Dodaj do ulubionych

pomocy!!!!!!!!!!

11.12.06, 19:28
muszę przygotować debatę na zajęcia :(.
trzeba podać argumenty za informacjami turystycznymi tradycyjnymi i argumenty
za rezygnacją z takich punktów, a zastąpieniu ich nowoczesnymi, czyli
wirtualnymi...

pomóżcie jakieś argumenty znaleźć, bo popłynę :((((((
Obserwuj wątek
    • shameeka Re: pomocy!!!!!!!!!! 11.12.06, 19:35
      mysle....
      • normalna_ja Re: pomocy!!!!!!!!!! 11.12.06, 19:56
        i czo?????????
        • shameeka Re: pomocy!!!!!!!!!! 11.12.06, 19:58

          pusto wtej lepetynie..
    • banilka Re: pomocy!!!!!!!!!! 11.12.06, 20:05
      Tradycyjne- niektórzy (zwłaszcza starsi nie umieją obsługiwać bądź są
      uprzedzeni do nowoczesności), człowiek szybciej udzieli informacji...
      Wirtualne- żaden człowiek wszystkiego nie wie;), w dziesiejszym świecie
      nowoczesność jest nie do uniknięcia...
      • normalna_ja Re: pomocy!!!!!!!!!! 11.12.06, 20:54
        tradycyjne - kontakt bezpośredni, człowiek zawsze doradzi coś 'ze swojego
        doświadczenia'
        wirtualne - będąc w domu/hotelu nie musimy szukać punktów it 'w terenie', tylko
        siadamy przed kompem (nawet w trakcie podróży) i szukamy informacji nas
        interesujących
    • capuccino_days Re: pomocy!!!!!!!!!! 12.12.06, 09:42
      w tradycyjnych trzeba opłacić pracownika,
      dostęp 24h też łatwiej wirtualnie
      człowiek lepiej dopasuje propozycję do pytającego
    • mala_mi80 i??????????? 12.12.06, 16:00
      i jak?!
      (a durny miałaś ten temat, koszmarny ;))
      • 8warzyw no już pomagam :) 12.12.06, 16:07
        Tradycyjne punkty:
        Wady:
        - utrzymanie pracowników, dodatkowe koszty jeśli mają być otwarte 24h
        - trzeba przygotować zaplecze dla pracownikow, np. toaleta - dodatkowe wydatki
        - szkolenie pracowników, język angielski, niemiecki - w niektórych regionach
        ciężko o dobrą znajomość języków
        - często świecą pustkami i są nieopłacalne

        Zalety:
        - niezastąpiony kontakt "klienta" z pracownikiem twarzą w twarz - budowanie
        wizerunku, marki
        - odpowiedź na większość pytań gościa - komputer ma tylko ograniczoną ilość
        zaprogramowana
        - zwiększanie zatrudnienia w danym regionie.



        Wirtualne punkty:
        Wady:
        - zwalnianie pracowników
        - koszty utrzymania sprzętu komputerowego i systemu (administratorzy sieci)
        - koszty zaprojektowania systemu, często bardzo wysokie
        - w Polsce narażają się na wandalizm ;)

        Zalety:
        - nowoczesny, multijęzykowy dostęp do informacji
        - tworzą dobry wizerunek - nowoczesności i dobrych rozwiązań


        Pomogłam? :)
        • mala_mi80 Re: no już pomagam :) 12.12.06, 16:13
          jejku!
          co wy studiujecie?!
          :D
          • 8warzyw Re: no już pomagam :) 12.12.06, 17:02
            Biomedycyne :)
            • mala_mi80 Re: no już pomagam :) 12.12.06, 17:10
              :D
              no tak
              wiedziałm
              ptrzeceż

              trudno się domyśleć?!

              :D
              • 8warzyw Re: no już pomagam :) 12.12.06, 17:12
                hahha :D
                umiesz malowac paznokcie?:P
                • mala_mi80 Re: no już pomagam :) 12.12.06, 17:18
                  chyba żartujesz...
                  ;)
                  mam głównie bezbarwne odżywki
                  :D
                  • normalna_ja dzięki kobietki :) 15.12.06, 19:11
                    jesteście kochane :)))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka