03.12.03, 23:54
jest to forum? o inteligencji czy o Normalsie zwanym Januszem oraz innymi.
bo chcialam wlasnie zweryfokowac moje sluszne poglady na wszystko, ale zaden
watek sie do tego nie nadje.
Obserwuj wątek
    • zarlaczka Re: o czym 04.12.03, 08:50
      Droga Anielo!
      Wątek jest i o inteligencji i o Normalsie zwanym Januszem, bowiem Janusz zwany
      Normalsem jest człekiem inteligentnym (o innych jego przymiotach przemilczę,
      bowiem ma być to wątek merytoryczny), więc skoro mowa o nim, to i pośrednio o
      inteligencji. Myślę więc, że nazwa forum jest prawie adekwatna, prawie, bowiem
      inteligencja Normalsa zwanego Januszem nigdy nie potrzebowała reaktywacji.
      Z wyrazami szacunku
      Normalsowa Żarłaczka
      • j_karolak Re: o czym 04.12.03, 09:04
        Dziękuję piękna i mądra Żarłaczko. Post Anieli przemilczę.
        • normalsowa_zarlaczka Re: o czym 04.12.03, 09:10
          Tylko prawda wypływa z mych ust, tak więc nie masz powodu, Najdroższy
          Normalsiku, do podziękowań. Ja natomiast dziękuję Ci bardzo za komplementa z
          serca, jak mniemam, płynące.
          • miltonia Re: o czym 07.12.03, 16:58
            Znowu sekta poluje na Normalsa. Dobrze, ze ma mnie, moze jakos go obronie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka