piotrg4 13.10.04, 14:15 potrzebuję do pracy jak najstarsze sprzety z branzy komputerowej jesli zalega ci w piwnicy,garazu to daj znac vipego2@go2.pl pozdrawiam piotrek Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
neuron8 Re: Atari, Spectrum,Commodore- potrzebne pilnie! 13.10.04, 14:53 napisalem ci maial ale otrzymuje zwroty albo podaj inny mail albo napisz do mnie neuron4@wp.pl Odpowiedz Link Zgłoś
outsider_13 Re: Atari, Spectrum,Commodore- potrzebne pilnie! 13.10.04, 16:09 Ja też usiłowałam wysłać Ci maila, ale tak samo bezskutecznie. Jeśli chcesz to napisz outsider_13@wp.pl Odpowiedz Link Zgłoś
piotrg4 Re: Atari, Spectrum,Commodore- potrzebne pilnie! 13.10.04, 16:55 niewiem dlaczego moze ta: piotr@cmstudio.fr.pl lub viperonet@poczta.onet.pl Odpowiedz Link Zgłoś
piotrg4 Re: Atari, Spectrum,Commodore- potrzebne pilnie! 15.10.04, 19:27 potrzebuję do pracy licencjackiej jak najstarsze sprzety z branzy komputerowej jesli zalega ci w piwnicy,garazu to daj znac vipego2@go2.pl pozdrawiam piotrek Odpowiedz Link Zgłoś