Dodaj do ulubionych

wyszło na moje

09.08.06, 08:44
09-08-06 08:29 Porozmawiajmy w ukryciu, a tu posucha
Obserwuj wątek
    • chloe30 Re: wyszło na moje 09.08.06, 08:56
      :)))
      A nie bo ja tu na ciebie czekam :))
      • karpik1 Re: wyszło na moje 09.08.06, 09:00
        klamiesz:P
        • chloe30 Re: wyszło na moje 09.08.06, 09:01
          Jaaaa?????????? NIGDY!
          Bo cie zbanuję... :PPPP
          • karpik1 Re: wyszło na moje 09.08.06, 09:10
            zawsze jak mowie prawde to sie wszyscy gniewaja:)
            • chloe30 Re: wyszło na moje 09.08.06, 09:19
              Ja tam sie nie gniewam :))
              Ty tu sie lepiej bliżej zaprezentuj - nazwisko adres kontakty, jak mówi moja
              mama :)))
              • karpik1 Re: wyszło na moje 09.08.06, 09:25
                chloe30 napisała:


                > Ty tu sie lepiej bliżej zaprezentuj - nazwisko adres kontakty, jak mówi moja
                > mama :)))

                moja mnie nauczyła jednego: bez pośpiechu jeśli chodzi o dziewczyny:)
                • chloe30 Re: wyszło na moje 09.08.06, 09:26
                  karpik1 napisał:

                  > >
                  > moja mnie nauczyła jednego: bez pośpiechu jeśli chodzi o dziewczyny:)

                  Ale my tu dwie dziewczyny, pośpiech wskazany :PPPP
                  • karpik1 Re: wyszło na moje 09.08.06, 09:30
                    chloe30 napisała:

                    >>
                    > Ale my tu dwie dziewczyny

                    gdzie ta druga, bo chyba coś przeoczyłem:P
                    • karpik1 Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 09:32
                      a z facetów to kto tu jest?
                      • chloe30 Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 09:34
                        Aaaa!!! Gubisz się w zeznaniach - ostatnio czytałam, że się malujesz???
                        Yyyyy..... Maleńczuk?????
                        • karpik1 Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 09:40
                          chloe30 napisała:

                          > Aaaa!!! Gubisz się w zeznaniach - ostatnio czytałam, że się malujesz???

                          tak było kiedyś
                          • chloe30 Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 09:42
                            karpik1 napisał:
                            >
                            > tak było kiedyś

                            A dlaczego przestałeś?? Tusz ci się rozmazywał???
                            :DDD
                            • karpik1 Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 10:43
                              chloe30 napisała:

                              >> A dlaczego przestałeś?? Tusz ci się rozmazywał???
                              > :DDD
                              nie, nie moglem dopasować żadnego do swojej urody:DDDDDDD
                              • chloe30 Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 11:31
                                A próbowałeś limitowanej kolekcji Lancome - ten turkusowy to coś czuję bylby w
                                sam raz :DDDDDD
                                • karpik1 Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 11:35
                                  a drogie to cudo jest?
                                  • chloe30 Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 11:45
                                    A ze stówke bedzie Panie :DDD
                                    • karpik1 Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 12:02
                                      chloe30 napisała:

                                      > A ze stówke bedzie Panie :DDD

                                      za wysoka półka jak dla mnie;)
                                      • chloe30 Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 12:50
                                        karpik1 napisał:
                                        >
                                        > za wysoka półka jak dla mnie;)


                                        No mój drogi, uroda kosztuje :))
                                        Ciesz się, ze silikonów facetom jeszcze nie wprawiaja :)
                      • chloe30 Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 09:35
                        karpik1 napisał:

                        > a z facetów to kto tu jest?
                        Gregor_1976, Rohord (ale dawno go nie było) Djarnez (bardzo dawno go nie było)
                        oraz Młody_zonkoś.
                        W ogóle to nam się trochę owieczek pogubiło po drodze...
                        • karpik1 Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 09:37
                          pewnie zle pilnowalas
                        • andregeor Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 14:46
                          A co niektórzy faceci ,to już nawet swoje konta na gazecie polikwidowali....
                          • chloe30 Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 14:47
                            andregeor napisał:

                            > A co niektórzy faceci ,to już nawet swoje konta na gazecie polikwidowali....
                            No pieknie pięknie :))))
                            Djarnez ty żeś to???
                            :DDD
                            • andregeor Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 14:48
                              A kto to taki za jeden ???
                              • chloe30 Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 14:49
                                Nie ściemniaj :)
                                Bo po IP wyśledze :PPPP
                                • andregeor Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 14:50
                                  To zostaniesz śledczą :-)))
                                  • chloe30 Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 14:52
                                    andregeor napisał:

                                    > To zostaniesz śledczą :-)))


                                    Na razie to MNIE śledzą.
                                    Widzisz??? Siedza w krzakach i czekają jak znowu najade na kaczory.....
                                    :PPP
                                    • andregeor Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 14:54
                                      Czyżbyś pracę biurową zamieniła na pracę w krzakach ?
                                      • chloe30 Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 14:55
                                        andregeor napisał:

                                        > Czyżbyś pracę biurową zamieniła na pracę w krzakach ?

                                        Naokoło biura gęste krzaki :)
                                        I ONI tam są.....
                                        :DDDDD
                                        • andregeor Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 14:56
                                          No to opowiesz kiedyś indziej.Na mnie już czas :-))))
                                          • chloe30 Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 15:01
                                            andregeor napisał:

                                            > No to opowiesz kiedyś indziej.Na mnie już czas :-))))

                                            Pojawiam się i znikam i znikam i znikam...

                                            Niektórzy to chyba do 15 pracuja...taaak....
                                            • andregeor Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 19:01
                                              No..... niektórzy mają się tak dobrze :-)
                                              • mami2 Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 22:42
                                                Ty sistar uważaj, bo może ta zmian nicków to już robota tych od krzaków. Moze
                                                już CIe namierzają?
                                                BTW, cos słabo na tych forumach naszych ostatnio. Na ematce sie widze wsciekasz
                                                bez sensu zupełnie. Olej babuny. Jutro może będę miała troche czasu to cos
                                                kliknę.
                                                • chloe30 Re: pytanie dodatkowe 10.08.06, 08:26
                                                  E, Mami, wiesz, że ja dżihad lubię :))
                                                  Nudziłam se to se popisałam - nawet mnie wycięli hehe - tak se pojechałam :))))
                                                • chloe30 Re: pytanie dodatkowe 10.08.06, 08:26
                                                  A z tą zmiana ników to Ty kurka możesz miec rację.... normalnie oni już TU
                                                  są....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka