kamilar 15.10.06, 14:06 Czy mutopia nie rozrabiała a nekro grzecznie chodził do szkoły?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nekroskop88 Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 14:20 wszyscy byli grzeczni, ale dobrze, że już jesteś, dawaj suweniry:D Odpowiedz Link Zgłoś
kamilar Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 14:31 mam martwego nietoperza, pająka jaskiniowego i skalp portugalczyka wybieraj i litra wody:) Zresztą, co ja będę opowiadał, sam patrz flickr.com/photos/94606490@N00/?saved=1 Odpowiedz Link Zgłoś
kamilar Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 14:43 mogę Ci też sprzedać mandat za 300 złotych. Okazja:) Odpowiedz Link Zgłoś
annabl Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 15:47 ja zachorowałam na przeziębienie a kiedy cię nie było? Odpowiedz Link Zgłoś
kamilar Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 19:23 Między wtorkiem a sobotą:) Miło, że zauważyłaś:) Odpowiedz Link Zgłoś
annabl Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 19:34 :) no teraz juz zauwazylam Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysio_misio Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 16:04 Tomek! Gdzie byłeś? Odpowiedz Link Zgłoś
aanneett Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 18:00 nic nowego. nekro mnie zdradza. Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 18:47 poprawka: aanneett mnie zdradza z emerytem Włodzimierzem Odpowiedz Link Zgłoś
annabl Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 18:49 kto to jest Włodzimierz? Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 18:52 Twój fagas Odpowiedz Link Zgłoś
annabl Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 18:57 fagas to mi sie zle kojarzy a poza tym. czemu mój? Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 18:57 sorry! :-) z rozpędu myślałem, że to Anet napisała ;) Odpowiedz Link Zgłoś
annabl Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 18:59 ale co to za imie, Wlodzimierz? czy to pochodzi od Nekromierz? Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 18:59 Włodzimierz to emeryt, z którym zdradza mnie Anet. Pochodzenie chłopsko- rolnicze, poleciała na jego folwark. Odpowiedz Link Zgłoś
annabl Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 19:01 a ma dobre konie? Odpowiedz Link Zgłoś
kamilar sprośny żarcik 15.10.06, 19:31 Kobieta poprosiła lekarza o radę. Otóz jej mąż był wielkim fanem seksu analnego, a ona choć raz chciała zrobić to po bożemu, więc zapytala lekarza co ma robić. Lekarz poradził, by powiedziala, że ma biegunkę. Wieczór, mąz dobiera się do żony, kobieta mowi, że ma dizsiaj biegunke. Na to maż odpowiada: E tam... dobry koń i po błocie pójdzie. Odpowiedz Link Zgłoś
aanneett Re: sprośny żarcik 15.10.06, 20:46 kamilar napisał: > Kobieta poprosiła lekarza o radę. Otóz jej mąż był wielkim fanem seksu analnego > , > a ona choć raz chciała zrobić to po bożemu, więc zapytala lekarza co ma robić. > Lekarz poradził, by powiedziala, że ma biegunkę. > Wieczór, mąz dobiera się do żony, kobieta mowi, że ma dizsiaj biegunke. Na to > maż odpowiada: E tam... dobry koń i po błocie pójdzie. ale co to ma wspólnego z tym, że nekro mnie zdradza? ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
aanneett Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 20:45 nekroskop88 napisał: > poprawka: aanneett mnie zdradza z emerytem Włodzimierzem > > nekro ma obsesje na moim punkcie. tym razem wymyślił włodzimierza. trzeba to ignorować. Odpowiedz Link Zgłoś
kamilar Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 20:53 Włodzimierz Ilicz to żadna konkurencja dla Nekro. Nekro lepiej tańczy bo Włodzimierz jest nieco drętwy w kroku:) Odpowiedz Link Zgłoś
aanneett Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 21:01 włodzimierza nie znam to nie wiem, ty pewnie wiesz lepiej ;) Odpowiedz Link Zgłoś
kamilar Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 21:05 Wszyscy w Partii znają Włodzimierza. I wszyscy wiedza, i wszystkie kobiety w Pattii wiedzą, że jest drętwy w kroku. Odpowiedz Link Zgłoś
aanneett Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 21:08 tow. zewsi to włodzimierz? :/ Odpowiedz Link Zgłoś
kamilar Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 21:22 Ja nigdy nie zdradze Włodzimierza. Jako szef Sekcji Specjalnej, jaki dalbym przykład?? Gdybym tak powiedzial, że Włodzimierz Ilicz jest teraz w Moskwie na Placu Czerwonym?? O ja głupia dupa, chociaż nic nie powiedziałem, czuję sie jak kapuś:( Odpowiedz Link Zgłoś
aanneett Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 21:43 kamilar napisał: > Ja nigdy nie zdradze Włodzimierza. Jako szef Sekcji Specjalnej, jaki dalbym > przykład?? Gdybym tak powiedzial, że Włodzimierz Ilicz jest teraz w Moskwie na > Placu Czerwonym?? > > O ja głupia dupa, chociaż nic nie powiedziałem, czuję sie jak kapuś:( moment moment, o nekrofilie mnie podejrzewasz??? no już nekro prędzej... Odpowiedz Link Zgłoś
kamilar Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 21:46 Dlatego Nekro tańczy lepiej. Bo konkurent jest bez formy, ale za to z formaliną:) Partia uznaje dwóch Włodziemierzy: Ilicza i Wielkliego, iini to uzurpatorzy Odpowiedz Link Zgłoś
aanneett Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 21:48 kamilar napisał: > Dlatego Nekro tańczy lepiej. Bo konkurent jest bez formy (...) to go może do foremki jakiejś włożyc... Odpowiedz Link Zgłoś
kamilar Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 21:49 Wszystkie foremki nam zabrano w ramach dekomunizacji:( Odpowiedz Link Zgłoś
aanneett Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 21:49 ja mam jedną do babki, może być? Odpowiedz Link Zgłoś