zmooda 26.02.11, 15:24 Witam, Ma ktoś może kask narciarski?? Potrzebuję pożyczyć na niedzielę. Pozdrawiam zmooda Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj