Dodaj do ulubionych

wróżba na marzec

21.02.15, 12:22
Jestem dziś w takim przyjemnym, wyciszonym nastroju i nabrałam ochoty postawić wam karty, jak macie ochotę. Na razie jestem zajęta, więc nie wiem, kiedy zacznę, ale mozecie się wpisywać. Żeby było ciekawiej bede ciagnąc każdemu 3 karty, ale 1 karta z tarota, jedna anielska i 1 lenormandy. Czas działania wróżby- od teraz poprzez miesiąc marzec. Wrózba ogólna, wersja niedługa wink
Obserwuj wątek
      • babowa Re: wróżba na marzec 21.02.15, 13:09
        rozmarynie, tez chce
        jako ta z obsejsja poprosze nadal na stosunki pracowe
        choc wiem, ze bedzie bardzo nerwowo i nie licze na zadne ocieplenie to jednak ciagle chciałabym by było inaczej
        no kto wie jak nauczyc sie wdupiemiania?
        • rozmaryn_1 babowa 21.02.15, 18:23
          paz buław, elohimy Orion i Angelika, bocian
          Niepotrzebnie się tak spinasz, bo masz fajne karty. Bedziesz kreatywna, twórcza i oryginalna, mozliwe wspaniałe pomysły, dobre wieści, żywiołowo i entuzjastycznie się zapowiada. Ty sama mozesz stworzyc wokól siebie ciepłą atmosferę, tylko przestań się nastawiać negatywnie. Skup się na celu, na tym, co cię pasjonuje, na nowych pomysłach, a stworzysz wokół siebie cudowną przestrzeń, w którą wkroczą tylko ci, którzy są harmonijnie do ciebie nastawieni. Bocian to zmiany, zmiany na lepsze w otoczeniu takich pieknych kart.
          • babowa Re: babowa 21.02.15, 18:27
            yymmm, dziekismile
            zeby tak było
            dziekuje za tak fajne karty
            ale w głos sie rozesmiałam na fragment- stworzysz wokół siebie cudowną przestrzeń, w którą wkroczą tylko ci, którzy są harmonijnie do ciebie nastawieni.
            big_grin
            trzymam sie wiec wizji bociana smile
            buziak wielki za te miła wizje smile
          • rozmaryn_1 leda 21.02.15, 18:25
            papież, anioły światła, mężczyzna
            Generalnie nie zapowiadaja się zadne wielkie zmiany. Będzie wygodnie, bezpiecznie, rutynowo można powiedzieć, choć serce tęskni za czymś jeszcze... Czas nie bedzie szczególnie sprzyjający, moga pojawic się przeciwności w pewnych sprawach, ale warto uzbroic się w cierpliwość i nie tracić pogody ducha. Wszystko w swoim czasie. Jakiś mężczyzna bedzie miał spore znaczenie tego miesiąca albo ogólnie temat mężczyzn. Może być z rodziny, może bedzie kimś w rodzaju przyjaciela, osoby która podobnie jak ty odczuwa świat i w związku z tym macie szanse znalezc wspólny język, chyba powinnaś go znać.
            • leda-is-one Re: leda 22.02.15, 06:02
              Dziękuję Ci pięknie Rozmarynie,nic dodać nic ująć bezpieczeństwa i wygody mi trzeba..no może jeszcze, żeby to serce nie tęskniło.. Dzięki smile
        • rozmaryn_1 nagietek 21.02.15, 18:24
          rycerz pucharów, elohimy Vista i kristall, księżyc
          Bardzo bedzie ważne, abyś tego miesiąca wsłuchała się w podszepty swojej intuicji. Mozesz napotkać osoby, z którymi nie powinnaś mieć do czynienia dla własnego dobra, mam na mysli ludzi bardzo negatywnych, o fatalnej energii, która może cię uderzyć. Wyobraz sobie, że twoje mysli i uczucia wytwarzają okreslone drgania. Cudze też. Wsłuchaj się w nie, wsłuchaj się, gdy z kimś rozmawiasz. Słowa wypowiedziane na głos mogą mieć mniejsze znaczenie, niż to co usłyszysz intuicyjnie. Zaufaj temu wewnetrznemu głosowi. Pilnuj się tez, co i ty wysyłasz w świat. Bedzie ci może trudno zapanowac nad emocjami. Mozesz się zakochać romantycznie z wzdychaniem do księżyca, ale nie zapomnij tego, co wyzej napisałam. Wysyłaj w świat piękne drgania i tylko na takie odpowiadaj.
      • rozmaryn_1 algaria 21.02.15, 18:22
        7 mieczy, Archanioł Rafał, myszy
        Wyglada na to, że nie wszystko pójdzie jak sobie zaplanowałaś. Gdy pojawia mi się Archanioł Rafał, to zwykle przepowiada mi to jakies przeziebienie lub inne dolegliwości zdrowotne, bo właśnie on jest wtedy potrzebny. Rafał przypomina o tym, że każde niedomaganie czy choroba to wiadomość od naszej duszy, że czegoś nam brakuje albo coś ignorujemy, co istnieje na płaszczyznie duchowej, dlatego gdybysmy nad tym popracowali, powrócilibyśmy do pierwotnej idealnej równowagi i zdrowia. Przyjrzyj się swojemu otoczeniu, czy ktos nie działa za twoimi plecami. Nie musisz się jednak bać o swoją przyszłość. Odkryj to, co ci odbiera energię, co cie podgryza od środka (i od otoczenia). Mozliwe, że potrzebujesz odpoczynku i dla twojej duszy choroba bedzie pretekstem do wytchnienia. Uwolnij się od napiecia i przyjrzyj sie, co ci tak naprawdę dolega.
        • algaria Re: algaria 21.02.15, 18:38
          Dziękuję Ci bardzo.. mam chwilę by się zastanowić, rozejrzeć i przygotować.. choć jak wiadomo do choroby się nie przygotujesz, ale można spróbować ją złagodzić smile
          • rozmaryn_1 Re: algaria 21.02.15, 23:31
            może po prostu uważaj, żeby się czymś od kogoś nie zarazic, unikaj kichających itp. Jak jest wróżba przed czasem, to zawsze istnieje teoretyczna mozliwość unikniecia jej, jesli wiemy, gdzie problem. Uwazaj na ludzi "niby zdrowych" i podkradających energię (typ wampira). Chciałabym, żeby ta wróżba się nie sprawdziła.
            • algaria Re: algaria 22.02.15, 14:53
              Nie uniknę "kaszlaków", bo ludzie chorzy najpierw idą do lekarza, a potem ze zwolnieniem do biblioteki po książki i dopiero później do łóżka. Jeszcze żeby wpadli i wypadli ale nie, oni siedzą, wybierają, cudują, chcą żeby im wybrać - chuchają na mnie, kichają i kaszlą, a potem ja łapie wszystkie wirusy.

Mam nadzieję tylko, że Twoja wróżba dotyczyła mnie osobiście, a nie któregoś z domowników - wolę sama chorować, niż przeżywać chorobę zwłaszcza któregoś z dzieciaków.
        • algaria Kochana Pani Roz.. 13.03.15, 13:25
          Twoja wróżba się już sprawdziła, niestety.. Najpierw sądziłam, że karty mówiły o mojej córce bo grypsko okrutne złapała z początkiem marca - później obawiałam się, że ja się od niej zarażę.. lub złapię przeziębienie. "Niespodzianka" podstępna, złowroga i bardzo bolesna dopadła mnie nagle i .. powaliła. Dodam, że nie jest to przeziębienie, no chyba, że jeszcze to jest mi pisane na dalszą część marca.

Co do otoczenia to chyba wiem kto mym wrogiem choć na piersi własnej wyhodowanym, wykarmionym i wychowanym, a co dolega mej duszy to też już dawno w pełni wiem ... tylko uleczyć tego nie ma jak
            • algaria Re: Kochana Pani Roz.. 13.03.15, 14:39
              Nie przejmuj się - nie zawsze wróżby są cudowne, ja przyjmuje z pokorą wszystkie dary od Losu

Ważne że wróżba się spełniła, bo w tym momencie widać jaką masz "moc" Jesteś niesamowita

Nie do końca wierzyłam, że coś mnie "złamie" ale powiem Ci że musiało to wyjść w kartach bo tak jak teraz mam 2 raz w życiu. Karty w pewien sposób ostrzegły, jakby uprzedziły choć zapobiec i tak bym nie zdołała to jednak..
              Zobacz 7 mieczy podstęp i zaskoczenie smile Rafael -oj wzywałam Go w boleściach smile Myszy - podgryzły i przypadłość uciążliwa wink

Dziś jest o niebo lepiej niż wczoraj czy przedwczoraj.. a jutro będzie jeszcze lepiej.. za kilka dni zapomnę że coś mi było
              • rozmaryn_1 Re: Kochana Pani Roz.. 13.03.15, 17:31
                Skoro spodziewasz się szybkiej poprawy, to cieszę się , że to nic poważnego, choć domyslam się , że było boleśnie. Patrz jak te karty się połączyły ze sobą, piszesz podstepna choroba i mamy 7 mieczy i Rafał, jaka dosłowność smile Dużo zdrówka Algario smile))
      • rozmaryn_1 nikix 21.02.15, 18:25
        6 pucharów, anioły czerwonego promienia, dziecko
        Aż dwie karty powiązane z dzieckiem lub dzieciństwem, może pojawi się więc dosłownie dziecko w twoim życiu. Odbieram te karty jako przekaz dla ciebie, że ugrzęzłaś w przeszłości, a nawet ją idealizujesz, a tymczasem trzeba zacząć nowy etap życia. Marzec może być jeszcze pełen tęsknoty, rozmarzenia i grzebania się w tym, co odeszło, ale anioły widzą, że ci to nie słuzy i będą próbowały postawić przed toba nowe wyzwanie, a może zwrócić ci uwagę na piękno w terazniejszości, wprowadzić w nowe środowisko ludzi, możesz kogoś poznać. Otwórz się na to i bądz spontaniczna jak dziecko.
        • nikix Re: nikix 21.02.15, 21:32
          Dziękuję Rozmarynie smile
          Dziecko. Bardzo boję się tej karty. Boję się, że to może być ostrzeżenie.
          Jak byłam mała byłam bardzo poważnie chora. Wtedy się udało. Mam wrażenie, że od pewnego czasu objawy wracają. W marcu mam robić badania sad
          • rozmaryn_1 Re: nikix 21.02.15, 23:25
            to przestań się bać, jest mnóstwo kart na choroby, ale tobie wyszły karty wspomnień z dzieciństwa, które cie obciazają, tak? Jakby miało cos ci naprawdę zagrażać, to wyszłyby inne karty np. trumna z lenormandów, a z tarota to niby 6 pucharów? Nie, są inne karty pokazujące chorobę. Musisz się z tym uporać wewnetrznie i nabrać wiary i dziecięcej ufności. Dzieci zawsze wierzą, że są pod dobrą opieką i nawet jak im się coś przytrafi bardzo przykrego, szybko o tym zapominają i bawią się nie zdając sobie sprawy ze zmartwienia dorosłego czy upływu czasu. To jest PRZESZŁOŚĆ Nikix. i tak ją traktuj, pozwól jej odejść, trzymam kciuki za wyniki badań smile porozmawiaj z dziewczynką z przeszłości- sobą samą, co wtedy wywołało chorobę, co dziś wywołuje twój strach i podobne objawy? To ma z pewnością jakiś związek.
      • rozmaryn_1 bronxi 21.02.15, 19:44
        8 buław, Archanioł Gabriel, gwiazdy
        Bedzie to aktywny miesiąc, wieloma sprawami bedziesz musiała się zająć lub wiele spraw zacznie wydarzać się w tym samym czasie. Bedziesz mogła popchać wszystkie sprawy, które dotychczas utkwiły w miejscu, jesli czekasz na jakies wiadomości, to nadejdą właśnie teraz, mogą pojawic się tez wieści niespodziewane, które wprawią cie w świetny humor, a może nawet zainspirują. Pojawia się nowe doświadczenia, sprawy, albo znajdą się rozwiązania dla spraw starych. Pomyślne karty dla wszystkich dziedzin życia- miłości, pracy i zdrowia.
