Dodaj do ulubionych

erolewatywa

IP: *.acn.waw.pl 31.08.03, 19:13
Czy ktoś z Was,Szanowni Forumowicze i Forumowiczki,uprawiał kiedyś
erolewatywę?Tj.lewatywę,którą robi się dla przyjemności.Od lat mam w łazience
taką pomarańczową,gumową gruszkę stosowaną do czyszczenia nosa(?) lub
lewatywy.Niedawno zachęcony lekturą pewnego zagranicznego czasopisma dla
dorosłych poprosiłem pannę żeby zrobiła mi delikatną lewatywę i było SUPER!-
nie potrafię opisać tej przyjemności,tego trzeba spróbować.Starałem się
trzymać stolec jak najdłużej aż mnie w końcu przeczyściło.Bardzo przyjemne
uczucie,nieco odmienne od orgazmu.
Obserwuj wątek
    • schizo69 Re: erolewatywa 31.08.03, 19:16
      No niech mi ktoś jeszcze powie,że to ja jestem najbardziej porąbany!
      Tobie koleś to kompletnie odpierdoliło!!!
      • 314rattz Re: erolewatywa 02.09.03, 15:33
        a co złego jest w lewatywie? I dlaczego koleś ma byc popier....? Jezu, ludzie,
        ale niektórzy mają ograniczenia!
      • Gość: qq1 Re: erolewatywa IP: *.zgora.dialog.net.pl 11.09.03, 21:32
        No więc Schizo69 !

        To jest pierwsza Twoja wypowiedź , z którą się całkowicie zgadzam :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka