Dodaj do ulubionych

spadek stop w SUI

22.11.08, 22:50
witam

jak myslicie kiedy bedzie mozna odrzuc zmiane stop w Szwajcarii i spadający
LIBOR w racie ?

Wlasnie dostalem z DomBanku info ze z dniem 1.11 zostalo podniosione
oprocentowanie i jak patrzylem Libor byl 2,8x. A teraz chyba ok 2,x.
Obserwuj wątek
    • pawelh2 Re: spadek stop w SUI 23.11.08, 13:58
      Ja tez dostałem pismo informujące o wzroscie oprocentowania, uzasadnianione
      wzrostem liboru z nowym załącznikiem spłat rat kredytu z Dombanku , mimo że 2
      tyg. wcześniej dostałem inny harmonogram na 2 lata. Oczywiście w umowie
      kredytowej jest zawarty punkt że w przypadku wzrostu LIBORU mogą mi zmienić
      harmonogram spłat. Tyle że jestem ciekaw, czy jak teraz Libor spadł o 1,1 % to
      tez mi przyślą harmonogram informujący o obniżeniu rat.
      Jak znam życie to teraz przez 2 lata bede spłacał raty obejmujące chwilowy
      wyskok Liboru do góry

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka