Dodaj do ulubionych

Mina, jam wrocila!!!!!

20.11.01, 23:27
Obserwuj wątek
    • men_ Re: Mina, jam wrocila!!!!! 20.11.01, 23:36
      No dobra dosyc tego bałwochwalstwa i eksibicjonizmu - spac, szoruj do wyra,
      chłop juz czeka

      Men (tylko zalogowany)
      • Gość: samanta1 Re: Mina, jam wrocila!!!!! IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 20.11.01, 23:40
        Men-Crimen..to jak Cukiereczek -czek:)))Tak mi sie skojarzylo,sorki:)
        • men_ Re samanta 20.11.01, 23:55
          Gość portalu: samanta1 napisał(a):

          > Men-Crimen..to jak Cukiereczek -czek:)))Tak mi sie skojarzylo,sorki:)

          I tak sie w Tobie nie zakocham, nie rwij mnie !!!!!
          jeszcze w pamięci mam te twoje nocne łowy ze skalpelem na moje .. włosy

          Qrwa m., ale ten Crimen odwazny (czy samobójca)

          • Gość: samanta1 Re: Re samanta IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 20.11.01, 23:58
            Bron Boze,nie rwe Cie!:))) taka skojarzanka!Glodnemu chleb na mysli( mowie o
            sobie):)))Nie tne tego co lubie :)))
      • czort Re: Mina, jam wrocila!!!!! 20.11.01, 23:52
        A do kogo to bylo, do mnie czy do minusi? Jezeli do mnie, to kula w plot. U
        mnie w lozku ma czekac zona, jeszcze sie z nia nie rozwiodlam. Jak mi ponownie
        nie dopierze gaci , to pomysle o rozwodzie i bedziesz tu mogl sobie wypisywac,
        co chcesz. I juz.
        czort
        • Gość: samanta1 Re: Mina, jam wrocila!!!!! IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 20.11.01, 23:59
          dopiere,dopiere!!!:))))
        • men_ Qrwa m., trójkącik czy co ????:))))))))) 21.11.01, 00:03
          Ten facet to ma farta

          dobra, lece spac, ale nie w trójkąciku :((((((((((((
          • czort Re: Qrwa m., trójkącik czy co ????:))))))))) 21.11.01, 00:06
            A o jakim trojkaciku myslisz - podpuchaczu jeden?
            • men_ Re: Qrwa m., trójkącik czy co ????:))))))))) 21.11.01, 00:10
              Takim co ma trzy wierzchołeczki i jeden środeczek :)))))
              • avalanche Re: Qrwa m., trójkącik czy co ????:))))))))) 21.11.01, 00:14
                W trojkacie forumowskim nie jeden men wylecial w powietrze,tak go roznego
                rodzaju miny zaminowaly,prawda MEN?
                • men_ Re: Av 21.11.01, 00:21
                  Spoko, mena nic nie wypierdzieli, zęby juz tu "zjadł" na tym forum !
                  A w ogóle czasami pierdzielisz takie głupoty, jakbys baba był !
                  • avalanche Re: Men 21.11.01, 00:28
                    men_ napisał(a):

                    > Spoko, mena nic nie wypierdzieli, zęby juz tu "zjadł" na tym forum !
                    > A w ogóle czasami pierdzielisz takie głupoty, jakbys baba był !

                    No to,ja,jestem spokojny juz teraz,bo szkoda mi kazdego chlopa.
                    Bez zebow tez my sa chlopy,no nie?
                    Bez obaw MEN, testosteron.


                • czort Re: Qrwa m., trójkącik czy co ????:))))))))) 21.11.01, 00:24
                  Prawda avalanche, swieta prawda. buziaczki.
                  czort
                  • avalanche Re: Czort 21.11.01, 00:31
                    Caluj mnie Czorcie calego,od stop do glowy,nie zostaw wolnego miejsca,bardzo
                    lubie Twoje pieszczoty!
                    • czort Re: Czort 21.11.01, 00:41
                      A skad, do anielki jasnej, wiesz jak pieszcze?
                      czort
                      • men_ Re: Czort 21.11.01, 00:45
                        czort napisał(a):

                        > A skad, do anielki jasnej, wiesz jak pieszcze?
                        > czort

                        Czorciku, nie irytuj sie, szkodzi na cerę ...
                        Ktos nam to zdradził na tym forum .:)))
                      • avalanche Re: Czort 21.11.01, 00:50
                        czort napisał(a):

                        > A skad, do anielki jasnej, wiesz jak pieszcze?
                        > czort
                        Po prostu,marznia kiedys sie spelniaja.Najwazniejsze,ze wiem co lubie,no nie?

                  • czort Re: Qrwa m., trójkącik czy co ????:))))))))) 21.11.01, 01:11
                    A co za kurwa (nawet meska) to powiedziala?
                    czort
                    • men_ Re: czorcik 21.11.01, 01:14
                      Mów tak dalej czorciku, zaczynam sie podniecać ..
                      To muzyka na mój ..
                      • czort Re: czorcik 21.11.01, 01:16
                        No ftora, to ftora?
                        do diabla, ktora?
                        • men_ Re: czorcik 21.11.01, 01:19
                          czort napisał(a):

                          > No ftora, to ftora?
                          > do diabla, ktora?

                          Albo juz spie, albo nic juz nie rozumiem czorciku
                          • czort Re: czorcik 21.11.01, 01:24
                            Ktora kurwa ci zdradzila, jak pieszcze i czy w ogole?
                            • men_ Re: czorcik 21.11.01, 01:26
                              Czorciku śliczna jedynaczko, Tak nie lubisz swej płci (pieknej)
                              • czort Re: czorcik 21.11.01, 01:28
                                marsz mi natentychmiast o 1:45 na czat , to ci nogi z dupy powyrywam Ale o co
                                chodzi?
                                czort
                                • men_ Re: czorcik 21.11.01, 01:30
                                  Panienko ja zaraz idę spać, a nie pamietasz (juz tak szczerze) jak Ciebie
                                  próbowałem poderwać i mówiłas , że niestety masz juz kogos (faceta)
                                  • czort Re: czorcik 21.11.01, 01:35
                                    Sorki, nie pamietam, coz starosc nie radosc. ale imie i nazwisko prosze, iskad
                                    zes jest
                              • czort Re: czorcik 21.11.01, 01:30
                                Kurwa to nie plec, to charakter
                            • avalanche Re: czorcik 21.11.01, 01:30
                              czort napisał(a):

                              > Ktora kurwa ci zdradzila, jak pieszcze i czy w ogole?
                              Mnie sie nie musisz pytac,wiedzialem to widzac jak STAWIASZ PRZECINKI,a MEN
                              poznal pewnie po "U" otwartym.

                              • Gość: Mina Re: czorcik IP: *.turboline.skynet.be 21.11.01, 03:58
                                Czorciku, do kurwy nedzy! Jakze sie ciesze!!!
                                Psyjezdzej wrescie!!! a moze by tak z zonom psyjechala? wyro podwojne dla gosci
                                jezd. Co ci sie bedzie puscac pod nieobecnosc. Powaznie godom.
                                Kurna, wlasnie zauwazylam, ze pies mi slownik etymologiczny nadzarl. Wsyskie
                                rozumy kce pozjadac abo co?
                                O, juz mo psechodzi po tym winku wiecornym. Na kaca najlepse jezd mleczko. Mam
                                go tu zapas, jakbys sie pytala.
                                A men tak dokladnie wie, bo men to KG. KG zawsze zanim zaatakuje ofiare, robi
                                na jej temat dokladny wywiad, by potem obezwladniac rzeczona ofiare znajomoscia
                                detali na jej temat. BADZ CZUJNA! KG NIE SPI!
                                • Gość: men Re: mina IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 21.11.01, 05:10
                                  Mina Ty jednak jestes CICHA LIPA - jak nie wiesz co to znaczy to Ci jutro
                                  napiszę.
                                  KG tfu, men
                                  • Gość: Mina Re: mina IP: *.turboline.skynet.be 21.11.01, 05:20
                                    men, a co ty - juz nie spisz, czy jeszcze?
                                    men nie denerwuj sie tak z rana. KG to postac literacka:)
                                    o - czyzby przez przypadek punkcik dla mnie?
                                    ale i tak cie lubie. naprawde!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka