Dodaj do ulubionych

Atari, Spectrum,Commodore- potrzebne pilnie!

13.10.04, 14:15
potrzebuję do pracy jak najstarsze sprzety z branzy komputerowej
jesli zalega ci w piwnicy,garazu to daj znac vipego2@go2.pl

pozdrawiam piotrek
Obserwuj wątek
    • neuron8 Re: Atari, Spectrum,Commodore- potrzebne pilnie! 13.10.04, 14:53
      napisalem ci maial ale otrzymuje zwroty
      albo podaj inny mail albo napisz do mnie

      neuron4@wp.pl
    • outsider_13 Re: Atari, Spectrum,Commodore- potrzebne pilnie! 13.10.04, 16:09
      Ja też usiłowałam wysłać Ci maila, ale tak samo bezskutecznie. Jeśli chcesz to
      napisz outsider_13@wp.pl
      • piotrg4 Re: Atari, Spectrum,Commodore- potrzebne pilnie! 13.10.04, 16:55
        niewiem dlaczego moze ta: piotr@cmstudio.fr.pl lub viperonet@poczta.onet.pl
        • piotrg4 Re: Atari, Spectrum,Commodore- potrzebne pilnie! 15.10.04, 19:27
          potrzebuję do pracy licencjackiej jak najstarsze sprzety z branzy komputerowej
          jesli zalega ci w piwnicy,garazu to daj znac vipego2@go2.pl

          pozdrawiam piotrek
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka