emlek
12.05.06, 13:29
Sprzedaż szpitalnych działek przy ul. Węgierskiej oraz wydzielenie terenu pod
parking dla klientów Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
rozważa zarząd powiatu gorlickiego.
Propozycje takie złożył dyrektor szpitala Marian Świerz licząc, że zyski z
tej transakcji zasilą kasę zadłużonej lecznicy. W grę wchodzi m. in. zbycie
terenu o łącznej powierzchni jednego hektara. Mieści się on przy ul.
Węgierskiej, a więc w sąsiedztwie ruchliwej drogi w kierunku przejścia
granicznego w Konieczn-Cytat
Jeżeli, nie wydzielą przy tym terenu pod lądowisko dla helikopterów to
przekreślą szanse na dostosowanie szpitala do norm unijnych. Mam nadzieję ,
że ktoś z rajców o tym pomyśli.