Gość: Artur
IP: *.acn.waw.pl
31.08.03, 19:13
Czy ktoś z Was,Szanowni Forumowicze i Forumowiczki,uprawiał kiedyś
erolewatywę?Tj.lewatywę,którą robi się dla przyjemności.Od lat mam w łazience
taką pomarańczową,gumową gruszkę stosowaną do czyszczenia nosa(?) lub
lewatywy.Niedawno zachęcony lekturą pewnego zagranicznego czasopisma dla
dorosłych poprosiłem pannę żeby zrobiła mi delikatną lewatywę i było SUPER!-
nie potrafię opisać tej przyjemności,tego trzeba spróbować.Starałem się
trzymać stolec jak najdłużej aż mnie w końcu przeczyściło.Bardzo przyjemne
uczucie,nieco odmienne od orgazmu.