Dodaj do ulubionych

A jednak jest tu ktoś:)))

28.05.06, 12:20
Meldowa się proszę,po kolei,bez pchania:)))))
Obserwuj wątek
    • omacka Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:23
      Nie rozpycham się łokciami, ale jestem :)
      • girl32 Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:25
        witaj:)
        • khinga Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:27
          No mnie też nie może zabraknąć:)))
          Tylko na chwilkę wpadłam zajrzeć co sie dzieje:)

          Witaj:))))
          • girl32 Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:28
            O witaj zaginiona duszyczko...
            • khinga Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:29
              Ojjj chyba dłuuugo się nie odnajdę :P
          • omacka Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:30
            Towrzystwa dziś mi się chce, do ludziii :)
            • khinga Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:31
              To czemu siedzisz przed kompem? :)
              Wyjdź do ludzi;)
              • nezja Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:34
                kolejka sie zmniejszyła , zatem sie melduje . aczkolwiek i opuszczan rychło
                Was , robaczki-khiniu witam:-))
                • khinga Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:37
                  nezja napisała:

                  > kolejka sie zmniejszyła , zatem sie melduje . aczkolwiek i opuszczan rychło
                  > Was , robaczki-khiniu witam:-))

                  Witaj Nezyjko:))) Zajęłam dla Ciebie kolejkę:P
                  Ja też zaraz Was opuszczam:)
              • omacka Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:35
                Nie zmuszaj mnie do zastanawiania się czy w necie są ludzie;)
                • girl32 Khinga 28.05.06, 12:36
                  Na poczte proszę:)
                  • khinga Girl:)) 28.05.06, 12:38
                    już pędzę:)))))))))
                    • nezja Re: Girl:)) 28.05.06, 12:39
                      już pędzę:)))))))))
                      .....
                      pantofelków nie zgub ...bo wyjdzie zes kopciuszek :-)
                  • khinga :)))) 28.05.06, 12:41
                    girl32 napisała:

                    > Na poczte proszę:)

                    Byłam na obydwóch i pusto:)))
                    • girl32 Re: :)))) 28.05.06, 12:44
                      to zaraz będzie sesemes:)
                      • khinga Re: :)))) 28.05.06, 12:46
                        jestem gotowa i czekam:))))
                        • girl32 Re: :)))) 28.05.06, 12:49
                          Ufffff....
                • khinga Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:39
                  To nie zastanawiaj się, bo są:))) Najlepsi na FT:))))
                  • girl32 Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:41
                    Właśnie,Khinga ma rację!!!!
                    • khinga Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:41
                      Jak zawsze :P
                  • omacka Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:41
                    Zapamiętam, że dzisiaj spotkałam najlepszych:)
                    • khinga Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:42
                      Racja:))
                      Właśnie dziś jest najlepsze grono;))))
                      • omacka Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:47
                        Stare powiedzenie mi się przypomniało: "chwalą nas, my ciebie a ty nas" ;)
                      • girl32 Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:48
                        Tylko pamiętaj,że my nie do końca święte:P
                        • omacka Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:54
                          Czyli diabeł za skórą czasami przesiaduje? Nie boję się:)
                          • khinga Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:55
                            Jak u każdego :P
                            • girl32 Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:56
                              Anielice...poprostu:)
                            • omacka Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 12:57
                              U mnie nie przesiaduje:)(tak sobie wmawiam;)
                              • khinga Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 13:05
                                Diabełek u kazdego przesiaduje, tylko czasami się chowa, bo musi:))))
                                • omacka Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 13:09
                                  Dobrze jeśli to tylko diabełek, gorsze są te "szatany":(
                                • girl32 Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 13:10
                                  To nie diabełek tylko "ZŁACH"
                                  Mnie czasem podpowiada"nie powiem dzień dobry,bo mam humor niedobry"
                                  • omacka Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 13:13
                                    I co robisz wtedy z nim (złachem)?
                                    • khinga Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 13:19
                                      Wtedy już nic nie zrobisz:(
                                      Sam musi odejść:))
                                      • omacka Re: A jednak jest tu ktoś:))) 28.05.06, 13:24
                                        A myślałam, że trzeba go jakoś pogonić. No, chociaż jakoś pomóc, żeby poszedł w
                                        czorty.
    • omacka Ja już zmykam 28.05.06, 13:38
      miłe aniołki i anielice:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka