andy_sz Re: WATRA 24.07.04, 22:50 Strasznie zaluje, ale w tym roku nie uda mi sie... Jestem jednak mysla z ludzmi ktorzy tam swietuja. Jak tylko otrzymam jakies informacje od ludzi ktorzy byli, to sie podziele :-) A jak pogoda, nie uwierze jesli powiecie ze nie padalo :-) Odpowiedz Link Zgłoś
giks Re: WATRA 24.07.04, 23:04 hmmm no cóż... była piękna pogoda aż do przed chwlą jakieś 18 min temu zaczeło padać :) wg. prognozy pogody cały weekend ma byc mokry szczególnie u nas ..tradycja w końcu nie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
basman.gorlice Re: WATRA 26.07.04, 13:08 A ja oczywiście byłem, jak co roku, i tym razem sobie nawet dwa koncerty zagrałem z WERETENEM w tak zwanym miedzyczasie hucznie obchodząc urodziny. I Drewutnia pięknie grała, i dziewczęta i chłopcy z Ukrainy, Słowacji i Chorwacji, i moja kochana lwowska łemkowsyna i spotkałem pana Józefa i się ucieszyłem, że w dobrym zdrowiu Go odnajduję ;-). Lubię Watrę. Odpowiedz Link Zgłoś