś o 18 w sadyba best mail fantasy park chcemy pograc w kręgle, może ktoś ma ochote sie przyłaczyć, zapraszam :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
daisy7733 Re: kręgle 30.03.06, 21:33 teraz to już się nie dowiesz co to znaczy "my" :) trzeba było zaryzykować i iść Odpowiedz Link Zgłoś
pomysl.po.wypiciu Re: kręgle 30.03.06, 21:49 no nie myslalem tylko ze to jakies rozdwojenie jazni :) Odpowiedz Link Zgłoś
wiosenny_ludzik :-) 31.03.06, 00:53 Jeśli by brać pod uwagę wieloznaczność, to można sobie wybrać W TYM ZWIĄZKU JESTEŚ POMYLONY :-) Mogę 1/1000 uncji złośliwości? Jak się gra w kręgle w mailu? best mall ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
malmoni20 uncja złośliwości 31.03.06, 08:23 ludzik sie nie dowie, bo raczej nie wybierze sie z nami na kręgle, literówki każdemu sie zdarzają jak sie szybko pisze, ludzikowi pewnie też? Odpowiedz Link Zgłoś
villamos Re: uncja złośliwości 31.03.06, 09:18 jakie to miłe z rana (obydwie :>) Odpowiedz Link Zgłoś