Dodaj do ulubionych

Strzelec 23.11- 21.12

    • Gość: ki Strzelec 23.11- 21.12 IP: 94.75.121.* 07.02.10, 18:53
      Niezupełnie zgadzam się z tą opinią, ponieważ jestem strzelcem i nie jestem
      naiwna ani rozrzutna.
    • Gość: Strzałka Re: Strzelec 23.11- 21.12 IP: 87.118.116.* 10.02.10, 09:49
      Prawie wsio pasuje do mnie. Tylko jestem bardziej powolna osoba.
    • Gość: ona Re: Strzelec 23.11- 21.12 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.10, 22:02
      sama jestem STRZELCEM i potwierdzam
      • Gość: ela Re: Strzelec 23.11- 21.12 IP: *.aster.pl 14.02.10, 23:18
        i ja jestem spod strzelca, ale kompletnie nic nie pasuje :(
    • Gość: wszechmistrz Strzelec 23.11- 21.12 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.10, 12:00
      mój tata jest dokładnie taki sam jak w horoskopie
    • Gość: Monia Strzelec 23.11- 21.12 IP: 195.117.128.* 08.04.10, 14:21
      Zgadzam się z "apussem" trochę prawdy zawsze w tym jest, a Ja jako
      zodiakalny strzelec jestem tego przykładem, ale jeden opis się nie
      zgadza "jest skłonny do romansów" - a Ja nie nawidzę zdrady i
      romansów!!! Pzdr. :)
    • Gość: marta Strzelec 23.11- 21.12 IP: *.oswiecim.vectranet.pl 09.04.10, 18:05
      Też się zgadzam z opiesem, ale ciesze się, że jestem strzelcem to
      super znak
    • Gość: Kaśśś Re: Strzelec 23.11- 21.12 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.10, 11:32
      Nie no rzeczywiście to jest prawda,po własnym przykładzie to wiem...
      He he,Strzelcy są boscy:D
    • cytryna76 Re: Strzelec 23.11- 21.12 27.09.10, 20:48
      Zgadzam się. Świetny opis.
    • Gość: byłażonaStrzelca Re: Strzelec 23.11- 21.12 IP: *.centertel.pl 14.10.10, 19:03
      facet Strzelec- największy plotkarz w całym zodiaku, kłamca, manipulant, babiarz.
      • izkato Re: Strzelec 23.11- 21.12 15.10.10, 12:52
        zgadzam sie. sama jestem strzelcem, ale nie mialam z tym facetem nic wspolnego. tak jak mowisz klamca, manipulant, przebiegly i bioracy na litosc :/
    • agrentowy4321 Re: Strzelec 23.11- 21.12 07.03.23, 20:51
      Obłędne
    • irona.sonata Re: Strzelec 23.11- 21.12 28.04.23, 11:29
      Raz tak a raz inaczej
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka