27.12.08, 20:31
gdzie spedzacie Sylwestra ??

ja na rynku :D ............... w Rzeszowie :D a jesli nie na rynku to w kazdym razie w Rzeszowie :)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka