girl32 28.05.06, 12:20 Meldowa się proszę,po kolei,bez pchania:))))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
omacka Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:23 Nie rozpycham się łokciami, ale jestem :) Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:27 No mnie też nie może zabraknąć:))) Tylko na chwilkę wpadłam zajrzeć co sie dzieje:) Witaj:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:28 O witaj zaginiona duszyczko... Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:29 Ojjj chyba dłuuugo się nie odnajdę :P Odpowiedz Link Zgłoś
omacka Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:30 Towrzystwa dziś mi się chce, do ludziii :) Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:31 To czemu siedzisz przed kompem? :) Wyjdź do ludzi;) Odpowiedz Link Zgłoś
nezja Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:34 kolejka sie zmniejszyła , zatem sie melduje . aczkolwiek i opuszczan rychło Was , robaczki-khiniu witam:-)) Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:37 nezja napisała: > kolejka sie zmniejszyła , zatem sie melduje . aczkolwiek i opuszczan rychło > Was , robaczki-khiniu witam:-)) Witaj Nezyjko:))) Zajęłam dla Ciebie kolejkę:P Ja też zaraz Was opuszczam:) Odpowiedz Link Zgłoś
omacka Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:35 Nie zmuszaj mnie do zastanawiania się czy w necie są ludzie;) Odpowiedz Link Zgłoś
nezja Re: Girl:)) 28.05.06, 12:39 już pędzę:))))))))) ..... pantofelków nie zgub ...bo wyjdzie zes kopciuszek :-) Odpowiedz Link Zgłoś
khinga :)))) 28.05.06, 12:41 girl32 napisała: > Na poczte proszę:) Byłam na obydwóch i pusto:))) Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:39 To nie zastanawiaj się, bo są:))) Najlepsi na FT:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:41 Właśnie,Khinga ma rację!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
omacka Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:41 Zapamiętam, że dzisiaj spotkałam najlepszych:) Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:42 Racja:)) Właśnie dziś jest najlepsze grono;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
omacka Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:47 Stare powiedzenie mi się przypomniało: "chwalą nas, my ciebie a ty nas" ;) Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:48 Tylko pamiętaj,że my nie do końca święte:P Odpowiedz Link Zgłoś
omacka Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:54 Czyli diabeł za skórą czasami przesiaduje? Nie boję się:) Odpowiedz Link Zgłoś
omacka Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:57 U mnie nie przesiaduje:)(tak sobie wmawiam;) Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 13:05 Diabełek u kazdego przesiaduje, tylko czasami się chowa, bo musi:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
omacka Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 13:09 Dobrze jeśli to tylko diabełek, gorsze są te "szatany":( Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 13:10 To nie diabełek tylko "ZŁACH" Mnie czasem podpowiada"nie powiem dzień dobry,bo mam humor niedobry" Odpowiedz Link Zgłoś
omacka Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 13:13 I co robisz wtedy z nim (złachem)? Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 13:19 Wtedy już nic nie zrobisz:( Sam musi odejść:)) Odpowiedz Link Zgłoś
omacka Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 13:24 A myślałam, że trzeba go jakoś pogonić. No, chociaż jakoś pomóc, żeby poszedł w czorty. Odpowiedz Link Zgłoś