andzia9641 Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 11:08 w tej chwili nivea soft i jestem bardzo zadowolona:) Odpowiedz Link Zgłoś
olianka Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 17:57 Dove. Jestem zadowolona. Odpowiedz Link Zgłoś
ebi3 Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 11:11 ziaja: www.ziaja.com/pl/?a=prod2&idCategory=1&idKind=2&idProd=39 soraya: www.soraya.pl/product.php?group=face&id=52aya zastanawiam sie nad nivea dla cery tlustej no te dwa wyzej nie dzialaja juz.... Odpowiedz Link Zgłoś
ebi3 Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 11:13 www.soraya.pl/products.php?group=face&categoryId=4 Odpowiedz Link Zgłoś
prabucianka Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 11:22 ja uzywalam Vichy Oligo25, ale juz mi sie znudzil no i juz 25 stuknelo, wiec jakby nieaktualny. Teraz uzywam Olay, ale jeszcze nie mam zdania Odpowiedz Link Zgłoś
anulkina ebi napisze Ci zaraz maila @ 29.11.06, 11:24 w sprawie tego kremu nivea ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sumire Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 11:15 Dramatically Different Moisturizing Lotion, Clinique. Krem marchewkowy z Body Shopu. Zimą krem do cery wrażliwej i naczynkowej Avene. Odpowiedz Link Zgłoś
beesok Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 11:29 Hydrazone Guinot na dzien, rose d'oriente balm Decleor na noc :) + krem pod oczy - obecnie longue vie Guinot :) Odpowiedz Link Zgłoś
hazii Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 11:54 Olay - hydro-żel aktywnie nawilżający dla cery mieszanej i tłustej. Odpowiedz Link Zgłoś
nerri Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 12:01 Nivea soft i jakiegoś Ireny Eris...ale nie pamiętam jaki;p Zielony:)) Odpowiedz Link Zgłoś
colleen83 Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 12:22 Na dzien Iwostin z filtrem lub LRP Anthelios fluide extreme. Na noc Effaclar K, Clinique DDML do skory mieszanej lub Clean-ac Avene. Odpowiedz Link Zgłoś
sanyu Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 12:40 L'Oreal Happy Derm:) Odpowiedz Link Zgłoś
nati.82 Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 12:48 nivea visage matująco-nawilżającego Odpowiedz Link Zgłoś
mala_mi80 Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 20:35 i ja obecnie też :) Odpowiedz Link Zgłoś
rasgeea Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 13:03 nivea:) używam do wszytskiego. i nieprawdą jest, ze jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego:))) nie w przypadku nivei :) Odpowiedz Link Zgłoś
gosiaqus Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 14:24 nivea visage young Odpowiedz Link Zgłoś
aiczka Dlaczego 29.11.06, 14:25 Chciałabym się zapytać, dlaczego używacie kremów. Tzn. czy odczułyście w pewnym momencie potrzebę (tzn. stwierdziłyście, że Wasza skóra tego potrzebuje bo ...) czy ktoś Wam coś powiedział/coś przeczytałyście? Odpowiedz Link Zgłoś
gosiaqus Re: Dlaczego 29.11.06, 14:33 ja miałam i w sumie nadal mam cerę z problemami, ale teraz prawie w ogólnie ich nie mam :) i gdy miałam nascie lat mogłam traktować buźkę alkoholowymi tonikami i masą wysuszających kosmetyków i wszystko znosiła teraz jednak juz lata lecą... :) i widzę, że po imprezowym weekendzie zmarszczki się pojawiają, że nic lepiej nie ukoi skóry rano niż lekki chłodny krem. Może ma na to wplyw duże zanieczyszczenie środowiska- mieszkałam kiedyś w mniejszym mieście niz kraków i teraz może skóra odczuwa spaliny i smog :) i przeczytałam, ze nie warto katować się wysuszającymi specyfikami Odpowiedz Link Zgłoś
sumire Re: Dlaczego 29.11.06, 14:50 dlatego, że nie wiem, jak mogłabym ich nie używać :) to jest dla mnie tak naturalne, jak używanie mydła. a moja skóra potrzebuje. Odpowiedz Link Zgłoś
prabucianka Re: Dlaczego 29.11.06, 14:56 ja zaczelam uzywac we wczenym okresie dojrzewania i tak juz zostalo:) oczywiste to dla mnie;) Odpowiedz Link Zgłoś
aiczka Re: Dlaczego 29.11.06, 15:15 No widzisz, bo ja z kolei nie zaczęłam. Miałam dwa epizody: - w nastolectwie zużyłam jedno opakowanie jakiegoś wysuszającego zmywacza (czyjaś sugestia), od czego wzmogła się tylko pryszczastość, więc zarzuciłam i pryszcze znikły, - w nastolectwie usłyszałam, że "wszystkie mamy wysuszoną skórę z powodu chloru" więc zaczęłam się smarować kremem nawilżającym od czego mi się skóra zrobiła jakaś przetłuszczona, ble, i zarzuciłam. Od tego czasu raczej się boję smarować czymś twarz (potrzeby nie czuję). Nie mówię, że to coś złego albo że niepotrzebne - sama używam czasem kremów/balsamów w innych miejscach (gdy potrzeba się pojawia). Tak mnie zaintrygował temat w każdym razie. Odpowiedz Link Zgłoś
sumire Re: Dlaczego 29.11.06, 15:19 ja używam jeszcze z innej przyczyny. otóż moja skóra nie zawsze będzie miała dwadzieścia parę lat. Odpowiedz Link Zgłoś
frrancuzeczka Re: Dlaczego 29.11.06, 15:29 Obecnie oliwkowego Ziai 'lekka formuła'. Odpowiedz Link Zgłoś
aiczka Re: Dlaczego 29.11.06, 15:34 No, to wiadomo. Profilaktyka się chwali. Ale można też się zastanowić, na ile działa się profilaktycznie a na ile - uzależnia się od czegoś. Nie mówię, że tak jest, tylko, że można mieć tego rodzaju obawy/wątpliwości. Zwłaszcza treść rozmaitych reklam budzi wątpliwości. "Zapobiega szybszemu starzeniu" - a co jeśli ktoś się starzeje normalnie, a "szybciej"? Zapobiega "nadmiernemu jakiemuś-procesowi" - a co jeśli u kogoś ten proces nie jest nadmierny, tylko w zupełnie normalnej skali? To, niestety brzmi beznadziejnie, odbiera wiarę we wszelkie kremy (chociaż ten do rąk działa b. dobrze ^_^) ^_^. Odpowiedz Link Zgłoś
sumire Re: Dlaczego 29.11.06, 15:43 a nie, uzależniona to ja nie jestem na pewno. jak latem gnam po pas w błocie przez góry i sypiam pod drzewem, raczej nie myślę o kremowaniu sobie liczka ;) wątpliwości można mieć, jasne - jest mnóstwo rzeczy, które nie są nam niezbędnie potrzebne, a bez których już prawie nie możemy funkcjonować, bo tak głupio przywykliśmy. ale ja wychodzę z założenia, że nałożenie kremu na nos i pod oczy to tak, jak codzienne zjedzenie jabłka albo wypicie szklanki mleka :) Odpowiedz Link Zgłoś
aiczka Re: Dlaczego 29.11.06, 15:49 He, he. A co raz się pojawia teoria, że mleko szkodzi dorosłym ^_^. Tak naprawdę, to wszystko szkodzi zapewne ^_^. Najlepiej chyba równoważyć wpływy. ^_^ Odpowiedz Link Zgłoś
colleen83 Re: Dlaczego 29.11.06, 16:14 Jak bylam mlodsza mialam atopowe zapalenie skory, ktore atakowalo mi twarz. Mialam cala przesuszana, czasami w czerwone placki. Dzieciaki sie ze mnie smialy, ze mam rybia luske. Ogolnie nie wygladalam najatrakcyjniej. Pozniej do tego doszly problemy z tradzikiem. Na atopie potrzebne byly kremy mocno nawilzajace i czaem tez natluszczajace. Byc moze to one zatykaly mi pory. Po krostach z kolei zostaja mi slady. Mam taka tendencje do dzis. Czytalam, ze filtry sprawiaja, ze przebarwienia sie nie pojawiaja, dlatego ich uzywam. Podobnie z effaclarem k - uzywam zeby zmniajszyc przebawienia. Nawilzajacych kremow uzywam zeby nie przesuszyc skory. O zgrozo zauwazylam zmarszki mimiczne (tak mi sie wydaje) na czole. Zastanawiam sie, czy nie zaczac uzywac czegos na to. Jakiego myokine, lub czegos z wit C. Nie wiem jednak czy to ma sens. Odpowiedz Link Zgłoś
trocineczka Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 19:52 Teraz jeszcze nawilzajacy Avene z SPF 15, a jak nadejda mrozy to AA na zime ('polarna ochrona' czy cos takiego...) z SPF 20. Odpowiedz Link Zgłoś
nantu Re: jakiego kremu uzywacie na dzien?? 29.11.06, 20:01 wlasnie niedawno odkrylam swietny krem matujacy z serii Garnierre czysta skora. Odpowiedz Link Zgłoś