        • bronxi Re: bronxi 23.02.15, 08:36
          Dziękuję za optymistyczne wieści Rozmarynku smile
          Po kiepskim styczniu i lutym przydałby się lepszy miesiącsmile
          Dlatego z nadzieją czekam na marzec, który się fajnie według Twoich kart zapowiada, oby, obysmile
      • rozmaryn_1 caro-caro 21.02.15, 19:45
        4 buław, aloha van daath, kwiaty
        Ogólnie bedzie to miły miesiąc. Nie zapowiada wielkich zmian, ale jest tu zadowolenie, stabilizacja i takie zwykłe, codzienne szczęście. W pracy może szykować się awans, nagroda lub coś w tym stylu. W miłości flirt, romans, stabilny szczęśliwy związek, jesli masz stałego partnera, obowiązkowo wielki bukiet kwiatów na 8 marca wink Wygląda na to, że sobie na to "zapracowałaś" wysyłając światu dobre, przyjazne energie. Wróci do ciebie, to co dałaś innym, to dobre coś. Pilnuj się, abyś nadal tak myslała i czuła, a bedziesz tego miała jeszcze więcej. Nie płyń z prądem, kiedy czujesz, że ludzie wokół ciebie podążają złą ścieżką, bo "nieświadomość zbiorowa" bedzie silnie na ciebie oddziaływać. Kiedy gorzej się poczujesz, uświadom sobie, że działa na ciebie energia zbiorowa większej grupy ludzi, nie jest twoja i zawsze możesz się od tego odciąć.
        • caro-caro Re: caro-caro 22.02.15, 09:59
          Dziękuję smile
          4 buławy i bukiet - cudnie big_grin
          Boję się wpływu złych energii na mnie, ale teraz wiem czego unikać. Muszę słuchać mojej intuicji, nie robić nic wbrew sobie i kierować się sercem. Nie działać przeciw innym
          To będzie dobry czas
          A przy tym, powiadasz, prezencik... hmmm chętnie chętnie, tylko ciekawe od kogo wink
          Jeszcze raz dziękuję
      • rozmaryn_1 owieczka 21.02.15, 19:47
        wisielec, Anioł podstawy, ogród
        uważaj na choroby z powietrza, wirusy, infekcje , skupiska ludzi itp. Tak czy inaczej bedzie to miesiąc kiedy trzeba bedzie zwolnić tempo i zwrócić uwagę większą na swoje zdrowie i sprawy ciała. Niekoniecznie trafi cię choroba, jednak coś jest , co twoje ciało pragnie ci powiedzieć, na coś zwrócić uwagę. Wsłuchaj się w jego komunikaty, ono ci wskaże, co jest dla ciebie zdrowe, co buduje twoje zdrowie na przyszłość, a co ci szkodzi. Czas zwolnić i unikać chorób, ale to nie znaczy, że masz unikać wychodzenia z domu. Świeże powietrze i bliskość natury pomoże ci się odnalezc. Przy kontaktach z ludzmi zwróc uwagę na "chemię" ciała, kto cię przyciaga, kto odpycha i słuchaj tego głosu. Dobrze ci podpowiada.
      • rozmaryn_1 rene 21.02.15, 19:48
        3 puchary, Nathanael, koniczyna
        Wesoły miesiąc ci się zapowiada, impreza, zaproszenie, wesele czy chrzciny? Bedzie radość, muzyka, tańce i tak, możesz bez wyrzutów się bawic i anioły wrecz namawiają cie do tego. Będa to chwile radości i przyjemności, które mają dać ci trochę wypoczynku. Po prostu ciesz się, bo powinno byc bardzo miło.
        • re.ne Dziękuję 24.02.15, 10:30
          Bardzo optymistyczna wróżba, nie planuje żadnej imprezki więc będzie to wielka niespodzianka.
          Czekam na spełnienie.
          Pozdrawiam
      • rozmaryn_1 ziajka 21.02.15, 19:49
        Umiarkowanie, anioły fioletowego promienia, kobieta
        Bedziesz miała ważną sprawę do załatwienia z jakąś kobietą. Sprawa ciagnie się od dawna, możliwe, że pochodzi z innego wcielenia. Trzeba abys znalazła sposób na rozwiazanie waszych problemów, jeśli nie chcesz, żeby ta sytuacja znów pojawiła się w twoim zyciu w takiej czy innej formie. Postaraj się zrozumieć, co się dzieje. Zawsze wszystko ma swój początek w ludzkim umyśle, tam zaczyna się historia, a potem pojawiają się skutki tych mysli w postaci słów i czynów, to z kolei pociaga za sobą kolejne konsekwencje i tak umacnia się więz, którą chcielibyśmy przerwać, ale nie wiemy jak. Przebaczenie usuwa karmę.
      • rozmaryn_1 iza 21.02.15, 19:51
        8 mieczy, Archaii przemiany, ptaki
        Mozesz czuć się jak w potrzasku, w sytuacji, gdy "coś", "ktoś", okoliczności powstrzymują cię przed pójściem swoją drogą. Problem tkwi w umyśle bardziej niż w rzeczywistości. Będzie to rzeczywiście w pewien sposób trudny miesiąc dla ciebie, ale tylko dlatego, że nie dostrzegasz, że to co się dzieje, ma być jedynie rodzajem "pobudki" dla twojej duszy. Tak naprawdę tkwi w tym ogromna szansa dla twojego rozwoju, jesli uda ci się przezwyciężyć trudności, znajdziesz to czego szukasz, znajdziesz swoje przeznaczenie. Ta "przeszkoda" stoi , żebyś zaczęła słuchać swojej intuicji i za nią podążała. Masz swoich duchowych opiekunów, którzy cały czas próbują się z tobą skontaktować, bliskie osoby z tamtej strony, anioły...
        • rozmaryn_1 kashaa 22.02.15, 10:29
          paz mieczy, Haschalim Zadkiel, bocian
          Czeka cie zmiana, zapowiadaja ją dwie karty. Dostaniesz jakąś wiadomość, która zapoczątkuje przebieg tej zmiany. Wiadomość ta może wywołać różne emocje, ale jesteś na dobrej drodze, żeby raz na zawsze zakończyc jakąś starą sprawę. Jesteś na tym etapie, że możesz nawet rozwiązać sprawę karmiczną ze swojego zycia, jesteś na to gotowa, więc zrób to, poczujesz ulgę. Nie ogladaj się na przeszłość, pozwól jej odejść i nie bój się popełniać błędów, jeśli to się zdarzy, wybacz sobie i idz dalej, nie ma potrzeby rozpamietywania błędów.
      • rozmaryn_1 gosia 22.02.15, 10:27
        7 pucharów, Archanioł Chamuel, kosa
        Marzec bedzie uczuciowy, staniesz przed trudną uczuciową decyzją. Bedziesz żyła troche bardziej w świecie swoich emocji niż rzeczywistości, poczujesz miłość, miłość ta jednak bedzie w twoich wyobrazeniach, a rzeczywistość sprowadzi cie twardo na ziemie. Może czeka cię rozstanie, a może zranienie, zazdrość lub inne takie uczucie. Proś Archanioła Chamuela, zeby cie przeprowadził przez wszystkie uczuciowe rozterki i wskazał najlepsza droge dla twojego serca.
      • rozmaryn_1 pinia 22.02.15, 10:30
        sprawiedliwość, anioły niebieskiego promienia, kobieta (wypadły 6 pucharów, wieża)
        Będzie to czas na wyjaśnienie i rozwiązanie sprawy, która ma związek prawdopodobnie z jakąś kobietą (sądząc po kartach które wypadły może chodzić o przeszłe wydarzenia, które cie rozczarowały). Mozliwe, że ktoś kogoś przeprosi. Wydarzenia te będą z woli Boga, siły nad tobą chcą abyś uwolniła się od jakiejś toksycznej osoby, sytuacji, zerwała stare więzy, które ci szkodzą. Zachowaj równowagę w ocenie, nie unoś się, spójrz sprawiedliwie i uczciwie, działaj w zgodzie ze swoim sumieniem. Masz szansę korzystnie zakończyć sprawy, jesli jesteś w coś uwikłana niesprawiedliwie.
      • rozmaryn_1 agat 22.02.15, 10:31
        as mieczy, anioły fioletowego promienia, kwiaty
        Zapowiada się coś dobrego. Jeśli coś spędzało ci sen z powiek i nie wiedziałaś jak rozwiazać tą sprawę, to ten miesiąc przyniesie niespodziewany pomysł, inspirację, możliwość zakończenia czegoś, zakończenia w sensie pozytywnym, pozbycia się starych obciążeń. Może jakiś nowy projekt w pracy, może chodzi o jakąś relacje z drugim człowiekiem. Twoje starania zakończą sie sukcesem i przyniesie ci to radość, ulgę, duże zadowolenie. W pracy może pojawić się podwyżka, awans, nagroda. W relacji z człowiekiem poprawe relacji, miłe spotkania, zaproszenie.
        • rozmaryn_1 q18 22.02.15, 12:49
          pustelnik, Archanioł Chamuel, gwiazdy
          Ładne karty na marzec. Czuć tu prawdziwą miłość pod przewodnictwem anielskich i wszelkich sił wyższych, które ci sprzyjają. Trzeba tylko dać sie poprowadzić wskazówkom. Mozesz pragnąć pobyć w samotności, żeby zastanowić się nad ważnymi dla ciebie sprawami i nad miłością w twoim życiu. To może byc miesiąc ciszy i spokoju, bo wyczuwa się tu energię wyczekiwania raczej niż realnej aktywności, jednak jest ci to potrzebne. Zaufaj swojej szczęśliwej gwieżdzie i przewodnikom duchowym, bo poprowadzą cie w piękną i spełnioną miłość, o jakiej marzyłaś.
          • q18 Re: q18 22.02.15, 14:11
            Rozmarynku bardzo dziękuje - ta wróżba to balsam dla mej zbolałej duszy bo dużo złego przeszłam i teraz chciałabym wreszcie poczuć radość
      • rozmaryn_1 inga 22.02.15, 10:33
        8 mieczy, elohimy Clair i Astrea, księżyc
        W tym miesiącu mogą cie osaczyć negatywne odczucia lub mysli. Twoje ciało może to odczuwać również, może ci się nic nie chcieć, albo bedziesz rozdrażniona itp. Ogólnie spadnie ci poziom energii. Rada anielska dla ciebie na ten czas jest taka, abyś dostrzegła, że człowiek jest najwspanialszym kryształem, kryształem, który czasem trzeba oczyścic ze złych energii, które się w nim nagromadziły. Czyściłaś kiedyś kryształy? Człowiek jest podobny do kryształów, bo potrafi zmienić energię otoczenia, podnieść jej poziom lub obniżyć. Unikaj więc ludzi, którzy uzywają cię do oczyszczania swoich złych energii i sama staraj się wyjść z wszelkich negatywizmów, jeśli cie dopadną. Wiesz sama, że 8 mieczy to mysli, myśli i jeszcze raz myśli. Zmień je, wyjdz poza nie i nie daj się osaczyć cudzymi "mieczami" skierowanymi do ciebie.
        • inguszetia_2006 Re: inga 22.02.15, 11:20
          Witam
          O, dziękuję. Księżyc do mnie wróci. Za długo go nie było. I wszystko jasne. To znaczy, niejasnewink Ale za to będę miała natchnienie wróżebne takie, że klękajcie narody... Prawie jak Pytia;-P
          Pzdr.
          Ing
      • rozmaryn_1 ksieznapodolska 22.02.15, 12:50
        6 buław, Archanioł Uriel, drzewo
        Możesz podbić w marcu niejedno serce meskie, karty zapowiadają powodzenie u płci przeciwnej, tylko najpierw musisz się przyjrzeć sobie, bo znowu przyciagniesz to samo. Uriel wzywa cie do samokrytyki i pragnie, abys przestała się nad sobą litować i ciagnąć sprawy uczuć, które należą do przeszlości, a ciebie niepowodzenia doprowadziły do punktu, w którym możesz się czuć uczuciowo pokonana. Ale to nie wojna. Czas się wyprostować , nie dawaj się deptać, ponizać. Uriel przypomina ci, ze zostałaś stworzona jako WIELKA dusza, więc przestań się kurczyć i zacznij bardziej szanowac siebie. Są w tobie jakieś niedobre wzorce pochodzące z rodziny, może od rodziców albo innych osob, coś co zapuściło korzenie i teraz trzyma cię w niekorzystnych zwiazkach. Sama masz moc wyrwania się z tego chorego wyobrażenia, nie potrzebujesz pomocy.
        • rozmaryn_1 sabina 22.02.15, 12:53
          król mieczy, Archanioł Rafał, mężczyzna
          Uważaj na przeziebienia, infekcje z powietrza wszelakie. Jakis mężczyzna bedzie miał spore znaczenie tego miesiąca, nie jest wykluczone, że to jego choroba bedzie dotyczyć , co jednak bedzie miało i na ciebie wpływ. Jeśli masz jakis problem z mężczyzną chłodnym emocjonalnie, to może to być czas kiedy zauważysz to szczególnie wyraznie. Możesz prosić Archanioła Rafała, bo uzdrawia on nie tylko ciało, ale i relacje międzyludzkie. Jeśli szukasz partnera, możesz go poprosić, aby pomógł ci znależć kogoś, z kim połączy cie miłość czy przyjazn, bo on pomaga odnalezc się bratnim duszom. Ogólnie miesiąc chłodny uczuciowo, nawet z pracą mogą byc utrudnienia zwiazane z dolegliwościami zdrowotnymi.
      • rozmaryn_1 baba_potwor 22.02.15, 12:52
        król wody, Aralim Zafkiel, ryby
        Widzę tu jakiegoś męzczyznę, który poruszy twoje serce, ale wyglada na to, że nie glosem serca bedziesz się kierować, a rozsądkiem. Jednak Zafkiel przypomina, że jest rozum ludzki i rozum boski. Jesli kierujesz się konwencja, opinią innych, płyniesz z prądem po prostu, to nie ma to nic wspólnego z prawdziwym rozumem danym od Boga. Tylko nasze wyższe "JA" kieruje się rozumem boskim, więc uwazaj, żebyś oceniajac sytuację kierowała się swoim zdaniem, a nie zdaniem innych. Tak czy inaczej pieniążki do ciebie przypłyną, finanse się poprawią, zdrowie tez powinno dopisać, a i pomocnych ludzi braknąć wokól ciebie nie powinno. Ogólnie bardzo pomyslnie.
        • baba_potwor Re: baba_potwor 22.02.15, 16:38
          Dziękuję za dostawę optymizmu, Rozmarynku. Powiem Ci w sekrecie, że właśnie wczoraj zobaczyłam jednego takiego... Ale on na pewno żonaty albo przebiera w kobietach. Albo jedno i drugie.
      • rozmaryn_1 Re: ROZMARYNKU - DZIĘKUJEMY!!! 22.02.15, 16:20
        Dziekuję za ten piękny uśmiech, choć przyjmuję go od Ciebie po prostu smile nie zgadzam się, żebys brała odpowiedzialność za innych wink
        I powiem Ci, że cieszę się, że trafiłam na to forum i lubie z Wami tu być. Fajnie jest tez czasami tak powrózyć. Pierwszy raz robiłam taki eksperyment z kartami z mieszanych talii, no gdzie ja bym lepiej poćwiczyła niż tutaj wink
        • algaria Re: ROZMARYNKU - DZIĘKUJEMY!!! 22.02.15, 16:51
          Ja też lubię mieszać - Tarota z Lenormandami, często uzupełniam wróżby innymi kartami - dają mi wtedy pełniejszy obraz, dokładniejszą wróżbę, zwłaszcza jeśli zagadnienie jest problematyczne..

Przypomniało mi się ostatnie zdarzenie - kobieta zadała pytanie o wyjazd do rodziny i "zwykły tarot" pokazał mi jak jej będzie, kiedy przyjedzie na miejsce, a tarot magii seksualnej pokazał mi że ona bardzo się obawia tam pojechać - wyszła mi karta "strach".. i okazało się że tam gdzie ona chce pojechać mieszka osoba która ją kiedyś skrzywdziła i mimo szczerej ochoty na spotkanie z rodziną, ona się zwyczajnie boi że go spotka.

I zauważ Rozmarynku że zwykle karty się albo uzupełniają albo potwierdzają -nie ma tak że tarot jest "miły" a Lenormand ' zły" czy na odwrót - tylko przesłanie jest w tej samej tonacji energetycznej. Twoje Anioły tylko wspomagają i pokazują do np którego Anioła się zwrócić w potrzebie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka