malomi
02.09.04, 17:42
może ktoś mógłby mi pomóc, bo zaczyna mnie to męczyć. Ciągle śnią mi się
samoloty. Obleciałam już cały świat. Strasznie się boję jak lece i zawsze mam
jakieś przygody łącznie z katastrofami.
dodam że w życu bardzo boję się latać.
Z góry dziękuję za pomoc,może w końcu zrozumiem te sny.