Dodaj do ulubionych

sny - samoloty

02.09.04, 17:42
może ktoś mógłby mi pomóc, bo zaczyna mnie to męczyć. Ciągle śnią mi się
samoloty. Obleciałam już cały świat. Strasznie się boję jak lece i zawsze mam
jakieś przygody łącznie z katastrofami.
dodam że w życu bardzo boję się latać.
Z góry dziękuję za pomoc,może w końcu zrozumiem te sny.
Obserwuj wątek
    • matylda41 Re: sny - samoloty 03.09.04, 10:39
      Samoloty często wprowadzają zamieszanie.Symbolizują strach,który należy
      rozumieć jako ostrzeżenie duszy przed nadmiernie wesołym trybem życia.
      Lot samolotem to uwolnienie się od jakiś ciężarów.
      Choć samolot jest njszybszym w świecie środkiem lokomocji,nie budzi Twojej
      nadzieji,że pokonasz swoje trudności i zmartwienia z super prędkością.Twoja
      dusz uważa bowiem,że latanie jest zbyt niebezpieczne.Jeśli latasz zbyt wysoko i
      odczuwasz strach i zawrót głowy to niepropocjonalne i niemożliwe do
      zrealizowania ambicje.Wszelkie wypadki lotnicze mówią,że Twoje ambicje stają w
      sprzeczności z możliwościami zawodowymi czy miłosnymi.Jeśli w locie towarzyszą
      Tobie inne osoby ,staraj się pojąć,czego są projekcją.Są także pewnymi
      aspektami Twojej osobowości,ponieważ istoty ludzkie również są symbolami
      podobnie tak jak wydarzenia.Katastrofy lotnicze to okres niechcianej
      przemiany.To sen o niepokoju,który wystawia na próbę zdolność do walki.To
      jakieś niepowodzenie spowodowane przez czynniki zewnętrzne.Każda katastrofa
      zapowiada zawsze zasadnicze zmiany w życiu.Strach,który wówczas Tobie
      towarzyszy zapowiada niepowodzenie projektów,upadek wywołany brakiem wiary w
      siebie lub brakiem odporności nerwowej.Musisz poznać przyczynę swojej
      bojaźliwości i wyleczyć się z niej,a wówczas Twoje sny znikną.
      Pozdrawiam.Matylda
    • agrentowy4321 Re: sny - samoloty 08.03.23, 18:27
      To elektryzuje wręcz
    • irona.sonata Re: sny - samoloty 29.04.23, 08:16
      Hmm

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka