aniela 03.12.03, 23:54 jest to forum? o inteligencji czy o Normalsie zwanym Januszem oraz innymi. bo chcialam wlasnie zweryfokowac moje sluszne poglady na wszystko, ale zaden watek sie do tego nie nadje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zarlaczka Re: o czym 04.12.03, 08:50 Droga Anielo! Wątek jest i o inteligencji i o Normalsie zwanym Januszem, bowiem Janusz zwany Normalsem jest człekiem inteligentnym (o innych jego przymiotach przemilczę, bowiem ma być to wątek merytoryczny), więc skoro mowa o nim, to i pośrednio o inteligencji. Myślę więc, że nazwa forum jest prawie adekwatna, prawie, bowiem inteligencja Normalsa zwanego Januszem nigdy nie potrzebowała reaktywacji. Z wyrazami szacunku Normalsowa Żarłaczka Odpowiedz Link Zgłoś
j_karolak Re: o czym 04.12.03, 09:04 Dziękuję piękna i mądra Żarłaczko. Post Anieli przemilczę. Odpowiedz Link Zgłoś
normalsowa_zarlaczka Re: o czym 04.12.03, 09:10 Tylko prawda wypływa z mych ust, tak więc nie masz powodu, Najdroższy Normalsiku, do podziękowań. Ja natomiast dziękuję Ci bardzo za komplementa z serca, jak mniemam, płynące. Odpowiedz Link Zgłoś
miltonia Re: o czym 07.12.03, 16:58 Znowu sekta poluje na Normalsa. Dobrze, ze ma mnie, moze jakos go obronie. Odpowiedz Link Zgłoś