nataliazal1 27.12.08, 20:31 gdzie spedzacie Sylwestra ?? ja na rynku :D ............... w Rzeszowie :D a jesli nie na rynku to w kazdym razie w Rzeszowie :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj