23.07.04, 16:04
kto się wybiera?
Obserwuj wątek
    • andy_sz Re: WATRA 24.07.04, 22:50
      Strasznie zaluje, ale w tym roku nie uda mi sie...
      Jestem jednak mysla z ludzmi ktorzy tam swietuja.
      Jak tylko otrzymam jakies informacje od ludzi ktorzy byli, to sie podziele :-)
      A jak pogoda, nie uwierze jesli powiecie ze nie padalo :-)
      • giks Re: WATRA 24.07.04, 23:04
        hmmm no cóż... była piękna pogoda aż do przed chwlą jakieś 18 min temu zaczeło
        padać :) wg. prognozy pogody cały weekend ma byc mokry szczególnie u nas

        ..tradycja w końcu nie ;)
        • basman.gorlice Re: WATRA 26.07.04, 13:08
          A ja oczywiście byłem, jak co roku, i tym razem sobie nawet dwa koncerty
          zagrałem z WERETENEM w tak zwanym miedzyczasie hucznie obchodząc urodziny.
          I Drewutnia pięknie grała, i dziewczęta i chłopcy z Ukrainy, Słowacji i
          Chorwacji, i moja kochana lwowska łemkowsyna i spotkałem pana Józefa i się
          ucieszyłem, że w dobrym zdrowiu Go odnajduję ;-). Lubię Watrę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka