Dodaj do ulubionych

Co tam się działo, jak mnie nie było??

15.10.06, 14:06
Czy mutopia nie rozrabiała a nekro grzecznie chodził do szkoły??
Obserwuj wątek
    • nekroskop88 Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 14:20
      wszyscy byli grzeczni, ale dobrze, że już jesteś, dawaj suweniry:D
      • kamilar Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 14:31
        mam martwego nietoperza, pająka jaskiniowego i skalp portugalczyka wybieraj i
        litra wody:)

        Zresztą, co ja będę opowiadał, sam patrz
        flickr.com/photos/94606490@N00/?saved=1
      • kamilar Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 14:43
        mogę Ci też sprzedać mandat za 300 złotych. Okazja:)
    • annabl Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 15:47
      ja zachorowałam na przeziębienie

      a kiedy cię nie było?
      • kamilar Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 19:23
        Między wtorkiem a sobotą:)

        Miło, że zauważyłaś:)
        • annabl Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 19:34
          :)
          no teraz juz zauwazylam
    • tygrysio_misio Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 16:04
      Tomek!
      Gdzie byłeś?
    • aanneett Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 18:00
      nic nowego.
      nekro mnie zdradza.
      • nekroskop88 Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 18:47
        poprawka: aanneett mnie zdradza z emerytem Włodzimierzem
        • annabl Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 18:49
          kto to jest Włodzimierz?
          • nekroskop88 Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 18:52
            Twój fagas
            • annabl Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 18:57
              fagas to mi sie zle kojarzy

              a poza tym. czemu mój?
              • nekroskop88 Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 18:57
                sorry!
                :-)
                z rozpędu myślałem, że to Anet napisała ;)
                • annabl Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 18:59
                  ale co to za imie, Wlodzimierz?
                  czy to pochodzi od Nekromierz?
                  • nekroskop88 Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 18:59
                    Włodzimierz to emeryt, z którym zdradza mnie Anet. Pochodzenie chłopsko-
                    rolnicze, poleciała na jego folwark.
                    • annabl Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 19:01
                      a ma dobre konie?
                      • kamilar sprośny żarcik 15.10.06, 19:31
                        Kobieta poprosiła lekarza o radę. Otóz jej mąż był wielkim fanem seksu analnego,
                        a ona choć raz chciała zrobić to po bożemu, więc zapytala lekarza co ma robić.
                        Lekarz poradził, by powiedziala, że ma biegunkę.
                        Wieczór, mąz dobiera się do żony, kobieta mowi, że ma dizsiaj biegunke. Na to
                        maż odpowiada: E tam... dobry koń i po błocie pójdzie.
                        • annabl Re: sprośny żarcik 15.10.06, 19:41
                          hehehe, ojej
                        • aanneett Re: sprośny żarcik 15.10.06, 20:46
                          kamilar napisał:

                          > Kobieta poprosiła lekarza o radę. Otóz jej mąż był wielkim fanem seksu
                          analnego
                          > ,
                          > a ona choć raz chciała zrobić to po bożemu, więc zapytala lekarza co ma robić.
                          > Lekarz poradził, by powiedziala, że ma biegunkę.
                          > Wieczór, mąz dobiera się do żony, kobieta mowi, że ma dizsiaj biegunke. Na to
                          > maż odpowiada: E tam... dobry koń i po błocie pójdzie.

                          ale co to ma wspólnego z tym, że nekro mnie zdradza? ;/
        • aanneett Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 20:45
          nekroskop88 napisał:

          > poprawka: aanneett mnie zdradza z emerytem Włodzimierzem
          >
          >

          nekro ma obsesje na moim punkcie. tym razem wymyślił włodzimierza. trzeba to
          ignorować.
          • kamilar Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 20:53
            Włodzimierz Ilicz to żadna konkurencja dla Nekro. Nekro lepiej tańczy bo
            Włodzimierz jest nieco drętwy w kroku:)
            • aanneett Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 21:01
              włodzimierza nie znam to nie wiem, ty pewnie wiesz lepiej ;)
              • kamilar Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 21:05
                Wszyscy w Partii znają Włodzimierza. I wszyscy wiedza, i wszystkie kobiety w
                Pattii wiedzą, że jest drętwy w kroku.
                • aanneett Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 21:08
                  tow. zewsi to włodzimierz? :/
                  • kamilar Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 21:22
                    Ja nigdy nie zdradze Włodzimierza. Jako szef Sekcji Specjalnej, jaki dalbym
                    przykład?? Gdybym tak powiedzial, że Włodzimierz Ilicz jest teraz w Moskwie na
                    Placu Czerwonym??

                    O ja głupia dupa, chociaż nic nie powiedziałem, czuję sie jak kapuś:(
                    • aanneett Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 21:43
                      kamilar napisał:

                      > Ja nigdy nie zdradze Włodzimierza. Jako szef Sekcji Specjalnej, jaki dalbym
                      > przykład?? Gdybym tak powiedzial, że Włodzimierz Ilicz jest teraz w Moskwie na
                      > Placu Czerwonym??
                      >
                      > O ja głupia dupa, chociaż nic nie powiedziałem, czuję sie jak kapuś:(

                      moment moment, o nekrofilie mnie podejrzewasz??? no już nekro prędzej...
                      • kamilar Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 21:46
                        Dlatego Nekro tańczy lepiej. Bo konkurent jest bez formy, ale za to z formaliną:)

                        Partia uznaje dwóch Włodziemierzy: Ilicza i Wielkliego, iini to uzurpatorzy
                        • aanneett Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 21:48
                          kamilar napisał:

                          > Dlatego Nekro tańczy lepiej. Bo konkurent jest bez formy (...)

                          to go może do foremki jakiejś włożyc...
                          • kamilar Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 21:49
                            Wszystkie foremki nam zabrano w ramach dekomunizacji:(
                            • aanneett Re: Co tam się działo, jak mnie nie było?? 15.10.06, 21:49
                              ja mam jedną do babki, może być?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka