Dodaj do ulubionych

MYLIŁEM SIĘ, JESTEŚCIE GŁUPIE BABY I TO DO

18.11.01, 00:44
KWADRATU.
Przykład to watek o mózgu - to, ze jesteście tam, to dowód, że w ogole nie
macie mózgów, anie, że wasze waża mniej nawet od mojego.

Ale ze mnie wczoraj był kretyn - tzn idjota
Obserwuj wątek
    • Gość: samanta1 Re: MYLIŁEM SIĘ, JESTEŚCIE GŁUPIE BABY I TO DO IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 18.11.01, 00:45
      chyba idiota a nie idjota
      • Gość: Mina KLUB KRETYNA IP: *.turboline.skynet.be 18.11.01, 00:47
        kretyn - bierzemy z ciebie przyklad i stajemy sie samoswiadowe. Niniejszym
        otwieram KLUB KRETYNA. Mozna sie zapisywac. Tylko dla dam.
        • avalanche Re: KLUB KRETYNA 18.11.01, 00:58
          Podobno kobieta mysli ......., bez zbytniego przygladania sie,widac wielkie
          podobienstwo zewnetrzne.Dwie polkule,przedzielone sijonem,zagadka,wiec kto wie?
          • Gość: Men Re: av... IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 18.11.01, 01:02
            cholera, tys sie brachu zabujał w Minie - tak naprawde to miła dziewczyna, tylko
            pozory mylą :))))
            • Gość: Mina Re: av... IP: *.turboline.skynet.be 18.11.01, 01:05
              no widzidz men, a mowiles, ze av to profesjonalista. a ten juz zakochany po
              czubek tego, czym mysli, z czym rozmawia i czym sie bawi w kibelku.
              • Gość: Men Re: mina IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 18.11.01, 01:08
                Gość portalu: Mina napisał(a):

                > no widzidz men, a mowiles, ze av to profesjonalista. a ten juz zakochany po
                > czubek tego, czym mysli, z czym rozmawia i czym sie bawi w kibelku.

                MIŁOŚĆ JEST ŚLEPA I ZACHŁANNA

              • avalanche Re: MINA! 18.11.01, 01:12
                ..zapomnialas dodac: ...i czym stuka w klawiature.
                Zobacz tylko, jaki ON jest inteligentny,co?I tego mozecie nam pozazdroscic.
                Poniewaz wierze MEN(owi), poprosze go by nie byl zbytnio zlosliwy wobec Ciebie.
                Nie martw sie, zawsze sie mnie slucha,nawet bez via...
                • Gość: Mina Re: MINA! IP: *.turboline.skynet.be 18.11.01, 01:14
                  a umiesz wybrac nim numer na aparacie telegonicznym z tarcza? jesli tak, to
                  chyba odwzajemnie twoje uczucie. a men to dla mnie cienki bolek, ot co.
                  • Gość: Men Re: MINA! IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 18.11.01, 01:17
                    Gość portalu: Mina napisał(a):

                    > a umiesz wybrac nim numer na aparacie telegonicznym z tarcza? jesli tak, to
                    > chyba odwzajemnie twoje uczucie. a men to dla mnie cienki bolek, ot co.

                    Minka, a pamiętasz troszke pozycje wiewióreczki (razem z czorcikiem)

                    K.G.

                  • avalanche Re: MINA! 18.11.01, 01:19
                    Mina,nie zarzekaj sie.Wiesz sama ,ze niewazne ,czy cienki,czy .....
                    Wazne,ze jak potrzebny to jest. Bardzo skuteczna terapia,uwazam.

                    Z zamknietymi oczami!
                    • Gość: Mina Re: MINA! IP: *.turboline.skynet.be 18.11.01, 01:20
                      sorry winetu - cienki odpada. znalazles telefon? ciczysz?
                      • avalanche Re: MINA! 18.11.01, 01:26
                        Ty Mina, technikami Kamasutry nas tu nie strasz!
                        My jestesmy duo i najlepiej gramy w tercecie, ot co!
                        • Gość: Mina Re: MINA! IP: *.turboline.skynet.be 18.11.01, 01:28
                          czyli mamy czarno na bialym, ze jestescie polpraciami... ciekawy przypadek
                          medyczny, zglosze go do szpitala na watku o mozgu!
                          • avalanche Re: MINA! 18.11.01, 01:36
                            Gość portalu: Mina napisał(a):

                            > czyli mamy czarno na bialym, ze jestescie polpraciami... ciekawy przypadek
                            > medyczny, zglosze go do szpitala na watku o mozgu!

                            TAAAAAK, medycyna ma wiele jeszcze do odkrycia.
                            Przypadek raczej nieuleczalny w tutejszym szpitalu.
                            Za duzo wirusow tam grasuje,zakazenie bezwarunkowe. Ciebie Mina mozna nawet
                            zrozumiec jak piszesz.
                            Mozesz zglosic.

                • Gość: Men Re: av.. czym kolwiek jesteś IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 18.11.01, 01:16
                  avalanche napisał(a):

                  > ..zapomnialas dodac: ...i czym stuka w klawiature.
                  > Zobacz tylko, jaki ON jest inteligentny,co?I tego mozecie nam pozazdroscic.
                  > Poniewaz wierze MEN(owi), poprosze go by nie byl zbytnio zlosliwy wobec Ciebie.
                  > Nie martw sie, zawsze sie mnie slucha,nawet bez via...

                  No to teraz przegiąłes pałe - mina cie zaje.. i ci w ogole nie pomogę
                  • Gość: Mina Re: av.. czym kolwiek jesteś IP: *.turboline.skynet.be 18.11.01, 01:20
                    wiewioreczka to mi tu lata przed nosem caly czas z napuszonym ogonem wiekszym,
                    niz ona cala... czekamy na av, ktory pewnie polecial poszulac telefonu z tarcza

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka