rollindomin
22.11.08, 22:50
witam
jak myslicie kiedy bedzie mozna odrzuc zmiane stop w Szwajcarii i spadający
LIBOR w racie ?
Wlasnie dostalem z DomBanku info ze z dniem 1.11 zostalo podniosione
oprocentowanie i jak patrzylem Libor byl 2,8x. A teraz chyba ok 2,x.