men_ Re: Mina, jam wrocila!!!!! 20.11.01, 23:36 No dobra dosyc tego bałwochwalstwa i eksibicjonizmu - spac, szoruj do wyra, chłop juz czeka Men (tylko zalogowany) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta1 Re: Mina, jam wrocila!!!!! IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 20.11.01, 23:40 Men-Crimen..to jak Cukiereczek -czek:)))Tak mi sie skojarzylo,sorki:) Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re samanta 20.11.01, 23:55 Gość portalu: samanta1 napisał(a): > Men-Crimen..to jak Cukiereczek -czek:)))Tak mi sie skojarzylo,sorki:) I tak sie w Tobie nie zakocham, nie rwij mnie !!!!! jeszcze w pamięci mam te twoje nocne łowy ze skalpelem na moje .. włosy Qrwa m., ale ten Crimen odwazny (czy samobójca) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta1 Re: Re samanta IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 20.11.01, 23:58 Bron Boze,nie rwe Cie!:))) taka skojarzanka!Glodnemu chleb na mysli( mowie o sobie):)))Nie tne tego co lubie :))) Odpowiedz Link Zgłoś
czort Re: Mina, jam wrocila!!!!! 20.11.01, 23:52 A do kogo to bylo, do mnie czy do minusi? Jezeli do mnie, to kula w plot. U mnie w lozku ma czekac zona, jeszcze sie z nia nie rozwiodlam. Jak mi ponownie nie dopierze gaci , to pomysle o rozwodzie i bedziesz tu mogl sobie wypisywac, co chcesz. I juz. czort Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta1 Re: Mina, jam wrocila!!!!! IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 20.11.01, 23:59 dopiere,dopiere!!!:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Qrwa m., trójkącik czy co ????:))))))))) 21.11.01, 00:03 Ten facet to ma farta dobra, lece spac, ale nie w trójkąciku :(((((((((((( Odpowiedz Link Zgłoś
czort Re: Qrwa m., trójkącik czy co ????:))))))))) 21.11.01, 00:06 A o jakim trojkaciku myslisz - podpuchaczu jeden? Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: Qrwa m., trójkącik czy co ????:))))))))) 21.11.01, 00:10 Takim co ma trzy wierzchołeczki i jeden środeczek :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re: Qrwa m., trójkącik czy co ????:))))))))) 21.11.01, 00:14 W trojkacie forumowskim nie jeden men wylecial w powietrze,tak go roznego rodzaju miny zaminowaly,prawda MEN? Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: Av 21.11.01, 00:21 Spoko, mena nic nie wypierdzieli, zęby juz tu "zjadł" na tym forum ! A w ogóle czasami pierdzielisz takie głupoty, jakbys baba był ! Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re: Men 21.11.01, 00:28 men_ napisał(a): > Spoko, mena nic nie wypierdzieli, zęby juz tu "zjadł" na tym forum ! > A w ogóle czasami pierdzielisz takie głupoty, jakbys baba był ! No to,ja,jestem spokojny juz teraz,bo szkoda mi kazdego chlopa. Bez zebow tez my sa chlopy,no nie? Bez obaw MEN, testosteron. Odpowiedz Link Zgłoś
czort Re: Qrwa m., trójkącik czy co ????:))))))))) 21.11.01, 00:24 Prawda avalanche, swieta prawda. buziaczki. czort Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re: Czort 21.11.01, 00:31 Caluj mnie Czorcie calego,od stop do glowy,nie zostaw wolnego miejsca,bardzo lubie Twoje pieszczoty! Odpowiedz Link Zgłoś
czort Re: Czort 21.11.01, 00:41 A skad, do anielki jasnej, wiesz jak pieszcze? czort Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: Czort 21.11.01, 00:45 czort napisał(a): > A skad, do anielki jasnej, wiesz jak pieszcze? > czort Czorciku, nie irytuj sie, szkodzi na cerę ... Ktos nam to zdradził na tym forum .:))) Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re: Czort 21.11.01, 00:50 czort napisał(a): > A skad, do anielki jasnej, wiesz jak pieszcze? > czort Po prostu,marznia kiedys sie spelniaja.Najwazniejsze,ze wiem co lubie,no nie? Odpowiedz Link Zgłoś
czort Re: Qrwa m., trójkącik czy co ????:))))))))) 21.11.01, 01:11 A co za kurwa (nawet meska) to powiedziala? czort Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: czorcik 21.11.01, 01:14 Mów tak dalej czorciku, zaczynam sie podniecać .. To muzyka na mój .. Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: czorcik 21.11.01, 01:19 czort napisał(a): > No ftora, to ftora? > do diabla, ktora? Albo juz spie, albo nic juz nie rozumiem czorciku Odpowiedz Link Zgłoś
czort Re: czorcik 21.11.01, 01:24 Ktora kurwa ci zdradzila, jak pieszcze i czy w ogole? Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: czorcik 21.11.01, 01:26 Czorciku śliczna jedynaczko, Tak nie lubisz swej płci (pieknej) Odpowiedz Link Zgłoś
czort Re: czorcik 21.11.01, 01:28 marsz mi natentychmiast o 1:45 na czat , to ci nogi z dupy powyrywam Ale o co chodzi? czort Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: czorcik 21.11.01, 01:30 Panienko ja zaraz idę spać, a nie pamietasz (juz tak szczerze) jak Ciebie próbowałem poderwać i mówiłas , że niestety masz juz kogos (faceta) Odpowiedz Link Zgłoś
czort Re: czorcik 21.11.01, 01:35 Sorki, nie pamietam, coz starosc nie radosc. ale imie i nazwisko prosze, iskad zes jest Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re: czorcik 21.11.01, 01:30 czort napisał(a): > Ktora kurwa ci zdradzila, jak pieszcze i czy w ogole? Mnie sie nie musisz pytac,wiedzialem to widzac jak STAWIASZ PRZECINKI,a MEN poznal pewnie po "U" otwartym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mina Re: czorcik IP: *.turboline.skynet.be 21.11.01, 03:58 Czorciku, do kurwy nedzy! Jakze sie ciesze!!! Psyjezdzej wrescie!!! a moze by tak z zonom psyjechala? wyro podwojne dla gosci jezd. Co ci sie bedzie puscac pod nieobecnosc. Powaznie godom. Kurna, wlasnie zauwazylam, ze pies mi slownik etymologiczny nadzarl. Wsyskie rozumy kce pozjadac abo co? O, juz mo psechodzi po tym winku wiecornym. Na kaca najlepse jezd mleczko. Mam go tu zapas, jakbys sie pytala. A men tak dokladnie wie, bo men to KG. KG zawsze zanim zaatakuje ofiare, robi na jej temat dokladny wywiad, by potem obezwladniac rzeczona ofiare znajomoscia detali na jej temat. BADZ CZUJNA! KG NIE SPI! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: men Re: mina IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 21.11.01, 05:10 Mina Ty jednak jestes CICHA LIPA - jak nie wiesz co to znaczy to Ci jutro napiszę. KG tfu, men Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mina Re: mina IP: *.turboline.skynet.be 21.11.01, 05:20 men, a co ty - juz nie spisz, czy jeszcze? men nie denerwuj sie tak z rana. KG to postac literacka:) o - czyzby przez przypadek punkcik dla mnie? ale i tak cie lubie. naprawde! Odpowiedz Link Zgłoś