j.wojak 07.10.04, 15:09 Ludzie w ogóle nie zauważyli i nie przeczytali ostrzeżeń. Przerażające! Ale może się mylę? Chciałbym Jacek Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hollyhunter absolutnie się zgadza 07.10.04, 15:53 ... bo go zwyczajnie mailem sprawdziłam:) guzik wie o kartach przede wszystkim Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JA Re: absolutnie się zgadza IP: *.icpnet.pl 07.10.04, 15:56 Tyle sie naostrzegałam i nic... Nawet nie widzą,że nie odpisuje... hmmm..... Odpowiedz Link Zgłoś
comma Nie nazywajcie ludzi głupcami 07.10.04, 20:57 Jest mi przykro patrzeć, z jaką łatwością na tym forum ocenia się ludzi. Ile w niektórych osobach bezpodstawnej pogardy. Naprawdę jest mi przykro. Być może wielu z tych, którzy piszą do "wróża" to ludzie w potrzebie, w kłopotach, którym trudno odnaleźć się w życiu. Przyszli na forum licząc na pomoc, a co znajdują? Szyderstwo, wyzwiska, kpiny. Drodzy Państwo, więcej taktu i wrozumiałości, bardzo proszę. Odpowiedz Link Zgłoś
warka_strong Re: Nie nazywajcie ludzi głupcami 07.10.04, 21:09 Zabrakło mi tylko: Proszę nie pisać, że my wrózki lubimy naciągać naiwnych, serwując im tandetną rozrywkę. Oczywiście tu w tym miejscu działamy gratis lecz co jakiś czas podrzucimy wątek o "znalezionej właśnie skutecznej wróżce". My wróżki potrafimy, stwarzając iluzję naszej wiarygodności, wciągnąć was w grę pozorów. Może nieraz pod wpływem naszej sugestii zrobicie coś nieodpowiedniego. Ale cóż, my nie nakazujemy wam korzystać z naszych rad... Odpowiedz Link Zgłoś
comma Nie jestem wróżką i nigdy się za takową 07.10.04, 21:28 nie podawałam. Twój post pasuje do tego wątku jak pięść do nosa, najwyraźniej coś ci się pomyliło. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: Nie jestem wróżką i nigdy się za takową IP: *.icpnet.pl 07.10.04, 21:42 Nie ma tu cienia krytyki dla ludzi w potrzebie,bo i my w niej bywamy.Niestety pragnęlismy zwrócic uwagę osób,które nie dostrzegły,że ktoś nabija je w butelkę.Swoje uwagi powinnaś skierować raczej do pierwszego autora tego postu,który właśnie z tych ludzi potrzebujących robi sobie jaja... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: Nie jestem wróżką i nigdy się za takową IP: *.icpnet.pl 07.10.04, 21:44 Chciałam napisać,że chodzi tu o dobrego wróża,który zaczął te dyskusję Sorry j.w. to nie o ciebie chodzi Odpowiedz Link Zgłoś
comma Szkoda, że zwracasz uwagę używając obraźliwych 07.10.04, 22:24 słów. I w dodatku wobec ludzi w potrzebie. To, że ktoś nie dostrzega, iż jest nabijany w butelkę, nie znaczy, że musi być głupcem. Odpowiedz Link Zgłoś
j.wojak ja nie wyzywam! 08.10.04, 08:30 Napisałęm, co mi leżało na sercu, nie mówiłem, że wszyscy zainteresowani to głupcy!!! Chciałbym się dowiedzieć: 1) czy Dobry wróż robi jaja (najwyraźniej tak) 2) jeśli tak, czemu ludzie całkiem zignorowali ostrzeżenia pisane WOŁAMI!? Chciałem też zwrócic w ten sposób uwagę zainteresowanych. Jacek Odpowiedz Link Zgłoś
comma Re: ja nie wyzywam! 08.10.04, 18:02 Jacku, jak wiesz, na forum jesteśmy anonimowi. Więc Twoje słowa i słowa wróża, położone na wirtualnych szalach, ważą tyle samo. Niestety. Pewnie właśnie dlatego ostrzeżenia są nieskuteczne. A dlaczego ludzie do niego piszą? Cóż – być może z tych samych powodów, dla których kupują żywność w hipermarketach. Kwestia ceny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zikq Re: DOBRY WRÓŻ ROBI SOBIE JAJA Z GŁUPCÓW??? IP: *.toya.net.pl 08.10.04, 08:39 itv-jest taka tv -wieczorem wroza tam -posluchajcie jakie bzdury opowiadaja - smiechu warte !!!naciagaja ludzi na koszty -sam probowalem ale asystenki mnie wylaczaja - celowo tez zeby kasa dla programu byla wieksza!!! Odpowiedz Link Zgłoś
j.wojak sprawy stare jak świat 08.10.04, 08:42 Czyli naciąganie ludzi na prymitywne wróżbiarstwo i inne sposoby. Jak to ktoś ujął "w okultyźmie splatają się rzeczy wzniosłe i niskie". Oczywiście ja nie neguję tych wzniosłych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JA COMMA MYLISZ POJĘCIA IP: *.icpnet.pl 08.10.04, 14:57 Comma przestudiowałam jeszcze raz wszystkie posty z tego drzewka.Nikt ani razu Po za Tobą oczywiście nie nazwał tu nikogo głupcem. Coś Ci sie pomieszało... Czy Ty czytać nie umiesz??? Czy też nie rozumiesz słów??? O co Ci własciwie chodzi??? Odpowiedz Link Zgłoś
comma Re: COMMA MYLISZ POJĘCIA 08.10.04, 17:54 Droga "Ja" a przeczytaj Ty sobie ze zrozumieniem naglówek postu, otwierajacego watek. Bo wyglada na to, ze jesli ktos nie umie czytac i nie rozumie slów, to na pewno nie ja. A chodzi mi o to, bysmy szanowali sie nawzajem. Tak trudno to zrozumiec? Czy wiesz, ze wlaczony Caps-Lock, oznacza krzyk? To niezbyt dojrzaly sposób dyskusji - najdelikatniej ujmujac. I po co Ci ta agresja, ta zlosliwosc? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JA Re: COMMA MYLISZ POJĘCIA IP: *.icpnet.pl 08.10.04, 18:04 Ja jestem wyjatkowo spokojna,Cała agresja i złośliwość jest niestety w Tobie! Przyjrzyj sie swoim postom.... Ty jedna masz pretensje do wszystkich z wyjątkiem głównego winowajcy którym jet "dobry wróż" Bądź więc łaskawa i przelej na niego całą swą złóść Odpowiedz Link Zgłoś
comma Przyjrzyj sie moim postom 08.10.04, 18:20 Gość portalu: JA napisał(a): > Ja jestem wyjatkowo spokojna tak, swiadczy o tym krzyk na forum >Cała agresja i złośliwość jest niestety w Tobie! A polega na napisaniu, ze jest mi przykro z powodu nazywania szukajacych pomocy ludzi glupcami > Przyjrzyj sie swoim postom.... Ty równiez > Ty jedna masz pretensje do wszystkich z wyjątkiem głównego winowajcy którym > jet "dobry wróż" Wyrazam jedynie poglad, ze ublizanie ludziom nie jest wlasciwa forma ostrzegania przed oszustem. > Bądź więc łaskawa i przelej na niego całą swą złóść Jezeli ktos tu przelewa zlosc, to napewno nie ja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Re: Przyjrzyj sie moim postom IP: *.icpnet.pl 08.10.04, 18:31 Droga pani commo prosze zwrócić uwage na sprawcę tych postów a nie na tych którzy chca ich przd tym ustrzec Odpowiedz Link Zgłoś
comma Re: Przyjrzyj sie moim postom 08.10.04, 19:11 Drogi panie, forma ostrzezenia tez ma znaczenie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Misia Re: Przyjrzyj sie moim postom IP: *.icpnet.pl 08.10.04, 19:20 A tak wogóle to o co ten raban... Odpowiedz Link Zgłoś
comma O to 08.10.04, 19:29 Pan Jacek napisal, ze dobry wróz robi sobie jaja z glupców. Chodzilo mu o to, ze ludzie nie czytaja ostrzezen przed panem, który oznajmia, ze wrózy z kart klasycznych. Mnie sprawilo przykrosc nazywanie obcych ludzi glupcami i wystosowalam taki post: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=468&w=16478689&a=16489184 I to wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
waloszka Re: DOBRY WRÓŻ ROBI SOBIE JAJA Z GŁUPCÓW??? 09.10.04, 00:08 niestety :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MiR Re: DOBRY WRÓŻ ROBI SOBIE JAJA Z GŁUPCÓW??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.04, 19:10 Cłaowiek mądry, kiedy ma problemy, sam analizuje je logicznie, lub radzi się mądrych przyjaciół itp. Człowiek głupi uzależnia wybory życiowe od słów wróżek, które w 100% są oszustkami. Innymi słowy jak ktoś ma problem i idzie z nim do wróżki to jest głupcem i tyle. A co z tego, że dobry wróż nie zna się na kartach? Jak by się znał to też nie jest w stanie wywróżyć niczego, czego samemu nie można sobie przewidzieć. Podsumowanie. Ja, MiR uważam, że można a nawet trzeba wyśmiewać głupców. Może się opamiętają i zmądrzeją. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
j.wojak Re: DOBRY WRÓŻ ROBI SOBIE JAJA Z GŁUPCÓW??? 12.10.04, 10:25 Gość portalu: MiR napisał(a): >wróżek,które w 100% są oszustkami. Brak dowodów, by wszystkich wrzucać do jednego worka! Własne przekonania-nawet b. silne- nie zastąpią doświadczenia i wiedzy. Odpowiedz Link Zgłoś