Dodaj do ulubionych

zaproszenia

24.01.07, 13:18
jak sie do tego zabrac?? gdzie w Lublinie znajde jakies ladne, gustowne
zaproszenia?? nie wiem gdzie pojsc, jakie sa ceny, ile wczesniej to
zalatwiac..
Obserwuj wątek
    • shameeka Re: zaproszenia 24.01.07, 13:34
      ja podaje strony interentowe.
      bo inaczej sie nie orientuje...
      www.kobis.com.pl/zaproszenia.php?s=5
      www.zaproszenia-slubne.com/printmedia/index.php?tresc=miniaturki.php&katalog=katalogSlubne1.php
      zaproszenia-itd.pl/
      • lobo25 Re: i jeszcze inne stronki 24.01.07, 20:59
        ja polecam zaproszenia z allegro w firmie efekt studio.. z zaproszenie-
        slubne.com nie polecam bo olewaja klientow, z cartalii w olimpie tez nie
        polecam bo beznadziejna dziewczyna tam obsluguje i raczej jej wisi czy cos
        sprzeda czy nie.. odechciewa sie od razu z nia gadac i ogladac te katalogi
        • yoolia7 Re: i jeszcze inne stronki 25.01.07, 09:25
          tez polecam efekt studio. Zamawiałam rok temu. Można się z gosciem dogadac,
          rabacik da. Najlepsze było to że wysłał zaproszenia zanim wysałam mu kasę :) co
          raczej się nie zdarza na allegro :)
          • malenkajalenka Re: i jeszcze inne stronki 25.01.07, 10:25
            lobo, a gdzie jeszcze w Lublinie mozna znalezc fajne zaproszenia?? co to jest
            to efekt studio?

a co do tych zaproszen przez internet to jak one wygladaja w srodku?? bo to
            dziwne jest, czy wydtukowane sa w nich nazwiska gosci czy trezba wpisywac??
            • lobo25 Re: i jeszcze inne stronki 25.01.07, 16:18
              malenkajalenka napisała:

> lobo, a gdzie jeszcze w Lublinie mozna znalezc fajne zaproszenia?? co to jest
              > to efekt studio?
              >
              > a co do tych zaproszen przez internet to jak one wygladaja w srodku?? bo to
              > dziwne jest, czy wydtukowane sa w nich nazwiska gosci czy trezba wpisywac??
              >
              >

Efekt Studio to firma, ktora zajmuje sie zaproszeniami i sprzedaje je na
              allegro. Pan ktory jest przedsttawicielem tej firmy bardzo dokladnie i
              wyczerpujaco odpowiada na moje maile (firma ma siedzibe w warszawie). Poleciła
              mi ich jedna z forumowiczek i wlasciwie zdecydowaliśmy się juz, że zaproszenia
              kupimy od nich. Dają rabat przy wiekszej ilosci i ogolnie mozna sie dogadac. Co
              do srodka zaproszen, to o wszystkim decydujesz sama. On wysyla Ci tylko maila z
              roznymi czcionkami i przykladowymi wierszykami, tekstami. Ty, jesli sie juz
              zdecydujesz piszesz mu jaka chcesz wersje on to wrzuca w komputer i wysyla Ci
              projekt. Dopiero gdy Ty zatwierdzisz projekt zaproszenia idą do druku. Co do
              nazwisk gosci, to mozesz umowic sie zeby wydrukowal Ci je na zaproszeniach lub
              pozostawil wolne miejsca zebys sama mogla wpisac. Mozesz zdecydowac sie na taka
              opcje, ze w srodku jest jednolity tekst zaproszenia a nadruk nazwisk zrobia Ci
              tylko na kopertach.

Co do Twojego drugiego pytania o zaproszenia w Lublinie, to z tego co wiem jest
              drukarnia na cyruliczej- to przy placu zamkowym, wchodzi sie od lubartowskiej
              np.; poza tym na wyszynskiego sa ( podobno te same co w olimpie - czyli
              cartalia , chociaz mam nadzieje ze obsluga lepsza niz w cartalii na olimpie,
              poza tym jeszcze podobno gdzies na narutowicza i na glebokiej ale to musisz
              sprawdzic np w panoramie firm, bo nie wiem dokladnie gdzie. Co do zaproszen z
              Narutowicza i Wyszynskiego to nie naleza one w wiekszosci do najtanszych :)

W razie pytan i niejasnosci pisz.. mam nadzieje ze nie zagmatwalam bardzo tej
              odpowiedzi
              pozdrawiam
          • 1anian Zaproszenia OLimp 22.01.08, 23:32
            Zależy, które stoisko w Olimpie.
            Napewno miła obsługa jest na stoisku przy kawiarence Czekoladka. Na tym drugim nie byłam, wiec nie wiem.
            Byłam dzisiaj w ich pracowni dikor na stefczyka i jestem zadowolona, a ceny zaproszń są różne, wykonuja też indywidualne zaproszenia. Jeszcze nie wiem na co się zdecyduję.
    • megi_m Re: zaproszenia 05.02.07, 09:20
      jesli zaproszenia w przyzwoitej cenie to tylko na allegro. w lubelksich punktach
      za jakies sredniej pieknosci zaplacisz ponad 4 zł bez nadruku. ja własnie czekam
      na nasze slubne...zapłacę 3 zł z nadrukiem i personifikacją.
    • niunieczka24 Re: zaproszenia 23.04.08, 19:12
      my podłapaliśmy kontakt od koleżanki,która brała już slub:) pan
      przyjechał do domu,zostawił katalogi na dobę,co by sie
      zastanowić,jest w czym wybierać,ceny tez przystępne:) jestśmybardzo
      zadowoleni:) polecamy:)zainteresowanym podam numer:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka