Dodaj do ulubionych

lądowisko

12.05.06, 13:29
Sprzedaż szpitalnych działek przy ul. Węgierskiej oraz wydzielenie terenu pod
parking dla klientów Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
rozważa zarząd powiatu gorlickiego.

Propozycje takie złożył dyrektor szpitala Marian Świerz licząc, że zyski z
tej transakcji zasilą kasę zadłużonej lecznicy. W grę wchodzi m. in. zbycie
terenu o łącznej powierzchni jednego hektara. Mieści się on przy ul.
Węgierskiej, a więc w sąsiedztwie ruchliwej drogi w kierunku przejścia
granicznego w Konieczn-Cytat

Jeżeli, nie wydzielą przy tym terenu pod lądowisko dla helikopterów to
przekreślą szanse na dostosowanie szpitala do norm unijnych. Mam nadzieję ,
że ktoś z rajców o tym pomyśli.
Obserwuj wątek
    • pepem Re: lądowisko 30.06.06, 10:28
      W temacie lądowiska najbardziej obeznany jest Pan były burmistrz Abram. I myślę
      że p. dyr. Świerz zna do niego telefon. Jeszcze brakuje p. Szury, i będzie
      idealne towarzystwo od "ratowania" szpitala. Niech się teraz wykażą swoimi
      zdolnościami.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka