Dodaj do ulubionych

jakiego kremu uzywacie na dzien??

29.11.06, 11:02
jw
Obserwuj wątek
    • andzia9641 Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 11:08
      w tej chwili nivea soft i jestem bardzo zadowolona:)
      • olianka Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 17:57
        Dove. Jestem zadowolona.
    • ebi3 Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 11:11
      ziaja:
      www.ziaja.com/pl/?a=prod2&idCategory=1&idKind=2&idProd=39
      soraya:
      www.soraya.pl/product.php?group=face&id=52aya
      zastanawiam sie nad nivea dla cery tlustej no te dwa wyzej nie dzialaja juz....
      • ebi3 Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 11:13
        www.soraya.pl/products.php?group=face&categoryId=4
      • prabucianka Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 11:22
        ja uzywalam Vichy Oligo25, ale juz mi sie znudzil no i juz 25 stuknelo, wiec
        jakby nieaktualny. Teraz uzywam Olay, ale jeszcze nie mam zdania
      • anulkina ebi napisze Ci zaraz maila @ 29.11.06, 11:24
        w sprawie tego kremu nivea ;)
    • sumire Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 11:15
      Dramatically Different Moisturizing Lotion, Clinique. Krem marchewkowy z Body
      Shopu. Zimą krem do cery wrażliwej i naczynkowej Avene.
      • anulkina Nivea Visage do cery wrażliwej :)) 29.11.06, 11:24
    • beesok Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 11:29
      Hydrazone Guinot na dzien, rose d'oriente balm Decleor na noc :) + krem pod oczy - obecnie longue vie
      Guinot :)
    • hazii Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 11:54
      Olay - hydro-żel aktywnie nawilżający dla cery mieszanej i tłustej.
    • nerri Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 12:01
      Nivea soft i jakiegoś Ireny Eris...ale nie pamiętam jaki;p Zielony:))
    • colleen83 Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 12:22
      Na dzien Iwostin z filtrem lub LRP Anthelios fluide extreme.
      Na noc Effaclar K, Clinique DDML do skory mieszanej lub Clean-ac Avene.
      • sanyu Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 12:40
        L'Oreal Happy Derm:)
        • nati.82 Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 12:48
          nivea visage matująco-nawilżającego
        • mala_mi80 Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 20:35
          i ja obecnie też :)
    • rasgeea Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 13:03
      nivea:) używam do wszytskiego. i nieprawdą jest, ze jak cos jest do wszystkiego
      to jest do niczego:))) nie w przypadku nivei :)
    • gosiaqus Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 14:24
      nivea visage young
    • aiczka Dlaczego 29.11.06, 14:25
      Chciałabym się zapytać, dlaczego używacie kremów. Tzn. czy odczułyście w pewnym
      momencie potrzebę (tzn. stwierdziłyście, że Wasza skóra tego potrzebuje bo ...)
      czy ktoś Wam coś powiedział/coś przeczytałyście?
      • gosiaqus Re: Dlaczego 29.11.06, 14:33
        ja miałam i w sumie nadal mam cerę z problemami, ale teraz prawie w ogólnie ich
        nie mam :) i gdy miałam nascie lat mogłam traktować buźkę alkoholowymi tonikami
        i masą wysuszających kosmetyków i wszystko znosiła
        teraz jednak juz lata lecą... :) i widzę, że po imprezowym weekendzie
        zmarszczki się pojawiają, że nic lepiej nie ukoi skóry rano niż lekki chłodny
        krem. Może ma na to wplyw duże zanieczyszczenie środowiska- mieszkałam kiedyś w
        mniejszym mieście niz kraków i teraz może skóra odczuwa spaliny i smog :)
        i przeczytałam, ze nie warto katować się wysuszającymi specyfikami
      • sumire Re: Dlaczego 29.11.06, 14:50
        dlatego, że nie wiem, jak mogłabym ich nie używać :) to jest dla mnie tak
        naturalne, jak używanie mydła.
        a moja skóra potrzebuje.
        • prabucianka Re: Dlaczego 29.11.06, 14:56
          ja zaczelam uzywac we wczenym okresie dojrzewania i tak juz zostalo:) oczywiste
          to dla mnie;)
          • aiczka Re: Dlaczego 29.11.06, 15:15
            No widzisz, bo ja z kolei nie zaczęłam. Miałam dwa epizody:
            - w nastolectwie zużyłam jedno opakowanie jakiegoś wysuszającego zmywacza
            (czyjaś sugestia), od czego wzmogła się tylko pryszczastość, więc zarzuciłam i
            pryszcze znikły,
            - w nastolectwie usłyszałam, że "wszystkie mamy wysuszoną skórę z powodu chloru"
            więc zaczęłam się smarować kremem nawilżającym od czego mi się skóra zrobiła
            jakaś przetłuszczona, ble, i zarzuciłam.
            Od tego czasu raczej się boję smarować czymś twarz (potrzeby nie czuję). Nie
            mówię, że to coś złego albo że niepotrzebne - sama używam czasem kremów/balsamów
            w innych miejscach (gdy potrzeba się pojawia). Tak mnie zaintrygował temat w
            każdym razie.
            • sumire Re: Dlaczego 29.11.06, 15:19
              ja używam jeszcze z innej przyczyny.
              otóż moja skóra nie zawsze będzie miała dwadzieścia parę lat.
              • frrancuzeczka Re: Dlaczego 29.11.06, 15:29
                Obecnie oliwkowego Ziai 'lekka formuła'.
              • aiczka Re: Dlaczego 29.11.06, 15:34
                No, to wiadomo. Profilaktyka się chwali. Ale można też się zastanowić, na ile
                działa się profilaktycznie a na ile - uzależnia się od czegoś. Nie mówię, że tak
                jest, tylko, że można mieć tego rodzaju obawy/wątpliwości.
                Zwłaszcza treść rozmaitych reklam budzi wątpliwości. "Zapobiega szybszemu
                starzeniu" - a co jeśli ktoś się starzeje normalnie, a "szybciej"? Zapobiega
                "nadmiernemu jakiemuś-procesowi" - a co jeśli u kogoś ten proces nie jest
                nadmierny, tylko w zupełnie normalnej skali? To, niestety brzmi beznadziejnie,
                odbiera wiarę we wszelkie kremy (chociaż ten do rąk działa b. dobrze ^_^) ^_^.
                • sumire Re: Dlaczego 29.11.06, 15:43
                  a nie, uzależniona to ja nie jestem na pewno. jak latem gnam po pas w błocie
                  przez góry i sypiam pod drzewem, raczej nie myślę o kremowaniu sobie liczka ;)
                  wątpliwości można mieć, jasne - jest mnóstwo rzeczy, które nie są nam
                  niezbędnie potrzebne, a bez których już prawie nie możemy funkcjonować, bo tak
                  głupio przywykliśmy. ale ja wychodzę z założenia, że nałożenie kremu na nos i
                  pod oczy to tak, jak codzienne zjedzenie jabłka albo wypicie szklanki mleka :)
                  • aiczka Re: Dlaczego 29.11.06, 15:49
                    He, he. A co raz się pojawia teoria, że mleko szkodzi dorosłym ^_^.
                    Tak naprawdę, to wszystko szkodzi zapewne ^_^. Najlepiej chyba równoważyć
                    wpływy. ^_^
      • colleen83 Re: Dlaczego 29.11.06, 16:14
        Jak bylam mlodsza mialam atopowe zapalenie skory, ktore atakowalo mi twarz. Mialam cala przesuszana, czasami w czerwone placki. Dzieciaki sie ze mnie smialy, ze mam rybia luske. Ogolnie nie wygladalam najatrakcyjniej. Pozniej do tego doszly problemy z tradzikiem. Na atopie potrzebne byly kremy mocno nawilzajace i czaem tez natluszczajace. Byc moze to one zatykaly mi pory. Po krostach z kolei zostaja mi slady. Mam taka tendencje do dzis. Czytalam, ze filtry sprawiaja, ze przebarwienia sie nie pojawiaja, dlatego ich uzywam. Podobnie z effaclarem k - uzywam zeby zmniajszyc przebawienia. Nawilzajacych kremow uzywam zeby nie przesuszyc skory.
        O zgrozo zauwazylam zmarszki mimiczne (tak mi sie wydaje) na czole. Zastanawiam sie, czy nie zaczac uzywac czegos na to. Jakiego myokine, lub czegos z wit C. Nie wiem jednak czy to ma sens.
    • trocineczka Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 19:52
      Teraz jeszcze nawilzajacy Avene z SPF 15, a jak nadejda mrozy to AA na zime
      ('polarna ochrona' czy cos takiego...) z SPF 20.
      • nantu Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 20:01
        wlasnie niedawno odkrylam swietny krem matujacy z serii Garnierre czysta skora.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka