kretyn 18.11.01, 00:44 KWADRATU. Przykład to watek o mózgu - to, ze jesteście tam, to dowód, że w ogole nie macie mózgów, anie, że wasze waża mniej nawet od mojego. Ale ze mnie wczoraj był kretyn - tzn idjota Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: samanta1 Re: MYLIŁEM SIĘ, JESTEŚCIE GŁUPIE BABY I TO DO IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 18.11.01, 00:45 chyba idiota a nie idjota Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mina KLUB KRETYNA IP: *.turboline.skynet.be 18.11.01, 00:47 kretyn - bierzemy z ciebie przyklad i stajemy sie samoswiadowe. Niniejszym otwieram KLUB KRETYNA. Mozna sie zapisywac. Tylko dla dam. Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re: KLUB KRETYNA 18.11.01, 00:58 Podobno kobieta mysli ......., bez zbytniego przygladania sie,widac wielkie podobienstwo zewnetrzne.Dwie polkule,przedzielone sijonem,zagadka,wiec kto wie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Men Re: av... IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 18.11.01, 01:02 cholera, tys sie brachu zabujał w Minie - tak naprawde to miła dziewczyna, tylko pozory mylą :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mina Re: av... IP: *.turboline.skynet.be 18.11.01, 01:05 no widzidz men, a mowiles, ze av to profesjonalista. a ten juz zakochany po czubek tego, czym mysli, z czym rozmawia i czym sie bawi w kibelku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Men Re: mina IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 18.11.01, 01:08 Gość portalu: Mina napisał(a): > no widzidz men, a mowiles, ze av to profesjonalista. a ten juz zakochany po > czubek tego, czym mysli, z czym rozmawia i czym sie bawi w kibelku. MIŁOŚĆ JEST ŚLEPA I ZACHŁANNA Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re: MINA! 18.11.01, 01:12 ..zapomnialas dodac: ...i czym stuka w klawiature. Zobacz tylko, jaki ON jest inteligentny,co?I tego mozecie nam pozazdroscic. Poniewaz wierze MEN(owi), poprosze go by nie byl zbytnio zlosliwy wobec Ciebie. Nie martw sie, zawsze sie mnie slucha,nawet bez via... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mina Re: MINA! IP: *.turboline.skynet.be 18.11.01, 01:14 a umiesz wybrac nim numer na aparacie telegonicznym z tarcza? jesli tak, to chyba odwzajemnie twoje uczucie. a men to dla mnie cienki bolek, ot co. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Men Re: MINA! IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 18.11.01, 01:17 Gość portalu: Mina napisał(a): > a umiesz wybrac nim numer na aparacie telegonicznym z tarcza? jesli tak, to > chyba odwzajemnie twoje uczucie. a men to dla mnie cienki bolek, ot co. Minka, a pamiętasz troszke pozycje wiewióreczki (razem z czorcikiem) K.G. Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re: MINA! 18.11.01, 01:19 Mina,nie zarzekaj sie.Wiesz sama ,ze niewazne ,czy cienki,czy ..... Wazne,ze jak potrzebny to jest. Bardzo skuteczna terapia,uwazam. Z zamknietymi oczami! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mina Re: MINA! IP: *.turboline.skynet.be 18.11.01, 01:20 sorry winetu - cienki odpada. znalazles telefon? ciczysz? Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re: MINA! 18.11.01, 01:26 Ty Mina, technikami Kamasutry nas tu nie strasz! My jestesmy duo i najlepiej gramy w tercecie, ot co! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mina Re: MINA! IP: *.turboline.skynet.be 18.11.01, 01:28 czyli mamy czarno na bialym, ze jestescie polpraciami... ciekawy przypadek medyczny, zglosze go do szpitala na watku o mozgu! Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re: MINA! 18.11.01, 01:36 Gość portalu: Mina napisał(a): > czyli mamy czarno na bialym, ze jestescie polpraciami... ciekawy przypadek > medyczny, zglosze go do szpitala na watku o mozgu! TAAAAAK, medycyna ma wiele jeszcze do odkrycia. Przypadek raczej nieuleczalny w tutejszym szpitalu. Za duzo wirusow tam grasuje,zakazenie bezwarunkowe. Ciebie Mina mozna nawet zrozumiec jak piszesz. Mozesz zglosic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Men Re: av.. czym kolwiek jesteś IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 18.11.01, 01:16 avalanche napisał(a): > ..zapomnialas dodac: ...i czym stuka w klawiature. > Zobacz tylko, jaki ON jest inteligentny,co?I tego mozecie nam pozazdroscic. > Poniewaz wierze MEN(owi), poprosze go by nie byl zbytnio zlosliwy wobec Ciebie. > Nie martw sie, zawsze sie mnie slucha,nawet bez via... No to teraz przegiąłes pałe - mina cie zaje.. i ci w ogole nie pomogę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mina Re: av.. czym kolwiek jesteś IP: *.turboline.skynet.be 18.11.01, 01:20 wiewioreczka to mi tu lata przed nosem caly czas z napuszonym ogonem wiekszym, niz ona cala... czekamy na av, ktory pewnie polecial poszulac telefonu z tarcza Odpowiedz Link Zgłoś