Gość: ki Strzelec 23.11- 21.12 IP: 94.75.121.* 07.02.10, 18:53 Niezupełnie zgadzam się z tą opinią, ponieważ jestem strzelcem i nie jestem naiwna ani rozrzutna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Strzałka Re: Strzelec 23.11- 21.12 IP: 87.118.116.* 10.02.10, 09:49 Prawie wsio pasuje do mnie. Tylko jestem bardziej powolna osoba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona Re: Strzelec 23.11- 21.12 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.10, 22:02 sama jestem STRZELCEM i potwierdzam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ela Re: Strzelec 23.11- 21.12 IP: *.aster.pl 14.02.10, 23:18 i ja jestem spod strzelca, ale kompletnie nic nie pasuje :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wszechmistrz Strzelec 23.11- 21.12 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.10, 12:00 mój tata jest dokładnie taki sam jak w horoskopie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Monia Strzelec 23.11- 21.12 IP: 195.117.128.* 08.04.10, 14:21 Zgadzam się z "apussem" trochę prawdy zawsze w tym jest, a Ja jako zodiakalny strzelec jestem tego przykładem, ale jeden opis się nie zgadza "jest skłonny do romansów" - a Ja nie nawidzę zdrady i romansów!!! Pzdr. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marta Strzelec 23.11- 21.12 IP: *.oswiecim.vectranet.pl 09.04.10, 18:05 Też się zgadzam z opiesem, ale ciesze się, że jestem strzelcem to super znak Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaśśś Re: Strzelec 23.11- 21.12 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.10, 11:32 Nie no rzeczywiście to jest prawda,po własnym przykładzie to wiem... He he,Strzelcy są boscy:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: byłażonaStrzelca Re: Strzelec 23.11- 21.12 IP: *.centertel.pl 14.10.10, 19:03 facet Strzelec- największy plotkarz w całym zodiaku, kłamca, manipulant, babiarz. Odpowiedz Link Zgłoś
izkato Re: Strzelec 23.11- 21.12 15.10.10, 12:52 zgadzam sie. sama jestem strzelcem, ale nie mialam z tym facetem nic wspolnego. tak jak mowisz klamca, manipulant, przebiegly i bioracy na litosc :/ Odpowiedz Link Zgłoś