m.garstka
05.10.06, 13:21
mam nadzieję, że mnie nie wyśmiejecie... zawsze dziwiły mnie tego typu
problemy, ale teraz sama potrzebuję rady...
21.10. mam 4-tą rocznicę bycia ze sobą (tzn.ja+Misiek) i kompletnie nie wiem,
co wymyślić - kupić, zrobić... dodam, że kupowałam już różne kubki, koszulki,
łańcuszek i wyczerpały mi się ciekawe pomysły... mistrzynią w gotowaniu też
nie jestem, więc kolacja przy świecach odpada (nie mamy nawet wspólnego
mieszkania)...
ratujcie! :-)