Dodaj do ulubionych

co na rocznicę?

05.10.06, 13:21
mam nadzieję, że mnie nie wyśmiejecie... zawsze dziwiły mnie tego typu
problemy, ale teraz sama potrzebuję rady...
21.10. mam 4-tą rocznicę bycia ze sobą (tzn.ja+Misiek) i kompletnie nie wiem,
co wymyślić - kupić, zrobić... dodam, że kupowałam już różne kubki, koszulki,
łańcuszek i wyczerpały mi się ciekawe pomysły... mistrzynią w gotowaniu też
nie jestem, więc kolacja przy świecach odpada (nie mamy nawet wspólnego
mieszkania)...
ratujcie! :-)
Obserwuj wątek
    • kiecha3 Re: co na rocznicę? 05.10.06, 13:30
      slipki... takie a'la słonik.. z .. trąbą...
      • sumire Re: co na rocznicę? 05.10.06, 13:33
        ale to nie na poważnie?.... :)
        • m.garstka Re: co na rocznicę? 05.10.06, 13:39
          poważnie, czy nie - pomysł ciekawy i dziękuję za niego :-) a Michał ma poczucie
          humoru, więc wszelkie humorystyczne ,,pozycje" są również ,,oczekiwane" :-)
    • aserath Re: co na rocznicę? 05.10.06, 15:56
      no może być jeszcze jakaś płyta z muzyką która on lubi, albo z "waszymi"
      melodiami. MOże być np. ilustrowana kamasutra :) MOze być jeszcze twoje
      wielgachne zdjęcie ala plakat na ścianę, albo małe zdjecie ale "odważne" na
      chwile gdy będzie tęsknił za tobą :) o rany, powiem ci ze my juz jestesmy pare
      lat, tyle prezentów juz mu kupilam, wymyslalam i kurcze... zaćmienie jakieś,
      iewiele pamiętam :)
      • m.garstka Re: co na rocznicę? 06.10.06, 15:24
        dzięki za pomysły :-*

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka